Dungeon… 91%
Dungeon - výtečná hopsačka (3.6 MB)
Jakožto odvážný bezejmenný hrdina se vydáváte vpřed s jediným cílem, zjistit kdo zavraždil vašeho krále. Cesta je to plná nástrah, a protože nejste žádný bojovník, snažíte se nebezpečí čelit úprkem a úskoky směle vpřed, nechávajíc nebezpečí za zády!
Sushi… 70%
Sushi! Waxy's Sushi Party – otročina v bistru (11.7 MB)
Snad každý zná zoufalé hledání brigád a otročinu spojenou s výdělkem. Hrdina této hry, Waxy, na tom není jinak. S vidinou slušného výdělku vzal totiž práci v bistru, kde je jeho úkolem připravovat suši a plnit tak rozmary svých zákazníků. Peníze si však musí zasloužit, a to opravdu tvrdou prací.
Dance… 40%
Dance or Die! - tancuj, nebo zemři! (1.4 MB)
Někdo se narodí s oběma nohama levýma, jiný se zas jen stydí - přesně pro takové lidi je tancování noční můra. To se však rozhodně nedá říct o hlavním hrdinovi freeware hry Dance or Die!, který se rovnou přihlásil na taneční soutěž. Rozdrtíte s ním soupeře?
N - en… 80%
N - en jako ninja (1.3 MB)
Leze po zdech, ale spiderman to není. Že nevíte kdo? Podle autora freeware hry N je to vlastnost ninjy. Neváhejte tedy a vrhněte se do více než stovky levelů prošpikovaných zábavou a postavených na skvělém fyzikálním enginu.
Flood… 55%
Flood The Chamber - uprchněte před vodou! (6.2 MB)
Někdo se bojí hadů, jiný zase vody. A právě té se hrdina dnes recenzované freeware hry vyhýbá jako čert kříži. Radši spadnout na bodáky, nechat se rozdrtit, zastřelit nebo třeba uškvařit laserem - jen se nedotknout té modré tekutiny.
Farm Frenzy… 80%
Farm Frenzy - farmaření je hračka (17.5 MB)
V dnešní pro tuzemské zemědělce poměrně nepříjemné situaci je založení farmy riskantní nápad. Ovšem to se nevztahuje pro virtuální světy, a tak vás zveme do ekonomicky stabilního světa Farm Frenzy, kde najdete ráj pro všechny farmáře.
Megaman… 45%
Megaman 21xx - reinkarnace mrtvé legendy (5.5 MB)
Co dalo světu Japonsko? Kromě nejmodernější techniky, suši a katany, taktéž nazapomenutelné herní hrdiny. Je však Mega Man dostatečný hrdina na to, aby dokázal vstát z mrtvých? Nebo je jeho nejnovější adaptace akorát poslední hřebířek do jeho ztrouchnivělé rakve?
madnessMADNESSmadness… 55%
madnessMADNESSmadness - nebezpečná rychlost (3.4 MB)
Forest Gump, Terry Fox a hlavní hrdina hry madnessMADNESSmadness. Co je všechny spojuje? Rozhodli se běžet nedbaje na všechny překážky, co se jim připletly do cesty. Pojďte si taky zaběhat!
Spectre… 80%
Spectre - síla vzpomínek (235 MB)
Některé hry jsou zkrátka JINÉ. Většina hráčů o ně ani nezavadí pohledem, ale ta hrstka, která si jich všimne, nebude litovat. Jedním z těchto výjimečných titulů je i Spectre. Kdo ho nevyzkoušel, neuvěří!
Incinerate… 70%
Incinerate - záchranná akce Marsu (29 MB)
Je to tu - další arkáda, ve které si létáte lodí, s přehledem zabíjíte nepřátele a máte u toho nohy na stole. Počkat! Tohle je přeci úplně něco jiného - budete se staženými půlkami bedlivě sledovat své soky, a pokud přežijete minutu, budete rádi. Připraveni umřít?
Balls… 65%
Balls - návykové bobulky (7.1 MB)
Titul Balls sice servíruje další mnohobarevné, kulaté dobrodružství, nicméně na to jde od gruntu. Nabízí vám zábavu při odstaňování kuliček, které po přejetí myší mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Zní to snadně? Věřte mi, není!
Within… 70%
Within a Deep Forest - hopík zachraňuje svět (20.2 MB)
Prašivý vědec se rozhodl zničit svět, a tak ve své podmořské laboratoři sestrojil nejničivější bombu, jakou dosud lidstvo vidělo. První pokus se však nezdařil a vznikl z toho speciální hopík. A jen ten může zachránit svět před vědcovým druhým pokusem!
Igneous… 80%
Igneous - grafické hody (120 MB)
Nejedna komerční hra by se mohla ve srovnání s titulem Igneous, finalistou Independent Game Festivalu, stydět za svůj grafický kabátek. A co na tom, že je hrdinou obyčejný šutr, který se snaží odkutálet z vybuchující sopky plné prskající lávy.
Vejce… 55%
Vejce - zpět do hnízda (7.7 MB)
Oblíbená hra s vejcem, které musíte dostat z bodu A do bodu B, bez toho aniž byste ho rozbili, se dočkala nového přepracování. Tak tedy, na start, připravit, pozor - teď! Vy to jistě dokážete.
Stromoví… 80%
Stromoví lidé - život v korunách stromů (7.3 MB)
Český tým Perdol Games přichází se svou několik let připravovanou novinkou jménem Stromoví lidé a vy můžete být u toho! A už předem vám můžeme prozradit, že je pro nás tento titul největším překvapením posledních měsíců.
Saut -… 55%
Saut - hardcore skokan (6.2 MB)
895 cm, to je současný rekord ve skoku do dálky, který by hlavní hrdina freeware hry Saut překonal zřejmě i jen s jednou nohou. Saut se totiž točí jen okolo skákání, i když ne toho měřeného. Zde budete muset překonat nebezpečné propasti a jámy.
Cliffall… 40%
Cliffall - Treasures of the Lost Cave - ráj lovců pokladů (9.5 MB)
Exotické země s divokou faunou jsou ideálním místem k hledání všelijakých pokladů. Pakliže se vám nechce nikam trmácet, stáhněte si dnes recenzovanou hru a pusťte se do pátrání hezky v teple domova, kde se na vás všudypřítomná divá zvěř nedosápe.
Rescue:… 75%
Rescue: The Beagles - za bígly! (10.9 MB)
Znáte ten roztomilý kukuč, kterým disponuje téměř každé štěně bígla? I přesto se najdou lidé, kteří by je chytali a hrubě s nimi zacházeli. Dokážete s Edwinem a Nicole, hrdiny freeware hry Rescue: The Beagles, všechny hafany zachránit?
Zeal -… 75%
Zeal - novinářská odysea (45 MB)
V časopise by dnes chtěl pracovat kde kdo, ostatně novinařina se většině lidí zdá jako docela pohodová práce. Jenže taková editace článků, úprava layoutu, získání exkluzivních informací... – to není jen tak! Máte na to být novinářem?
Gravmari… 70%
Gravmari - požírání planet (52 MB)
Máte pořádný hlad? Zpočátku vám bude muset stačit trocha kamení, ale až budete větší, můžete spořádat několik planet na jedno sousto. O čem to tu mluvím? Přeci o Gravmari!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z