Tibet… 80%
Tibet Quest - Klasika v adventurním kabátě (33.5 MB)
Má to něco z adventury a něco z klasických arkád. Zabaví vás to na několik hodin a nebude se vám to chtít vypínat. O co že se jedná? Ano, o Tibet Quest!
Strike… 70%
Strike ball – 3D arkanoid (4.7 MB)
Máme tu další předělanou klasiku. Tentokrát se jedná o všem známý arkanoid, zasazený do rozmanitých 3D světů. Takže směle do hry!
Ball Crazy… 70%
Ball Crazy - barevné hopsání (4 MB)
Vezměte osud nebohého míčku do svých rukou. Potřebuje se totiž ve změti poletujících předmětů, které dokáží utržit balónku pořádnou ránu, prohopsat až na vrchol pestrobarevného světa.
Open Sonic… 75%
Open Sonic - starý nový Sonic (6.2 MB)
Sonic se po dlouhých letech vydává na nové dobrodružství, kde k úspěšnému dokončení nebudou stačit pouze silné nohy, ale i trocha zdravého rozumu. Dokáže se svými přáteli překonat všechny nástrahy a dorazit zdárně k cíli bez újmy na zdraví?
Fidget… 75%
Fidget - kočičí dobrodružství (22 MB)
Také jste si až doposud mysleli, že kočka neumí plavat? My také. Plošinovka Fidget se ale snaží přesvědčit o opaku. A propos, když může být herním hrdinou obtloustlý instalatér, perský princ nebo modrý ježek, proč ne kočka?
Sunshine… 75%
Sunshine Acres - Hra na farmařinu (29 MB)
Sunshine acres je příjemná oddychovka, v níž si vyzkoušíte jaké to je, mít vlastní farmu a vydělávat pěstováním plodin. Pokud jste si oblíbili zvířátka ve Farm Frenzy, nyní máte možnost starat se také o rostliny všeho druhu.
Ne Touchez… 90%
Ne Touchez Pas IV - tohle jméno si zapamatujte! (9 MB)
Přinášíme vám další kousek ze soutěže, kde bylo cílem vytvořit hru, která by byla netypickou bludišťovkou. Jak vidno z našeho hodnocení, tímto recenzovaný počin se náramně povedl!
Lovely… 60%
Lovely Kitchen - V roli servírky (67.1 MB)
Lovely Kitchen vám přiblíží práci servírky, která si právě otevřela novou restauraci. Obslužte včas všechny zákazníky a vydělejte dost peněz pro postup do dalšího kola!
Gear –… 80%
Gear – letec s ozubeným kolem (26.8 MB)
Život v digitálním světě? Sen nemalého počtu počítačových nadšenců? Ano, ale zároveň i noční můra hlavního hrdiny adventury Gear. Zajímavé herní světy už na vás čekají, stačí jen pootevřít jejich brány.
In a Dungeon… 80%
In a Dungeon - kvalitní hopsačka (1.6 MB)
Objevivší se osamoceni v kobce brzy zjistíte, že vaším posláním zde je sesbírat krystaly v každé z 21 místností, do kterých se dá dostat. Ale jak na to? Použijte své rychlé nohy a přesné skoky!
20 Escapes… 60%
20 Escapes 4 Freedom - trable jednoho létajícího talíře (80 MB)
Dostat se z cizí nebezpečné planety není nic pro bojácné. O tom se přesvědčíte jako piloti vesmírného talíře, jelikož nástrah bude jako máku. Takže se začněte soustředit a hurá do toho!
Cuba Letra… 70%
Cuba Letra - písmenková Zuma (11.7 MB)
Co se stane, když vezmete typickou návykovost a princip Zumy a dáte je dohromady s písmenkovou hrou typu Scrabble? No, přesvědčte se sami u dnešní freeware hry Cuba Letra, určitě budete mile překvapeni!
Erryl… 70%
Erryl Spew - zvracející kanibal (3.8 MB)
Kanibalizmus je snad všude nelegální, ale s tím si hlavní hrdina freeware hry Erryl Spew hlavu nedělá. A tak žere bezdomovce, dokonce zaživa, jako na běžícím pásu. Aby to nebylo už tak dost zvrhlé, tak je nejdřív pokropí dávkou zvratků.
Invert… 80%
Invert Inc. - černá? bílá? (3.2 MB)
Ačkoliv by se mohlo na první pohled z nadpisu zdát, že se recenzent dal na polemiku nad rasovou xenofóbií, není tomu tak. Černá a bílá barva je totiž tím, co hraje největší roli v námi recenzované hříčce. Nutno dodat že povedené!
Farm Frenzy… 80%
Farm Frenzy 2 - farmáři všech zemí, spojte se! (33 MB)
Přirostlo-li vám od minula farmaření k srdci, tak byste se měli odtrhnout od své farmy a založit si novou ve Farm Frenzy 2. Slepice, prasata i krávy už na vás čekají, tak je nenechte dlouho bez dozoru!
Canabalt… 85%
Canabalt - sprintem do neznáma (3 MB)
Jeden pán nutně potřebuje vaši pomoc. Utíká totiž po střechách, kam nejdál může, ty jsou však plné překážek. Váš úkol tedy zní: skákej! Tohle však nebude tak snadné.
Extreme… 60%
Extreme Gardening - škola zahradničení (8.3 MB)
Simulátor stříhání keřů? A co je na tom špatného? Kdo ví, třeba se nakonec z titulu Extreme Gardening naučíte správně zastřihávat francouzské ploty nebo anglický trávník. A to se vyplatí!
Dreamside… 85%
Dreamside Maroon - magická cesta na Měsíc (62.2 MB)
Je to jen malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo – Neil Amstrong. Kolikrát už jsme mohli tenhle citát slyšet? Nesčetněkrát. Ale uznejme si, kdo by se i po čtyřiceti letech nechtěl podívat na Měsíc. Vábení noční luny podlehne i hrdina Aster, jenž se mermomocí snaží dostat na její povrch.
Uchuusen… 75%
Uchuusen - je libo řidičák na létající talíř? (5.5 MB)
Měl někdo z vás možnost ovládat létající talíř? Ne? No tak to je načase to změnit, protože je to opravdu zábava! Není to sice nic lehkého, ale věřím, že vám to brzy přijde do krve.
Red Feund… 60%
Red Feund - hledá se radost (792 KB)
Skupinka domorodých bojovníků si až doposud žila v blahobytu a veselí uprostřed hustého pralesa. Jenže jak už to tak bývá, jednou to muselo skončit. Jaké zděšení následovalo potom, co jste se dozvěděli, že oblíbený klaun Fred opustil tábor!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z