Lyle in… 70%
Lyle in Cube Sector - v zajetí krabic (3.4 MB)
Patříte-li mezi fanoušky 8bitové klasiky a rádi byste si ji znovu připomněli, pak nesmíte minout tuto lahůdku. Lyle in Cube Sector navíc skrývá vše, co by správná arkáda skrývat měla. Včetně příběhu. Vydejte se na cestu za nalezením ukradeného koťátka a objevte svět plný příšer, překážek a… krabic.
Cookie… 75%
Cookie Dreamin Pogostix - milované sladkosti (5 MB)
Už samotná závislost na sladkém je pěkný neřád. Co potom, když jste náměsíční a během spánku se nevědomě vydáváte do útrob nebezpečného světa pro své milované pochutiny?
Saintrooper… 70%
Saintrooper - Podvodní boj o přežití (2.2 MB)
Hry z Japonska většinou bývají zárukou něčeho extra. Jinak tomu není ani v této plošinovce – díky absenci anglických textů vás totiž čeká nekonečná polemika o tom, co je tahle hra vůbec zač.
The Hive… 65%
The Hive - barevné kuličkování (264 KB)
Přinášíme vám další z „kuličkových“ her, kde je vaším jediným úkolem přemisťování barevných koleček. Tentokrát je však princip trošku jiný, než jste zvyklí – posuďte sami, jestli je to dobře, či nikoliv.
Fun and… 75%
Fun and Bullets - Proti-indiánský arkanoid (16.1 MB)
Nemáte rádi indiány? My také ne. O to větší radost jsme měli z titulu Fun and Bullets, kde ničíte indiánské vesnice a vůbec pořádně těm rudým tvářím znepříjemňujete život. A to se, prosím, jedná o arkanoid!
Diving… 65%
Diving cat - číča na lovu (3 MB)
To, že kočkovité šelmy rády loví – a ryby obzvláště, je poměrně známý fakt. Pokud máte rádi kočičky a jedné takové v jejím lovení chcete pomoci, pak je tato hříčka něco pro vás.
The Gob… 75%
The Gob - freewarový Gish (2 MB)
The Gob je kvalitní předělávkou velice úspěšné indie hry The Gish. Vtělte se do těla černého slizu, využívejte svých fyzikálních schopností a vydejte se do světa! Čeká na vás příjemný zážitek!
Princess… 45%
Princess Jess and the veggiebulls - i princezny umí bojovat (769 KB)
To, že princ musí zachránit unesenou princeznu je samozřejmost, ale co když se role obrátí? Křehká dívka z dnešní hry si to na vaše monitoriy přichrastí ve zbroji, aby se s vámi vydala na záchrannou misi. A dáma se přece neodmítá, nebo snad ano?
Nanny… 75%
Nanny Mania – úklidový trenažer (46.9 MB)
Úklid asi nepatří mezi činnosti, které byste nejraději dělali od rána do večera. Přesto se kupodivu najdou lidé, které uklízení baví a dokonce si ho zvolili jako své povolání.
Trio:… 65%
Trio: The Great Settlement - V hlavní roli kuličky (28 MB)
Potřebujete oddych a chcete si užít barevnou a poměrně jednoduchou záležitost? Osvoboďte elektřinou nabité orbitky a najděte jim nový domov!
Smiles… 80%
Smiles Fortune Hunters - dobrodružní smajlíci (25 MB)
Smajlíci že se umí jenom ksichtit? Kdeže! Smiles Fortune Hunters je jasným důkazem toho, že tito žlutí tvorové dokáží mnohem více. Zažijte pořádné dobrodružství, při kterém budete nejenom skákat, ale také létat, používat mozek, krumpáč, ale i sbíječku.
Flash… 60%
Flash Five - co všechno stihnete za 5 sekund? (6 MB)
Máte čas – řekněme tak 5 sekund? Výborně, pojďte tento čas zaplnit hraním Flash Five. Přesně tak dlouho vám totiž zabere jedna minihra z tohoto souboru. Jednoduchosti zdar!
Teleportower… 85%
Teleportower - když skákat nestačí (2 MB)
Skákačka jak žádná jiná. Chcete-li se dobrat jejího konce, nezbude vám, než si správně naplánovat trasu a hbitě kmitat prsty po klávesnici. Vyzkoušejte si, zda to dokážete!
Gun Fight… 70%
Gun Fight - tasit kolty (11 MB)
Přemýšleli jste při sledování westernových filmů, jaké by to asi bylo být jedním z oněch ostřílených mazáků? Nyní si to máte možnost vyzkoušet v nové české minihře Gun Fight, kde o tasení koltů není nouze.
Inca balls… 70%
Inca balls - Zuma dávných civilizací (17 MB)
Další ze Zuma her je tu! Opět tu máte řetěz barevných kuliček, tentokrát však zasazený do prostředí starověkých civilizací. A věřte, že vás tato hra zabaví stejně dobře jako všechny její předchůdkyně.
Deepica… 55%
Deepica - kopie klonu pod mořem (23.5 MB)
Expedice nalezla v hlubinách oceánu poklad nesmírné ceny. Počáteční nadšení vyprchá, když se zjistí, že je chráněn korály, které nikoho nepustí do jeho blízkosti. Vydejte se na cestu, při které porazíte korály a získáte bohatství!
Tropical… 70%
Tropical Fish Shop: Annabels Adventure - Vzhůru do hlubin! (30.5 MB)
Podmořský svět nabízí spoustu malebných, ale zároveň i nebezpečných zákoutí. Seberte odvahu a vydejte se spolu s námi a neohroženou badatelkou Annabel na malý výlet do hlubin moří.
Violet… 80%
Violet parking - parkovací trenažer (5.2 MB)
Pokud patříte mezi skalní zastánce (nebo odpůrkyně) názoru, že ženy neumí parkovat, je pro vás jako stvořená tato hra. Vaším úkolem zde totiž není nic jiného, než zaparkovat (a nepoškodit!) řadu aut.
Party… 70%
Party Down - život je párty (46.1 MB)
Šance, že se někdy v životě dostanete na hollywoodskou párty pořádávanou hvězdami stříbrného plátna je asi taková, jako šance mongolských hokejistů na výhru MS. Party Down vás však přenese do nablýskaného světa plného celebrit, o které se musíte postarat.
Xeno Fighters… 70%
Xeno Fighters Type R - vzhůru do oblak! (23 MB)
Když se malých dětí zeptáte, čím by chtěli být až vyrostou, většinou se vám dostane odpovědí jako popelář, automechanik, ale také pilot - nejlépe bojové stíhačky. Pokud zrovna toto zaměstnání byl váš věčný sen, splňte si ho ve hře Xeno Fighters Type R!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z