Strážce… 66%
Strážce světa (5.2 MB)
Tarzana jsme v počítačových hrách mohli shlédnout nesčetněkrát. Vždy se však jednalo o komerční hry a dnes si tu odbude také svou malou premiéru ve hře freewarové. Vžíváte se do role statného Tarzana a vaším úkolem bude zachránit několik stromů zasažených bleskem. Zní to prostě? Možná. Tak si zkuste tuto graficky téměř dokonalou hru.
Fernet… 65%
Fernet Skok Citrus (1.4 MB)
Jedním z neotřelých nápadů, jak lze úspěšně prezentovat nějakou firmu či produkt, je reklamní hra. Název dnešní plné hry - Fernet Skok Citrus – hovoří již sám úplně za vše a každý si domyslí, oč tu dnes půjde. Takže máte-li rádi alkoholické nápoje, máte dobrý postřeh a umíte se rychle rozhodovat, bude tato hra pro vás jako stvořená.
Porrasturvat… 80%
Porrasturvat - Stair Dismount (2.1 MB)
Tak dnes tu máme opravdovou lahůdku pro všechny milovníky bláznivých her. Dnes si můžete stáhnout něco, co tu ještě nebylo. A to myslím vážně, protože simulátor pádu ze schodů jste určitě ještě nehráli.
Trygg… 75%
Trygg Hansa Rescue (332.8 KB)
Trygg Hansa Rescue je název, který vám toho na první pohled mnoho neřekne. Když k němu ale připojíme, že se jedná o jednu z nejpovedenějších her, které kdy vytvořil známý švédský tým E-Game, měli byste zbystřit. Máte-li navíc v oblibě arkády typu Frogger, neměli byste váhat ani minutu.
Copper… 57%
Copper Hopper (3.5 MB)
Znáte-li alespoň trochu počítačové hry, jistě vám nebude neznámý Rayman. A pokud se vám hry s touto postavičkou líbí, dozajista budete nadšeni hrou Copper Hopper, která s ním má něco málo společného. Nejedná se sice o nějakou promakanou hru, která vás zabaví na pár hodin, ale je to docela milá hříčka, u níž se skvěle odreagujete.
Rock It 60%
Rock It (716.8 KB)
Myslím, že název této hry je dostatečně výstižný a netřeba dalších větších komentářů. Každý z vás pravděpodobně někdy použil tento známý způsob losování jménem kámen, nůžky, papír, kdy jste si „střihli“ se svým protivníkem a kdo měl věc, která byla nadřazená té protivníkové, zvítězil. A vlastně na tomto principu staví i hra s názvem Rock It.
Border… 29%
Border Run (996.1 KB)
Pokud chcete vidět jednu z nejhorších zábavných her všech dob, čtěte dál, protože Border Run jí určitě je. A co vní máte za úkol? Dostanete se do role malovaného panáka s vyfoceným obličejem, který se rozhodl utéct z vězení.
Bananarama 78%
Bananarama (943.7 KB)
Plošinovek či hopsaček jsou na internetu desítky. Ale jen velmi malý zlomek z nich je kvalitní. Byl jsem proto poměrně rád, když jsem objevil Bananaramu. Je to opravdu dobrá hra, která vás chytne. Mohla být sice ještě o něco lepší, nebýt několika málo chybiček, ale i tak budete mít u této hry o zábavu postaráno, to vám mohu zaručit.
Chuckie… 53%
Chuckie Egg (262.1 KB)
Jste-li opravdovými herními pamětníky, jistě vám nebude hra s názvem Chuckie Egg neznámá. Tentokrát se jedná o povedený remake, který vás nezaujme nějakou moderní grafikou a zvukem, ale je to vyložené retro hra – původní pixelová grafika a zvuky, ale perfektní hratelnost, opravdu záležitost pro ty, kteří si chtějí připomenout staré dobré časy.
Pikachu… 70%
Pikachu For The Rescue (2 MB)
O všech hrách s tématikou Pokémonů, které jsem měl tu možnost hrát, by se dalo říci, že byly nenápadité, průměrné a tak nějak pro mě, jako člověka tímto fenoménem nedotčeného, i nezajímavé. Proto mě trochu překvapila tato dnešní hra s názvem Pikachu For The Rescue, která ač není nějaký excelentní kousek, je hratelná a do značné míry i zábavná.
Billy 80%
Billy (405.5 KB)
Sympatický zlodějíček a obézní policajt – to jsou hlavní hrdinové hry Billy od známého švédského týmu E-Game, který má už na svědomí nejednu klasickou freeware arkádu. Máte-li chuť na rychlou a zábavnou pařbičku, je Billy určen právě vám.
Jedlíkův… 30%
Jedlíkův pohár (524.3 KB)
Dnes vám přinášíme jednu malou českou Flashovou hru. Jmenuje se Jedlíkův pohár, ale přesto bychom ji náruživým milovníkům jídla doporučili jen stěží. Dokonce ani virtuálně totiž nic jíst nebudete – pouze na laskominy sázet.
Pipi Prugel… 72%
Pipi Prugel Prinz (285.7 KB)
Německé reklamní hry, to je neuvěřitelný zdroj těch nejdivočejších a nezábavnějších nápadů. Autoři těchto freegamesek přímo hýří originálními myšlenkami - a navíc jsou tyto hry vždy uhlazené a graficky i zvukově vychytané do posledního detailu. Reklamní hra jednoho německého pivovaru, která se jmenuje Pipi Prugel Prinz je přesně taková…
Flipper 55%
Flipper (734 KB)
Pinball není již tak populární hra, jak kdysi býval. I přesto se ještě zdaleka neztratil v hlubinách zapomnění a proto se i nadále na herní scéně objevuje. Jeden z novějších nese jméno Flipper. Je ale alespoň on v něčem originálnější nebo zábavnější než jeho předchůdci?
SoutPark… 73%
SoutPark Super Mario Bros 2 (1.9 MB)
Máte-li v lásce fousatého instalatéra a velikána herního nebe Maria, jistě se vám bude líbit dnešní hra s názvem SoutPark Super Mario Bros. Je to v podstatě ta stará známá hra, jen s tím rozdílem, že Mario zde byl vystřídán poněkud mladším Kylem Broflovskim ze South Parku, jinak skladba levelů, nepřátelé a ostatní věci zůstávají při starém.
Beertender… 74%
Beertender 2 (407.6 KB)
Budou tomu již více jak dva roky, kdy jsme se mohli poprvé setkat se hrou Beertender. Dnes, po tak dlouhé době, tu máme její pokračování, které je prvnímu dílu velice podobné – opět se vžijete do role barmana, který musí svým zlatavým mokem uspokojit zástupy hostů. To vše v pěkné grafice s velice dobrou hratelností. Tak na co ještě čekáte?
Beach… 69%
Beach Bar (344.1 KB)
Máte rádi originální arkádu Beertender od E-Game? Chtěli byste se podívat v těchto příhodných slunných dnech na pláž? Máte chuť na Kolalokovu limonádu? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, neváhejte a stahujte Beach Bar!
Scooby´s… 30%
Scooby´s Haunted Kitchen (1 MB)
Až mě někdy udivuje, jak se někdo snaží vydat pokračování nějaké hry, která byla špatná a ani se ho nepokusí nijak vylepšit. Příkladem je i Scooby´s Haunted Kitchen, který je mladším sourozencem nedávno recenzované hry Scooby Doo in Monster Manor.
Platt… 84%
Platt! WM Edition (15.8 MB)
Mistrovství světa v kopané je již definitivně za námi, ale proč si trochu nepřipomenout onu skvělou atmosféru, která doprovázela každý zápas na tomto světovém šampionátu díky hře s názvem Platt! WM Edition, což je vlastně předělávka známé deskové hry Člověče, nezlob se, ale s tím, rozdílem, že je navlečena do fotbalového kabátu.
Acne Attack 55%
Acne Attack (1.4 MB)
Máte-li chuť na něco skutečně netradičního a zvláštního, pak vás jistě potěšíme dnešním titulem Acne Attack, v niž se dostanete do role jistého zachránce. A koho budete zachraňovat? Inu, jednoho teenagera, kterému se na tváři objevují ohromnou rychlostí beďary a vy mu je musíte zamačkat :)
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z