Jihyo… 45%
Jihyo Attack - brutalita v kanceláři (489 KB)
Práce v kanceláři = spousta stresu. Když se takové napětí neventiluje ven, jednou určitě dojde k výbuchu - vzduchem začnou létat monitory, klávesnice i skříně. Asi tak to vypadá v dnešní hře Jihyo Attack.
Illuminator… 70%
Illuminator - zabíjejte světlem! (7.2 MB)
Nejen upíři mají strach ze tmy, ale také všemožní duchové a démoni. A co na tom, že to světlo je jen z baterky. Ukažte všem příšerám, že se jich nebojíte a zachraňte před nimi svoji mladší sestru!
Cake Shop… 80%
Cake Shop 2 - cukrovinky, to je moje! (41.2 MB)
Každý tam alespoň jednou za život byl a každý tam chtěl jako malý pracovat. Málokomu však dětské nadšení vydrželo až do dospělosti. Těm ostatním ale Cake Queen 2 splní sen. Konečně budete pracovat v cukrárně!
Wild West… 75%
Wild West Wendy - opravdu Divoký západ (16.6 MB)
Wendy je sympatická číšnice z jednoho baru na Divokém západě. Přestože je to na první pohled křehká dívčina, nenechte se zmást – Wendy je holka od rány. Pojďte se s ní seznámit!
Vládce… 60%
Vládce oceánu - v ponorce netradičně (13 MB)
Kapitáni, nová průzkumná ponorka už čeká! Plavidlu je však kvůli chybě znemožněno přímé manévrování, tudíž musíte využít experimentálního pasivního systému. Povede se vám i přesto zdolat cíl?
Warped… 75%
Warped Times 2 - magický kámen podruhé (12.5 MB)
Kouzelný kámen se vrací na scénu. V prvním pokračování titulu Warped Times zjistíte, co se stane, když mocný kus horniny naleznou dvě postavy, svět opět změní svou podobu a život vyhyne.
Travel… 75%
Travel Agency - rozjetá kariéra (16 MB)
Víte, jak je skvělé vlastnit cestovní kancelář? Máte levnější dovolenou, můžete se podívat kamkoli kdykoli chcete a nese to spoustu dalších výhod. Že byste si to chtěli vyzkoušet? Ale jistě, vyzkoušejte arkádu Travel Agency.
Boxy Craft… 90%
Boxy Craft I - zábava po boku fyziky (24 MB)
Boxycraft - extrémně zábavná arkáda s logickými a skákacími prvky po boku bláznivé grafiky a fyziky na vás už čeká. Vyzkoušejte si netradiční titul zdarma!
Lost in… 80%
Lost in Reefs – podmořská klasika (29.3 MB)
Tropická vedra, která na nás útočí již od začátku měsíce přímo lákají k tomu, abyste vyrazili někam k vodě. Díky Lost in Reefs při té příležitosto dokonce nebudete muset ani odejít od počítače. Podmořský svět je tu pro vás.
Opera… 60%
Opera Slinger -do-re-mi-fa-so-la-si-da (135 MB)
Jen mizivému procentu lidí se podaří prosadit v operním pěvectví. Jestli však doma máte mikrofon a alespoň trochu fungující počítač, není důvod, proč byste to neměli být práce vy.
Donkey… 70%
Donkey Kong Remake 2010 - známý opičák se vrací (4 MB)
V nejnovější předělávce legendární hříčky Donkey Kong se vedle obtloustlejšího opičáka objevuje i další z hvězd Nintenda, instalatér Mario. Vydejte se na záchranu jeho milé Pauline, kterou drží lidoop ve svých spárech.
Robbin… 65%
Robbin' Hook - inovativní skákačka (19.6 MB)
Má buřinku jako Sherlock Holmes, ale není to on. Ve skutečnosti je to dokonce rafinovaný nájemný zlodějíček, který ke svému pohybu využívá především vystřelovacího lana. S ním je totiž vše lehčí a také zábavnější – přesvědčte se sami!
Focus… 80%
Focus - nápadité skákání (18 MB)
Máte chuť na něco akčnějšího? To jste potom tady správně. Focus má akce na rozdávání, a nejen ní. Oplývá také vysokou hratelností, samozřejmostí jsou také výborné efekty.
FiNCK… 75%
FiNCK - Staré? Dobré! (36 MB)
Máte chuť na novou plošinovku, kde neustále skáčete a nosíte bedýnky, abyste se dostali k závěrečným dveřím? Přiznáváme, jedná se o milionkrát zpracovaný koncept, ale když za ním stojí veličina nezávislé scény, už to něco znamená!
Searchlight… 70%
Searchlight - prý novodobý Robin Hood (2.6 MB)
Ačkoliv tvůrci zmiňují jistou podobu mezi hlavním hrdinou hry Searchlight a bájným Robinem Hoodem, je jejich podoba spíše symbolická. Hra přesto nabízí nespočet pokladů, které nečekají na nic jiného, než až je seberete. Tak s chutí do toho!
Soccormom… 40%
Soccormom - maminka psychopat (5.8 MB)
Milé děti, neštvěte svou maminku, nebo dopadnete jako ve hře Soccermom. I hodná živitelka malých capartů se dokáže rozběsnit tak, že auta létají vzduchem. Kobra 11 hadra.
Jet Pod… 50%
Jet Pod - létání v bludišti (1 MB)
Je zde labyrint, ale není to čistokrevná bludišťovka. Létá se zde v raketoplánu, avšak není to žádný z vesmírných simulátorů. Co je to? No přece freewarovka Jet Pod!
Rainy… 80%
Rainy Day - příběh dešťové kapky (8 MB)
Jste vybráni, abyste se vydali na cestu za pokladem. Samozřejmě to nebude jen tak. Stejný cíl si totiž vytyčil i silný konkurent, s nímž se při své cestě střetnete. Jak vše nakonec dopadne, když jsou hlavními postavami dešťové kapky?!
Blank… 50%
Blank - tvůrčí krize na vlastní kůži (16.4 MB)
K tomu, abyste pokořili digipenovskou novinku Blank budete potřebovat tužku a gumu. Naštěstí však nemusíte být profesionální malíři, postačí mít zručné prsty poskakující na klávesnici.
Maru -… 75%
Maru - hledá se teleport (13 MB)
Máte rádi skákání? Milujete netradiční freewarové hry? Pak zbystřete, protože přichází Maru! Vezměte do svých rukou osud černého stvoření, které musí projít kouzelným světem až k finálnímu teleportu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z