Sennyuu… 55%
Sennyuu - souboj na kolty (3.4 MB)
Z dalekého Japonska k nám dorazil freeware titul Sennyuu. Jeho hlavní hrdina, panák v modrém klobouku, má v ruce kolt a pálí po všem, co se jen pohne. A také vás žádá, abyste s ním prošli všechny levely a zničili zákeřný tank.
Peeto´s… 70%
Peeto´s revenge - hopsání o život (1 MB)
Znáte to - válíte se u televize, jíte cereálie a mezitím vám váš mladší bratr vyfoukne hračku přibalenou v krabici. Pomsta bude sladká! Nejde tu jen o čest nebo hračku z krabice, tady jde o celý svět. Brášku musíte zastavit za každou cenu!
Redivivus… 70%
Redivivus - geometrická podívaná (32 MB)
Vypadá to jako had, ale není to had. Je to jakási čára, která se pohybuje v geometricky a graficky výjimečně zpracovaném prostředí a zabíjí nepřátele tím, že se kolem nich obtočí. Co myslíte, půjde to i vám?
Mediécross… 65%
Mediécross - rychlejší než Bolt (19 MB)
Zkoušeli jste někdy proběhnout překážkovou dráhu v celoplátové zbroji? Vězte, že to není vůbec žádná legrace, a to ani, když se o to pokusíte ve virtuálním světě hry Mediécross.
Sync Simple… 75%
Sync Simple - raketa v tunelu (2.1 MB)
Úzký tunel, v něm spousta nepřátel a do toho všeho nesmírně rychlá futuristická raketka. Manévrování tak bude celkem oříšek; naštěstí se však můžete spolehnout na kanón, který lze vylepšovat!
Cenfinity… 60%
Cenfinity - (ne)typická akce s raketkou (7 MB)
Co si takhle zahrát jednu typickou akční freewarovku? Počkejte, tohle je experimentální hra, tady není typického vůbec nic!
Not Tetris… 60%
Not Tetris - fyzikální tetris (3.5 MB)
Je to tetris, není to tetris? Je to tetris, i když pořádně odlišný! Nyní nebude vaším cílem vytvářet celistvé řádky, ale vměstnat na hrací pole co nejvíc dílků. K tomu vám bude pomáhat kvalitní a nevyzpytatelný fyzikální model.
Not I… 50%
Not I - černo-bílí Worms (1.1 MB)
Nic na světě není jen černé nebo bílé. Ale to neplatí ve světě freeware hry Not I, v níž se jiných barev nedořežete. Zaválčete si ve stylu legendárních Wormsů proti počítači nebo vašemu kamarádovi.
PlasmaPig… 70%
PlasmaPig - prasečí obrana (9.6 MB)
Nestává se často, aby měl hráč za úkol chránit prasečí mateřské lodě. A i když to může znít divně, nenechte se zmást, PlasmaPig je hra s jedinečným nápadem a skvělým zpracováním. Ostatně přesvědčte se sami!
Beacon… 70%
Beacon - světelná skákačka (3.4 MB)
Opravdu netradičně pojatá skákačka, to je Beacon. Má zajímavý nápad se světlem, které je vaším průvodcem, žene vás dál a také ochraňuje. Zkusíte projít tmavé jeskyně, aniž byste se ztratili ve všepohlcující tmě?
Crazy… 55%
Crazy Lunch - uhlídejte svoje cereálie! (9.9 MB)
Kdo by to byl řekl, že existují malé příšerky, které si rády pochutnají na cereáliích. A pro svůj apetit se nezdráhají ukrást tyto sladkosti přímo z vašeho talíře. To si přece nenecháte líbit!
Frogatto… 80%
Frogatto - žabák zachraňuje svět (92 MB)
Žabák hrdinou? Zdá se vám to nemožné? Ne u freeware hry Frogatto, kde kouzelný svět spoléhá právě na malého zeleného hrdinu. Ten vyniká krom skákání také svým vystřelovacím jazykem, kterým slupne neposlušné nepřátele.
Lost city… 85%
Lost city of Z – putování v džungli (89 MB)
Máme tu další hledání ztracených měst. Tentokrát dílo vzniklo za pomoci National Geographic, takže je opravdu o co stát. Prozkoumejte amazonské pralesy a najděte všechny určené předměty!
Sulkeis… 70%
Sulkeis - hlavně minimalisticky! (10 MB)
Jak může dopadnout hra, jejíž vývoj nesměl přesáhnout sedm dní? Pokud očekáváte co nejjednodušší zpracování, nejste daleko od pravdy. Ale jak si vede samotné Sulkeis ze širšího pohledu?
Orange… 55%
Orange Runner - laser, zeď, utíkej! (8.4 MB)
Převtělte se do těla kuličky, která se snaží urazit co nejdelší cestu. Abyste to neměli moc jednoduché, cesta je ztížena několika druhy překážek. Rychlost pohybu se neustále zvyšuje, což dělá situaci ještě těžší. Tak jak daleko doběhnete vy?
Man Enough… 85%
Man Enough - čtyři v jednom (20 MB)
Hrát čtyři hry najednou, ještě zadarmo, to je lákavá nabídka. Ponořte se s námi do velice originálního počinu, kde šipkami ovládáte všechno současně! Dokážete to?
Karin… 50%
Karin and the Hidden Lake - temnota a ukradené šaty (76.6 MB)
Hra pro ženy nad 35 let? Tak u toho jsme nemohli chybět a přispěchali jsme pro vás s recenzí. Projděte se s hlavní hrdinkou tajemným černým lesem, ve kterém jí temnota ukradla šaty.
Awesome… 70%
Awesome Getaway - utíkej, pospíchej (7.3 MB)
Oblíbená herní postavička Stickman se objevuje v nové, určitě ne poslední herní pozici - běžce na střechách. Jak těžké bude vzdorovat všem nástrahám, které na něj budou cestou čekat?
COBEX… 75%
COBEX - přebarvuj, když to dokážeš (3 MB)
Létat potemnělými lokacemi v prapodivně vzhlížejícím dopravním prostředku nezadělává na herní pecku. Ale chyba lávky. Přebarvování nalinkovaných drah a zdrhání před pronásledovateli vás sevře pevně do svých spárů!
Specter… 80%
Specter Spelunker Resizes - malá velká plošinovka (5.5 MB)
Přijít v dnešní době s něčím skutečně originálním není nic jednoduchého. Zvlášť, pokud se jedná již o tak omílané plošinovky. I přesto však lze vykřesat jedinečný nápad, který nám autoři přináší v předělávce zvané Specter Spelunker Resizes!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z