Super… 75%
Super Crate Box - zabíjení na 100 způsobů (20.4 MB)
Není dobré škádlit příšerky, protože by mohly zrudnout a rozzuřit se! Každopádně je můžete naporcovat nejrůznějšími zbraněmi - katanou, laserem či spoustou střelných zbraní.
DASH-DA-DASH… 70%
DASH-DA-DASH DX - šup sem, šup tam (35 MB)
S netypickým ovládáním přilétá raketka ze hry DASH-DA-DASH DX a s ní i desítka nejrůznějších bossů s unikátními způsoby útoku. Dokážete se s nimi popasovat a stát se jedničkou na celém světě?
Master… 45%
Master Forger - Picasso by koukal (10 MB)
Ne každý se narodí s vlohami malíře. Někdo skončil u výtvarné výchovy na základní škole, jiný neudrží štětec v ruce. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, Master Forger prověří vaše schopnosti malovat.
Amphibix… 80%
Amphibix - do kolika napočítáte? (35.9 MB)
Také jste jako malí machrovali na své prarodiče, že už umíte počítat do stovky? Pokud jste to nezapomněli, neměla by vám dnešní hra Amphibix dělat potíže. Přesvědčte se, že i čísla mohou být zábavná!
Sprint… 65%
Sprint - King of the Jungle - králem zvířat (2.2 MB)
Už lev z filmu Madagaskar se přesvědčil o tom, že to není žádná sranda být králem zvířat. Nyní si to můžete vyzkoušet i vy v dnešní povedené skákačce s obří žlutou kočičkou v hlavní roli.
Come On… 55%
Come On Rabbit - králík spadnul z Měsíce (12.3 MB)
Oprávněnost tvzení "ty jsi asi spadnul z Měsíce" poznal hrdina dnešní freeware hry Come On Rabbit. Pomozte sympatickému ušákovi doskákat zpět až na Měsíc.
Tiny Barbarian… 55%
Tiny Barbarian - hrdinným barbarem (4.3 MB)
Velmi častým hrdinou her je barbar a jak už napovídá název dnešní freeware hry, ani tentokrát tomu nebude jinak. Chopte se tedy zbraně a vypořádejte se s bandou modrých záškodníků.
Hero Core… 65%
Hero Core - návrat do starých dobrých časů (2.5 MB)
"Arkáda jako řemen", "návrat do starých dobrých herních časů", "retro arkáda" - to vše jsou přízviska dnešní freeware hry Hero Core, jejíž příběh je zasazen do doby, kdy světu vládnou stroje.
40 Stories… 85%
40 Stories - 40 útěků z kanclu (305 MB)
Taky nesnášíte, když nefunguje výtah? A teď si představte hrdinku freeware hry 40 Stories, jež musí sejít pěšky 40 pater. 40 pater plných kancelářských nástrah, pastí, kouzelných kopírek a jiných bláznivin.
Super… 65%
Super Spike Dislike - nekonečná návyková hopsaná (2.6 MB)
V jednoduchosti je často krása a když se k tomu přidá přirozená lidská soutěživost, máme tu perfektní titul na odreagování a volní chvilky. Tak kolik bodů uhrajete v Super Spike Dislike vy?
Corruption… 70%
Corruption - nastolte chaos! (41 MB)
Role záporáků nejsou na freeware scéně až tak časté, a tak je Corruption svým způsobem výjimkou. V roli červeného ještěra budete mít za úkol přeměnit přírodní krajinu v holou a nehostinnou pustinu.
Innoquous… 70%
Innoquous 3 - hrátky s gravitací (7.3 MB)
Není všechno zlato, co se třpytí. Innoquous 3 má sice na pohled nezajímavý a jednoduchý kabátek, ale jeho náplň je neskutečně zábavná a chytlavá. Chopte se žluté koule, pohrajte si s gravitací a vyhrajte všechny levely!
Core -… 70%
Core - hop sem, hop tam (5.3 MB)
Téměř každá druhá hra je skákačka, což s sebou nese mizernou kvalitu. To však není případ dnešní freeware hry Core, která v líbivém kabátku nabízí perfektní skákačský zážitek.
Escape… 65%
Escape from the Underworld - černým andělem (12.1 MB)
I do nebe se občas dostane někdo, kdo tam nemá co pohledávat. To je případ hlavního hrdiny dnešní freeware hry, který byl za vraždu v nebi poslán zpět na Zemi. Na vás je dostat se zpět do Ráje a zabít hlavního anděla.
BrainSplode… 80%
BrainSplode! - rozmašírujte mozky na maděru! (14.6 MB)
Pánové a dámy, chopte se kanónu a hurá na nepřátelské mozky, jež je nutno bezpodmínečně zničit! Ve výzbroji vašeho děla se nachází hned několik vychytávek, a tak můžete vystřelené rakety navádět nebo třeba nechat plachtit. Ani tak to ale nebude hračka!
Platformerman… 55%
Platformerman - s bombou na nepřátele (1.4 MB)
Nejlepším přítelem hrdiny z freeware hry Platformerman jsou bomby, kterých má plné kapsy. A neváhá je použít - ať už proti nepřátelům, na ulehčení cesty skrz okolí nebo jen tak pro zábavu.
greenTech… 65%
greenTech - hurikán na špinavé ovzduší (20 MB)
„Pozor, pozor! Do ovzduší uniklo velké množství nebezpečných chemikálií a je nezbytně, opakuji nezbytně, nutné je dostat k čističkám vzduchu. Za pomoci hurikánu! Hodně štěstí, pracovníku, budete ho potřebovat…“
Liquisity… 65%
Liquisity 2 - dobrodružství v akváriu (20.6 MB)
Někteří používají akvárko pro pěstování rybiček, jiní v něm hrají variaci na pinball. Pokud si to netroufáte zkoušet v reálu, tak by se vám mohl šiknout dnešní freeware titul Liquisity 2, kde si zapinkáte hned s několika druhy míčků.
Dear Agent… 55%
Dear Agent - agent ve zničitelném prostředí (1.8 MB)
Agente, pozor! Potřebujeme tě do extrémně nebezpečných misí, kde narazíš na překupníky drog a jiné zlosyny. Zbraňový arzenál je však omezený, a tak počítej každý výstřel. Nečekáme nic jiného než úspěch!
The Winter… 70%
The Winter Solstice - barevné řádění (14.9 MB)
Takové divadlo tu už dlouho nebylo! A to doslova, protože příběh freeware hry The Winter Solstice se odehrává na jevišti. Všichni hrdinové visí na provázcích a nevypadají vůbec přívětivě.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z