Mummy… 70%
Mummy Puzzle - egyptský Bejeweled (35.5 MB)
Match 3 her je jako hub po dešti. Jeden z těchto hříbků nese název Mummy Puzzle a zavede vás do faraonského Egypta. Má co nabídnout, nebo se jedná o šedivý průměr? To se dočtete v dnešní recenzi.
A Harsh… 45%
A Harsh Winter - hrátky s ledem a gravitací (3.5 MB)
Co má společného zmrzlá voda a gravitace? Vcelku nic. Ale ve freeware hře A Harsh Winter budete mít za úkol rozmrazit kostky ledu pomocí gravitační síly a vhodného prostředí.
Garbycle… 70%
Garbycle - třídit odpad je zábava (24.1 MB)
Podle statistiky celé dvě třetiny Čechů třídí odpad. Ale jaké je to pracovat v takové třídírně, kterou projdou tuny odpadu? Nezvykle zábavné, alespoň tedy ve hře Garbycle.
One Curious… 55%
One Curious Nightfall - Další z řady povedených plošinovek (17 MB)
A znáte tu, jak zvědavá holčička otevřela tajemnou brašnu, kterou ji seslal Ptačí Král, a od té doby se začaly dít podivné věci?
Sky Taxi… 80%
Sky Taxi - Myšák Mitch zasahuje (27.3 MB)
Zábávné hopsačky v hezkém grafickém kabátku stále baví a Sky Taxi je toho živoucím důkazem.
Blendimals… 85%
Blendimals - mixujeme zvířata (43.6 MB)
Naházet zvířata do mixéru a vytvořit tak jejich kombinaci? Ve freeware hře Blendimals žádný problém - zkuste skřížit třeba nosorožce s krtkem. Ale pozor, v reálu to nedělejte!
Runner… 65%
Runner – skákejte, uhýbejte se, ale hlavně běžte! (13 MB)
Utíkejte před třemi půvabnými dívkami, jež vás chtějí za každou cenu dohonit. Znepříjemňovat cestu vám budou nejrůznější překážky, kterým je potřeba se vyhnout nebo je přeskočit.
Viriax… 70%
Viriax - nákazou v těle (2.7 MB)
Zdraví je to nejcenější, co člověk má, ač tomu mnozí nevěří. V dnešní freeware hře Viriax se ale vžijete do role záporáka - viru, který se snaží nakazit nejrůznější části lidského těla. Podaří se vám to?
Aiolos… 70%
Aiolos - míč a foukátko (7.7 MB)
S nulovou gravitací by šlo určitě všechno lépe. O tom, zdali je toto tvrzení pravdivé, se můžete přesvědčit v dnešní freeware hře Aiolos, která nabízí příjemné zpracování a spoustu levelů.
Mr Smoozles… 85%
Mr Smoozles Goes Nutso - kočičák zachraňuje svět (17 MB)
V populárním rodiném filmu Jako kočky a psi zachraňují svět štěkaví čtyřnožci, nicméně i kočky si s takovoto situací dovedou poradit. Třeba modrý kocour Ed, který jako jediný unikl mimozemské invazi.
Grief… 75%
Grief - rozdvojená osobnost (14.4 MB)
Každý má chvilky, kdy mu v životě svítí sluneční paprsky, které následně vystřídá pořádná bouřka. Hlavní hrdinka freeware hry Grief prožívá tyto stavy tak intenzivně, že její nálada ovlivňuje svět kolem ní.
Time Still… 75%
Time Still 2 - zastavujte čas (7.8 MB)
Taky občas přemýšlíte nad tím, co by se všechno dalo stihnout, kdybyste mohli zastavit čas? Přestaňte snít, ve hře Time Still 2 je to realita, takže proč toho nevyužít?
Meikyu… 70%
Meikyu - první rytíř (1.3 MB)
Japonský titul Meikyu se vrací časem do dob rytířů, studených hradů a tajuplných artefaktů. Chopte se meče a oddejte se světu kouzel, v němž musíte najít královskou korunu.
Tottenham… 55%
Tottenham - stavitelem metra (2.6 MB)
Tottenham to není jen část Londýna nebo fotbalový klub - je to i stanice nejstaršího metra na světě. A dnešní stejnojmená freeware hra vás pasuje rovnou do role razitele dráhy pro tento dopravní prostředek.
Zaz -… 80%
Zaz - Zuma z jiného pohledu (21 MB)
Variací na legendární Zumu bylo již nespočet, ale nikdy nepřinesly takovou revoluci, jako freeware hra Zaz. Ponořte se do dobrodružstí plného barevných kuliček a spletitých tratí.
Vexed… 65%
Vexed Hedgehogs - klon Angry Birds zdarma (5.4 MB)
Kdo by neznal Angry Birds, fenomén roku 2010... My pro vás sice nemáme bezplatnou kopii tohoto hitu, ale zkrátka také nepřijdete. Vexed Hedgehogs je totiž freeware hrou založenou na stejném principu!
The Iconoclasts… 85%
The Iconoclasts - krásně barevná arkáda (15.1 MB)
Pozor, pozor! Všichni fanoušci arkád a freeware her zbystřete. Dnešní titul The Iconoclasts je totiž skvělou skákačkou s okouzlující grafikou vypiplanou do dokonalosti. Vžijte se do role 17leté dívky, které je v patách duo agentů.
Xochitl… 60%
Xochitl - kozel zahradníkem (4.6 MB)
Zahradničina není pro většinu lidí aktivita, jíž by se rádi ve volném čase věnovali. Když je ale zahradníkem podivná příšerka, na kterou doráží divá zvěř, může to být dokonce zábava!
Dream… 75%
Dream Ball 64 - dokutálejte se k cíli (3.6 MB)
Chytlavá arkáda s veselým zpracováním v hodnotě 0,- Kč včetně DPH? Vyzkoušejte Dream Ball 64, tak lákavá nabídka se přece neodmítá.
DROP -… 70%
DROP - já padáááááááám (7.6 MB)
V jádru jednoduchý koncept zabalený v nesmírně chytlavém a návykovém balení. Takové hry se nám líbí. A jednou takovou hrou je i DROP.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z