Inside… 65%
Inside My Radio - v zajetí hudby (20 MB)
Hudební hry, to nejsou jen Guitar Hero a Rock Band. Na nezávislé scéně existuje také několik originálních titulů, které sází na interakci hudební složky s hráčem.
The Cat… 70%
The Cat that Got the Milk - když mají kočky hlad (?)
Stejně tak jako existují filmové či hudební celebrity, mají své hvězdy také hry. Jednou z nich je například Had. Starý dobrý Had. Dnes se nám předvede v nově ušitém kabátku.
Zetanoid… 75%
Zetanoid - revoluční 3D arkanoid (5 MB)
Zapomeňte na 2D arkanoid či pseudopředělávky do 3D a oddejte se plně trojrozměrnému titulu s názvem Zetanoid. Ten kromě pěkné grafiky nabízí také zajímavý fyzikální model a nespočet bonusů.
Stealth… 90%
Stealth Bastard - 2D Splinter Cell (19.7 MB)
Metal Gear Solid nebo Splinter Cell jsou nejznámější zástupci stealth akcí. Na freeware scéně by se podobnému zájmu mohla pyšnit dnešní hra, v níž bude vaším největším pomocníkem šero, tma a tichý postup nebzepečnými levely.
E7 - všude… 80%
E7 - všude samé želé (3.7 MB)
Velmi originální arkáda, která se zábavou a propracovaností může řadit i k mnohem známějším titulům. Zkuste, jaké to je žít v želé.
Chak´s… 75%
Chak´s Temple - originální arkanoid z džungle (21.1 MB)
Proklestěte si cestu zrádnou džunglí a najděte starodávný aztécký chrám, který skýtá značná bohatství.
Ichi -… 80%
Ichi - inovace a zábava (20.3 MB)
Kde bychom byli bez inovativních nápadů. S jedním takovým přichází i freeware hra Ichi a ačkoliv se může zdát její obsah nemastný neslaný, opak je pravdou – u hraní se rozhodně nudit nebudete!
NaCl -… 70%
NaCl - hej ty, elektrone! (7.9 MB)
Chemie nepatří mezi oblíbené předměty, přesto s ní dokáže být spousta zábavy. Neztrácejte tedy čas nudným názvoslovím a vrhněte se do pohlcujícího světa jednoduše pojmenované freeware hry NaCl.
Lucid… 75%
Lucid Nightmare - noční můra na vlastní kůži (40.5 MB)
Když se ponoříme do snění, chceme se pochopitelně vyhnout nočním můrám. Jak takový zlý sen může vypadat v podání mladé dívky, se můžete přesvědčit na vlastní kůži v temné atmosféře dnešní freeware hry.
Coffee… 80%
Coffee Rush - káva je droga! (28.1 MB)
Káva je známá po celém světě a v kavárnách se točí velké peníze. Proč tedy nezkombinovat manažeskou činnost v jedné z takových restaurací s populárním konceptem „spoj tři“, čímž vznikl tento velmi zajímavý titul!
Lunaris… 80%
Lunaris - měsíční mužíček (63.7 MB)
DigiPen přichází s dalším zajímavým titulem, jež si může užít najednou až 16 hráčů. Nicméně ani samotáři nebudou ochuzeni o porci levelů a zábavy, kterou nabídne arkáda s netypickým měsíčním můžíčkem.
Eggman… 75%
Eggman Hates Furries - arkádový Sonic (21.1 MB)
Starý dobrý Sonic, stále ve stejném (modrém) kabátku a stále chtivý po dobrodružství. Vydejte se s ním!
It Belongs… 80%
It Belongs in an Ancient Ruin - dvojník Indiana Jonese (3.8 MB)
Indiana Jones je dle George Lucase mnohem lepší než James Bond. A soudě dle dnešní freeware hry na tom bude něco pravdy – umí se skývat, používat bič a navíc se nebojí dinosaurů, mumií ani hlídačů v muzeu.
Dig-N-Rig… 85%
Dig-N-Rig - prohrabejte se k zemskému jádru (11.6 MB)
Pokusů o dobytí zemského jádra už bylo nespočet, ale jen ve sci-fi literatuře. To by však mohl v blízké budoucnosti změnit robot jménem Diggit. A právě tohoto drobečka dnes inženýři svěřili do vašich rukou.
A Flipping… 85%
A Flipping Good Time - gravitace je legrace (46.5 MB)
Hrátky s gravitací nebyly nikdy zábavnější! Hlavní hrdina freeware hry A Flipping Good Time může díky specifickému působení gravitační síly dosáhnout i zdánlivě nedostupných míst. Ale pozor, není to nic bezpečného!
Ballman… 75%
Ballman Planets - 3D PacMan kolonizuje planety (20.5 MB)
Už i legendární PacMan a barevné příšerky byly předělány do 3D a ne ledajakého. Tentokráte se navíc bude putovat rovnou po jednotlivých planetách!
Momodora… 60%
Momodora II - vzestup temné strany (15.6 MB)
Pokud se někdo vloupá do svatyně bohů s cílem osvojit si temnou magii, nemůže to dopadnout dobře. A je právě na vás, abyste tento průšvih napravili a opovážlivce předvedli před spravedlivý soud.
blebLuble… 60%
blebLuble - snová záležitost (17.2 MB)
Netypicky pojmenovaná freeware hra blebLuble dokáže učarovat svojí profesionální grafikou, v níž se zhostíte role prapodivného živočicha. Dokážete přežít v potravním řetězci?
Cathode… 70%
Cathode Rays - netradiční hra s lasery (8.6 MB)
Her s lasery a odrazy je spousta, a tak jsme rádi, že vám můžeme dnes představit něco nového a inovativního. Tentokráte budete ovládat svazek barevných paprsků, jimž brání v cestě řada překážek - a to i v případě, že hrajete na Macu.
Origami… 90%
Origami - kouzelné fantastično (14.3 MB)
Bojíte se tmy? Tak to si budete rozumět s hlavním hrdinou hry Origami. V této kouzelné hře totiž musíte být rychlejší, než setmění a že to leckdy bude pořádný závod.
1 2 3 4 5 6 7 8 958 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z