Zombie… 70%
Zombie Movie - natáčení přímo v akci (7 MB)
Člověk nikdy nedokáže nad zombiemi vyhrát. Než se pokoušet o boj s větrnými mlýny, je lepší setkání s těmito nemrtvými stvořeními využít k něčemu užitečnému - natočení filmového trháku. Klapka, kamera běží ... akce!
Zomgman… 80%
Zomgman 2 – ručně stručně (7.8 MB)
Když se proti vám spikne celý svět, je nutné vzít osud do vlastních rukou. V případě ulítlé střílečky Zomgman 2 ho však hlavní hrdina vzal spíš do svých zbraní. A po zásluze za to byl odměněn vstupenkou zdarma přímo do horoucího pekla, ze kterého se snaží utéct samotnému ďáblovi.
Záchrana:… 40%
Záchrana: BECHEROVKA GAME 07 (6.6 MB)
Neustálé útoky mimozemských tvorů na jednu z planet osídlenou lidstvem nemají konce, a proto se tamní obyvatelstvo rozhodlo stáhnout do ústranní. Jenže v okolních továrnách se stále ocitá mnoho důležitých pracovníků, které musíte právě vy zachránit.
ZOMBYDUDE´S… 70%
ZOMBYDUDE´S REVENGE!: BRUTÁLNÍ PLEŠOUN (1.2 MB)
Dva krvežízniví holohlavci, armáda temnot, travnatá krajina a především pořádná dávka brutality, střev a střelného prachu. Připočtěte k tomu „pohodové“ 2D zpracování a máte hrubou představu o tom, jak vypadá ZOMBYDUDE´S REVENGE v praxi.
Zelda:… 79%
Zelda: The Legend of Link: POHÁDKA (36.3 MB)
Pohádkově krásná hra. Opravdu. Titul Zelda: The Legend of Link mne překvapil ihned po prvním spuštění, přitom z obrázků zrovna příliš nezářil. Jaké kouzlo v sobě skrývá? Co je na něm tak skvělého?
Zooble:… 80%
Zooble: NESKÁKEJTE, ALE LEŤTE! (466.9 KB)
Máte už po krk všech Máriovek? Zvedá se vám žaludek při pomyšlení na další Soniky? Zkuste Zooble. Jedná se o zdárný příklad toho, že i na první pohled obyčejná hopsací hra nemusí být vůbec nudná.
Zombie… 75%
Zombie Squirrel Attack: JSOU VŠUDE! (1.6 MB)
Příroda je všemocná. Jako by nám dnes nestačily normální veverky, ony mají i zombifikované bratříčky. Nuže, do toho, dámy a pánové. Musíme je všechny postřílet! Brutalita zde hraje hlavní slovo… ouha, kde má oko?
Zombie… 55%
Zombie Massacre: KRVAVÁ JATKA (2.5 MB)
Jsou všude dokola. Krvežíznivá a znetvořená polomrtvá chodící těla toužící jen po jednom – zabít vás! Zombí zkrátka neznají slitování a je nutno jim vše vracet třeba i trojnásobnou dávkou. Pojďme se tedy spolu vrhnout do víru krvavého boje!
Zombie… 70%
Zombie Ripper: SMRT JE TU (1.7 MB)
A je to tu zase. Co? No přece mlátička mrtví versus nemrtví. Jak dopadlo dílko českých vývojářů, kteří si, jako jedni z mnoha, vybrali k tvorbě her program Game Maker? Že nevíte? Hned se to dozvíte, stačí číst dále. Tak nabijte svoji věrnou „devítku“ a hurá na lov!
Zombex 63%
Zombex (5.6 MB)
A je to zase tady. Nastává soudný den pro celé lidstvo. Zombie obsazují Zemi, město po městu, dům po domu a jediná naděje na záchranu modré planety jste pochopitelně vy. Ukažte všem nemrtvým zač je toho loket! Vy na to přeci máte!
Zaxxon… 50%
Zaxxon 2004 (2 MB)
Vývojářský tým Jazmine Productions, chrlící na nás v neuvěřitelném tempu předělávky starých hitovek, si tentokrát vyhlédl Zaxxon, klasickou střílečku z roku 1982. Jak to dopadlo? To se dozvíte v článku.
Zaxxon… 55%
Zaxxon RetroRemake (645.1 KB)
Máte rádi vesmír? Máte rádi letadla? Máte rádi střílení? A co takhle to všechno spojit do jedné hry? Ano, i to je možné. Zaxxonovi se to všechno povedlo spojit na výbornou, a možná proto u něj strávíte mnoho krásných chvil. Co takhle si ještě k tomu zavzpomínat na stará léta?
Zastřel… 60%
Zastřel si svoji tchýni (669.7 KB)
Tchýně se někdy přehnaně moc obává o vaši drahou polovičku. Tchýně se hodně často plete do věcí, po kterých jí nic není. Tchýně vám ubírá hezkých pár let spokojeného života. A právě tchýně je osoba, jež dostane kulku mezi oči ze zbraně s vašim jménem. Dychtíte po pomstě, ale nechcete navštívit útroby místní věznice? Pak si zkuste dnešní hru.
Zastřel… 93%
Zastřel ZAZU! (2.3 MB)
Nemate rádi bývalého řiditele komerční televize Nova, pana Dr. Železného? Nemáte rádi nového maskota Novy, zajíce Zazu? Měli jste rádi hru Zastřelte si svého Profesora 3D? Tak zde je hra akorát pro vás. Hra ZaZAZU! běží na vylepšeném enginu hry ZSSP3D a střílíte zde zmíněného bývalého generálního ředitele a zajíce Zazu.
Zastřel… 65%
Zastřel si svého profesora 3D (3.5 MB)
Tak toto je opravdu zajímavá hra! Jestliže jste školou povinní a navíc školu nesnášíte, rozhodně se u hry pobavíte, neboť v ní budete prohánět profesory jednoho pražského gymnázia a snažit se získat co nejvíce fragů.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z