Xoldiers… 65%
Xoldiers - jeden za všechny, všichni za jednoho (1.6 MB)
Velet jednomu vojákovi může být opravdu lehké, ale vás tu naopak čeká nelehký úkol. A to koordinovat celou pěchotu. Váš vojenský konvoj se nachází v obležení nepřátel a jedině vy jej můžete vytáhnout z této hrozné situace. Na vašich bedrech leží velká zodpovědnost!
X-Mas-Santas… 30%
X-Mas-Santas Rein: SANTOVA KOULOVANÁ (757.8 KB)
Další hra na téma „zachraňte Vánoce“! Nejste-li svátky a vším tím okolo unavení, máte-li v sobě ještě aspoň trochu vánoční nálady, přijde vám možná vhod Santova střílečka za záchranu vánočních dárečků.
Xantris:… 50%
Xantris: SPOJENÍ STŘÍLEČKY A TETRISU (1 MB)
Připravte se na jednu z nejodvážnějších kombinací na freeware scéně. Nemyslitelné se stalo skutečností – někdo dokázal skombinovat logický tetris s vesmírnou střílečkou toho nejhrubšího zrna. Už jen čirá zvědavost mi velela, abych tenhle kus pořádně prověřil. Přemýšlejme a palme!
Xmas Hammer:… 76%
Xmas Hammer: UMLAŤTE TU HAVĚŤ (16.5 MB)
Kdepak století pokroku. Všechny představy o účinných hubících prostředcích proti hmyzu hoďte za hlavu. Ve vánoční edici hry Hammer máte jen kladivo. Zato té lezoucí havěti je požehnaně! Rozmlaťte jim krovky na škrob v hezké 3D grafice s na freeware hry nevídanými efekty.
XEvil:… 60%
XEvil: VZHŮRU DO PEKLA (902.1 KB)
Pokud nevíte, co vás čeká až jednou přijdete do pekla, doporučuji vám, abyste si zahráli dnešní hru. Nemá sice žádný příběh, neoplývá zrovna dvakrát hezkou grafikou a už vůbec se nedá zařadit mezi kousky s nějakým výchovným poselstvím, ale přeci jen obsahuje něco, co vás chytne a nepustí. Okuste sami!
X Operations 85%
X Operations (4.4 MB)
Hledáte akční hru, u které by jste se skvěle odreagovali? Milujete střelbu, krev a Counter-Strike? Máme pro vás jasnou volbu!
Xeno Assault… 86%
Xeno Assault 2 (8.1 MB)
Je to už nějaký ten pátek kdy jsem naposledy hrál pořádnou akci. Naštěstí Xeno Assault 2 akcí přímo srší. Usedněte do rakety a vydejte se plenit řady nepřátel. Času je málo a nábojů mnoho, což dodává tomuto titulu ten správný říz.
XKing… 73%
XKing vs. Hi-Fighter (1 MB)
V této zajímavé hře na téma Star Wars usednete do vesmírné lodě a budete reprezentovat jednu ze dvou možných stran - Imperialní nebo Aliance. Hra samotná se dělí na jednotlivé mise, kterých je pro každou kampaň 18, a vaše cíle v nich jsou velmi různé - jednou máte zničit konvoj nepřátelských letadel, jindy zase ochránit lodě vašich spojenců. Na výběr jsou tu rovněž dvě obtížnosti – začátečnická a realistická, přičemž v té první snesete více zásahů a hra je o poznání snadnější, ale v té druhé si musíte dávat na vše více pozor a dobře se svým strojem manévrovat. Grafika je ucházející a podle obrázků byste mohli mylně domnívat, že jde o strategii, nicméně není tomu tak, toto je akční hra. Zajímavá je i velikost - pouhý 1 MB, takže si hru zkuste, možná se vám bude líbit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z