We Want… 65%
We Want You - krutý život vojáka (41.4 MB)
Válka je krutá a s nikým se nepáře. Všude jen krev, zohavená těla a rachot zbraní. A do této vřavy jste bez rozpaků vhozeni s jediným cílem - přežít a stát se válečným veteránem.
Weaponed… 70%
Weaponed Head - nový módní styl (87 MB)
Při pohledu do ulic měst člověk rychle nabude přesvědčení, že na hlavě se dá nosit opravdu vše. Jak by to ale dopadlo, kdyby módní trendy určovali hrdinové Weaponed Head, to věru nevím. Ostatně už jste někdy na hlavě nosili kladivo?
Wavives… 60%
Wavives - bláznivina z Japonska (176 MB)
"Špenát má dveře, které objal, ale pak udělal skok, takže z toho nebylo nic. A ještě víc, ale to neví cihlu." Přijdou vám tyto dvě věty beze smyslu nebo bláznivé? Tak si zahrajte dnes recenzovanou hru Wavives; jsem zvědavý, co budete říkat potom.
White… 70%
White Butterfly - variabilní vesmírná akce (3.8 MB)
Pryč s vesmírnými střílečkami, ve kterých po prvním upgradu nemáte konkurenci! Freeware hra White Butterfly na to jde od podlahy a dokončit byť první level nebude žádná sranda. Ještě že má člověk na výběr hned z několika lodí se zcela odlišným arzenálem.
Winglancer… 50%
Winglancer - jeden proti všem (230 KB)
Hledáte něco opravdu rychlého, kde můžete ničit hordy protivníků, jež na vás neúprosně útočí? Gratuluji, našli jste. Ale jen za pomoci hbitých prstů a postřehu budete moci dosáhnout nejlepších výsledku. Chcete patřit mezi ty nejlepší z nejlepších? Neváhejte a čtěte dále.
Wormux… 95%
Wormux - akční poklad (54.9 MB)
Pokud milujete červíky z legendární série Worms, a nedáte dopustit na první díly provedené do 2D grafiky, máme pro vás dobrou zprávu. Podobný titul nazývající se Wormux, jenž je postavený na stejném principu a neméně dobré hratelnosti, vám dnes přinášíme. Zcela zdarma!
Worms… 85%
Worms! - červíci opět v akci! (13.9 MB)
Jestli vám název nahání vzpomínky na červíky z her od studia Team 17, pak míříte správným směrem. Worms! jsou totiž freewarovou předělávkou této slavné série. Není nač čekat, odhoďte granát, kryjte se dávkou ze samopalu, soupeř je již připraven!
Warmonger:… 100%
Warmonger: PEKLO NA FRONTĚ (437 MB)
Máte dost arkád, přihlouplých skákaček a primitivních skládanek? Rádi byste si zahráli konečně něco pořádného, ale nechali přitom svou šrajtofli pevně uzavřenou? Nabízíme vám elegantní řešení – Warmonger je špičková akce nabízená zcela zdarma!
War Sector:… 55%
War Sector: VSTŘÍC TERORISMU (68 MB)
Již v úvodu před vámi nebudeme skrývat, že War Sector spadá do kolonky prostých akčních her, v nichž nejde o nic jiného, než o zlikvidování nespočtu protivníků. Jak moc se ale autorům tohoto počinu vyplatilo vsadit na takové karty?
We Like… 60%
We Like School: HROMADNÉ NIČENÍ ŠKOL (17 MB)
Kdo někdy neměl choutky zničit školu? Jistě každý z nás, ale málokdo to kdy opravdu udělal. Pokud byste to ovšem chtěli napravit, je pro vás tento projekt pravou volbou, protože jediným cílem hry je ničit a ničit všechno, co se týká školy!
World… 90%
World of Padman: ŽIVOT BROUKA (550 MB)
Je to pravda! I brouci mají svůj vlastní svět. Jenže to není tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát, a tak mezi sebou bojují. V kuchyni, v koupelně, ve vězení – zkrátka všude. Pakliže se těchto bojů chcete zúčastnit, máte jedinečnou možnost!
Worms… 70%
Worms Reloaded: ČERVÍCI OPĚT V AKCI (6.6 MB)
Doposud jsme znali červíky Worms povětšinou jen z komerčních titulů, avšak nyní si je může každý z vás stáhnout, a to zcela zdarma. Worms Reloaded nabízí velkou porci zábavy s příjemným technickým zpracováním.
Walker… 70%
Walker Wars: TANKOVÁ BITKA (3.3 MB)
Chcete si zajezdit v ocelovém monstru a přitom svým kanónem vyřídit pár konkurentů? Není problém. V tanku je příjemně chladno, můžete si zatopit rozžhavením děla palbou, všude okolo hraje drsná hudba války a řidič mlčky upíjí z placatice vodku. Nuže, železný oř už na vás čeká!
Worms… 60%
Worms 2: DRUHÁ SVÉTOVÁ VÁLKA ČERVŮ (46.8 MB)
Asi těžko by se dnes našel někdo, kdo by neznal sérii Worms. Válčení s červy se však v posledních letech odebralo k vodám trojrozměrné grafiky, jež s sebou přinesla řadu změn promítajících se nejen na celkové hratelnosti. Proč si tedy nepřipomenout jeden z nejzábavnějších klenotů výkladní skříně, u něhož stále vévodí ono pověstné „dva-dé“?
Warsow:… 97%
Warsow: MULTIPLAYER ŘEŽBA JAK MÁ BÝT! (80.7 MB)
S přáním všeho nejlepšího do nového roku vám přinášíme i skvělou on-line deathmatchovou řežbu, a to ne jen tak ledajakou. Myslím, že na freewarové scéně jednu z nejlepších. Kdo má rád rychlou akci, napjaté nervy až k prasknutí a hru po internetu nebo s kamarády, hurá do virtuální arény!
Warp Drive:… 20%
Warp Drive: HRÁT ČI NEHRÁT (890.9 KB)
Přichází další vesmírná střílečka, s 2D grafikou, mnoha zbraněmi a ještě více nepřáteli. Již předem je ale jisté, že nepřežijete, ovšem můžete alespoň nachytat co největší skóre. Takže pokud máte zájem, vydejte se s námi do urputného boje. Ehm, nehlaste se všichni.
Wizard… 70%
Wizard Duel 2: NA ŽIVOT A NA... (3.2 MB)
V tomto duelu se nebudou měřit vaše svaly a smrtelné chvaty, ale magická dovednost. Na malém ostrově se proti sobě utkají dva mágové, a to samozřejmě i s možností multiplayeru. Pusťte se tedy do svého protivníka v této akční hře s opravdu povedenou 3D grafikou.
Witch:… 62%
Witch: KOUZELNÁ HRA (5 MB)
Máte chuť na trochu čarodějnického zápolení? Zkuste dnešní kouzelnou hru a zahrajte si poněkud morbidní titul na babu s přenášením nemoci nebo sbírání ingrediencí do kotle. Být kouzelníkem není nic lehkého, ostatně Copperfield by o tom mohl vyprávět.
Water… 55%
Water Speeder: ZBĚSILÁ VODNÍ AKCE (1 MB)
Máte rádi divoké honičky na motorových člunech? Přeskakování kanálů, vlnu za ocasem, střelbu z kulometů a nekonečně modré moře? Vžijte se do role řidiče superrychlého a supernebezpečného plavidla, co rozseká každou překážku. Pusťte se do souboje s mnohými, ale hlavně sami se sebou.
Worm Wars… 80%
Worm Wars 3: ČERVÍ BITVY (5.5 MB)
Worm Wars se řadí mezi úspěšnou freewarovou sérii, která si bere za vzor slavné komerční hříčky Worms. Na našem serveru už jste se mohli setkat s prvním, druhým a čtvrtým dílem, a tak vám dnes přinášíme chybějící třetí díl. Pojďme se na něj společně podívat.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z