Vrop N… 70%
Vrop N Pew - nekonveční sho´em´up (15 MB)
Spousta barev, stovky nepřátel, nekonečné množství munice a vysoce odolní bossové. Jestliže máte zájem o kvalitní sho´em´up jízdu, nesmíte minout Vrop N Pew.
Vanguard… 85%
Vanguard Princess- Fešné bojovnice v akci (175.8 MB)
Snili jste už někdy o tom zahrát si bojovku, kde místo nařachaných svalovců máte možnost zhostit se jedné z jedenácti nadmíru vyvinutých slečen? Vanguard Princess nabídne mnohem víc a přináší svěží vítr do tohoto, ve freeware scéně opomíjeného žánru.
Vsys Gaiden… 50%
Vsys Gaiden - akce ze staré školy (1.1 MB)
Lidé, co si rádi zavzpomínají na staré dobré časy, kdy byl hitem Playstation 1 a 3D akce zrovna válely, určitě radostí zaplesají. Shot' em 'up je známý žánr, kde vzniklo zde mnoho opravdových skvostů, jedním z nich je Vsys Gaiden.
Vampirjagd… 55%
Vampirjagd - hon na netopýry (2.3 MB)
Německy kdákající slepice Moorhun zná takřka každý, o čemž svědčí i nespočet kopií válejících se na internetu. Schválně, ruku na srdce, kdo z vás alespoň někdy neokusil toto virtuální a nadmíru zábavné střílení do dvounohých okřídlenců? Myslím, že každý. Ovšem ne každý už měl tu čest s Vampirjagd, titulem inspirovaným právě legendárním Moorhunem.
Vector… 80%
Vector Scramble: FANTASTICKÁ VEKTOROVÁ AKCE (263 KB)
Stačí mít jen trochu v oblibě 2D akce, aby pro vás byl Vector Scramble dostatečným podmětem k přerušení jakýchkoliv ostatních činností. Již od prvního spuštění zjistíte, že vše je odvedeno s téměř maniakálním smyslem pro detail. Jednoduše není důvod nebýt hrou nadšený. A v recenzi se dozvíte proč.
Varia:… 70%
Varia: STRHUJÍCÍ STŘÍLEČKA (15.6 MB)
Grid Wars, Grid Wars 2, Aurikom, Wrap Mania, Space Cowboy, Gte 88 a desítky, ne-li stovky dalších. Kdy už tahle smršť vesmírných stříleček skončí?! Pravděpodobně nikdy, neboť právě přichází další z jejich řady - Varia. Ale nebojte se, není to titul vůbec špatný!
Virtual… 91%
Virtual Soldier: PRVOTŘÍDNÍ AKCE (15 MB)
Virtual Soldier je ve všech ohledech prvotřídní akcí, která hráče vtáhne a nepustí na dlouhou dobu. Studenti z DigiPenu tak opět ukazují světu, že kvalitní hry opravdu tvořit umí. A hledáte-li chytlavou střílečku, je ta právě nabízená nejlepší volbou za poslední dobu.
VeNix:… 79%
VeNix: TAKTICKÁ AKCE (4.7 MB)
Pokud máte chuť na pořádný boj s tucty nepřátel, neměli byste přehlédnout právě nabízený titul. Ocitnete se v pokoji, kde proti vám nastoupí buďto jeden nebo více nepřátel. Vašim úkolem nebude nic jiného, než je zničit. Tak vzhůru do boje!
Vulgar… 60%
Vulgar War: UČEBNICOVÝ PLAGIÁT (45.9 MB)
Máte rádi střílečky? Pokud ano, pak tu pro vás dnes jednu máme. Jmenuje se Vulgar War a pochází z českých luhů a hájů. Je nenáročná, zábavná a "občas" sprostá. Co víc si přát?
Vatman:… 65%
Vatman: MUŽ Z VATY? (129 KB)
Kdepak muž z vaty, Vatman je pěkně tvrdý chlápek, co si s nikým nebere servítek. Aby také nebyl! Vždyť ulice jsou plné všelijakých ničemů, co ohrožují nevinné chodce a maminky s kočárky. Jestli tomu pouličnímu řádění má někdo zatnout tipec, tak jedině Vatman!
Vaznolen:… 30%
Vaznolen: ANTI-EXTÁZE (6.3 MB)
Co vzejde z toho, pakliže autoři vytvoří obyčejnou akční vesmírnou střílečku zabalenou do obyčejného grafického kabátku, přičemž po sebemenším náznaku originality není vidu ani slechu? Nudná hra? Řekl bych, že i docela ano. Hehe.
Voidrunner:… 59%
Voidrunner: SKOČTE! (266.2 KB)
Dlouhé tratě v pozoruhodných prostředí a plno zrádných míst. Tato hra je remakem jednoho jistého dílka, které jste měli možnost hrát kupříkladu na 386kách. Šlo a stále jde o to přeskakovat vesmírným plavidlem plošiny v plné rychlosti tak, aby se nepropadlo do nekonečné prázdnoty vesmíru. Troufnete si?
Válka… 75%
Válka o planetu Zemi (3.8 MB)
Fenomén UFO se těší od svého vzniku velké oblibě. Snad každý si někdy říkal, jaké by to asi bylo, kdyby nás kontaktovala mimozemská civilizace za účelem spolupráce, nebo v horším případě invaze. Právě to bývá častým námětem her. Pokud tedy milujete zelené dlouhány, čtěte dál!
Van Helsing 70%
Van Helsing (10.5 MB)
Líbil se vám film Van Helsing? Nosíte od jeho shlédnutí u sebe dřevěný kolík a pod mikinou schováváte dřevěnou kuši pro případ, že by na vás při procházce okolo hřbitova vyskočil sympaťák s horními tesáky až k bradě? Nebo si prostě chcete jenom zahrát další klon Moorhunu? Ať tak či onak, čtěte dál!
Všelék 72%
Všelék (4.2 MB)
Záplava recenzí her, které se zúčastnily letošní Becherovka Game 2004, nebere konce a jinak tomu nebude ani při dnešní recenzi. Tentokrát se podíváme na počin, který obsadil čtvrtou pozici v kategorii akčních her – Všelék od poměrně neznámého autora Threda. Jestli vás zajímá, jak obstál v těžké konkurenci, tak čtěte dál.
Virtual… 69%
Virtual In 2 (3.7 MB)
Pořádných pouličních mlátiček, v nichž si proti sobě měří své schopnosti dva nesmírně silní jedinci, není nikdy dost. Cožpak byste ale řekli tomu, kdyby se proti sobě místo příslušníků lidské rasy postavili dva roboti, disponující těmi nejmodernějšími technologiemi a zbraněmi? Jak by to dopadlo můžete posoudit právě z dnešní gamesky.
Vesmírná… 20%
Vesmírná střílečka (1.4 MB)
Tato hra, jež nese příznačný název Vesmírná střílečka, je situována shodou náhod do hlubokého, temného, avšak naprosto úchvatného vesmíru, v němž nikdy není jasné, co se s vámi stane či kde se ocitnete. Budete jej zkoumat za cenu, že na vás z každičkého koutku může vyskočit kdejaký chladnokrevný ozbrojený zabiják s vašim jménem na mušce, nebo se raději vrhnete do ústraní? To už záleží pouze na vás.
Vlado… 60%
Vlado Killing (948.2 KB)
Dnešní plnou hrou pravděpodobně nejvíce potěšíme naše slovenské čtenáře, protože námět této hry jim bude hodně blízký. Vaším úkolem zde nebude nic jiného, než to, že si vezmete na mušku jedněmi milovaného, jinými nenáviděného politika Vladimíra Mečiara a pěkně se s ním vypořádáte za pomocí své brokovničky. Tak se připravte, jde se do akce.
Vexator 84%
Vexator (11.5 MB)
Vexator je doomovka jak vyšitá. A to po všech směrech vynikající a kdyby nebylo menšího počtu úrovní, vyrovnala by se docela bez větších potíží i rok starým akčním hitům. V čem spočívá její kouzlo? V dobré hratelnosti a naprosto neuvěřitelném grafickém zpracování.
Vojáci… 35%
Vojáci s.r.o. (943.7 KB)
Bulánci byli ve své době opravdu populární hrou a ještě dnes se najde velká spousta lidí, kteří jejich kouzlu podlehnou. Nelze se tedy nedivit tomu, že někteří si hru natolik oblíbili a udělali podle ní hru vlastní, což je případ dnešních Vojáků s.r.o., kteří jsou, jak autoři říkají, akční hrou na motivy Bulánků ve vojenském provedení.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z