Underground… 80%
Underground Tour - stařec zabiják (12 MB)
Ačkoliv většina důchodců vypadá naprosto neškodně, není dobré je házet do jednoho pytle. To takový stařec z freeware hry Underground Tour zvládne nakopat pozadí nejrůznějším kostlivcům, rytířům a dokonce drakům. A vy mu v tom můžete pomoci.
Ultimate… 80%
Ultimate Tank - válečná vřava (13.3 MB)
"Oblaka jdou nebem, všude voní bez. Vstříc své zemi jedem, my, tank a náš pes". V dnešní hře Ultimate Tank se sice podíváme na zoubek tanku, nicméně psa postrádáme. To však nijak nebrání tomu, abychom si tu správnou tankovou vřavu užili.
Ultimate… 70%
Ultimate Bruce Lee - nepřemožitelný Bruce (27.4 MB)
Člověk nemusí být zrovna Bruce Lee, aby si vyšlápnul na vycvičeného ninju nebo silného boxera. Na druhou stranu by to tak měl mnohem jednoduší, o čemž se můžete snadno přesvědčit při hraní freeware hry Ultimate Bruce Lee, kterou vám přinášíme samozřejmě zadarmo.
Uforia… 80%
Uforia – ufon průzkumník (22.5 MB)
Pozor, pozor, chystá se velká událost! Konečně nás navštíví zástupce mimozemských tvorů. Tento jedinec byl vyslán na naši milovanou planetu Zemi, avšak jeho cesta bude tak trochu bláznivá a smradlavá.
Ultimate… 80%
Ultimate Stage: VESMÍRNÁ ŘEŽBA (521.2 KB)
Ultimate Stage je zářným příkladem toho, že i když se herní koncept stokrát opakuje, po stoprvé to může být stejně velká pecka, jako na začátku. Hříček podobných té dnešní je na freeware scéně plno, ovšem US rozhodně patří mezi ty nejlepší z nich.
Urban… 60%
Urban Uprising- Dark New World: PŘEŽIJ (8.6 MB)
Dnes se tu na vás směje vcelku svižná akční letecká střílečka podanáv v retro stylu. Sice oku příliš grafické zpracování nelahodí, ale kdo říká, že nepěkná hra nemůže být zábavná? Možná zde opět máme jasný důkaz, že grafika opravdu není vše.
UFO Onslaught… 69%
UFO Onslaught 3D: MIMOZEMŠŤANI! (2.6 MB)
Planetu Zemi napadly mimozemské bytosti hodlající zahubit vše živé. Jako jedna z nejúčinnějších obran lidstva jsou speciální a dobře maskovaná otočná děla. A právě jedno z nich budete ovládat vy. Pojďme se společně podívat na tuto hezkou 3D akční hru.
U taty 26%
U taty (5.4 MB)
Ačkoliv může být tento název mírně zavádějící, hra U taty není nic jiného, než prostá střílečka ve stylu fenomenálních Moorhuhn, leč s trochu pozměněnými prvky. Pokud přímo bažíte po výletu do českého předhůří a rádi střílíte po věcech, jejichž přítomnost pro vás není v běžném životě nikterak překvapivá, pak právě U taty naleznete svůj ráj.
USA Army… 56%
USA Army 2 (9.5 MB)
Často se stává, že na svých monitorech vídáme propagandistické hry především z americké produkce. Osud tomu chtěl, že se v naších luzích a hájích objevila také jedna propagandistická vylomenina, která naštěstí nestojí stereotypně po boku megalomanské Ameriky, nýbrž jakýmsi způsobem podporuje její protistranu. Osvobodíte hledaného Usámu Bin Ladina před spáry amerického prezidenta?
Uzinagaz 91%
Uzinagaz (353.3 KB)
Představte si situaci, kde figurujete jako lovec(pohlaví:zřejmě muž, sexuální orientace:pravděpodobně heterosexuál). Jste ztraceni v džungli jen s nejvěrnějším přítelem-brokovnicí. Z keřů na vás vybíhají nadržení gayové, kteří vás chtějí znásilnit. Jde vám o vlastní zadek a zachránit vás může jen vaše mobilní artilerie, nebo útěk. A přesně takhle vypadá námět kontroverzní hry Uzinagaz.
U.F.A. 87%
U.F.A. (137.2 KB)
Správně možná podle názvu chápete, že se hra bude týkat UFO. Tentokrát po zlých ufounech nebudete se super namakaným hrdinou střílet rotačním kulometem. Nyní si vyzkoušíte, jaké to je být ufonem. Všechno to střílení po lidech, jejich unášení, implantování análních sond do jejich konečníku a nakonec krmení mimozemského mazlíčka lidským masem. Neláká vás vaše černá duše? Více už v recenzi...
Urban:… 72%
Urban: The Cyborg Project (975.2 KB)
Vaše jméno je Urban Gutter, byl jste obyčejný člověk, než vás nějací muži odvedli, kteří chtějí ovládnout svět pomocí toho, že z lidí dělají umělé roboty (cyborgy). Jedním takovým máte být i vy a málem k tomu i došlo, ale probudil jste se na operačním stole v době své "přeměny" v robota a je samozřejmé, že jste si nenechal líbit, to, co s vámi dělali a šel jste tvrdě do akce. Celá hra je pojata více než akčně (nazval bych to místy masakr - kousky masa létají vzduchem apod.) a skládá se z více jak 60 levelů. Každý level musíte projít a hledat klíče, zbraně, životy, prostě klasická plošinovka. Vaši cestu vám ale znepříjemňují různí vědci nebo vojáci. Grafika je docela dobrá na to, že hra je psána pro MS-DOS, velikost je minimální a hratelnost maximální. Zvuky do hry – 7.22 MB :o(.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z