Timescale… 65%
Timescale - po všem střílím, co se hýbe (14 MB)
Žádný fotbalový klub, učitel matematiky, rozhodčí ani dopravní policista s bločkem. Vaším největším nepřítelem jsou od nynějška obří kostky a kvádry.
Team Fortress… 80%
Team Fortress Arcade - remake rubačky na druhou (11 MB)
9 rozdílných povolání a devět různých zabijáků. Vyberte si toho, který vyhovuje nejlépe vašemu hernímu stylu a pusťte se do akční řežby - ať už sami či v doprovodu svých přátel v multiplayeru.
TAGAP… 92%
TAGAP 2 - bacha na tučňáky! (207 MB)
Dlouho očekávaný akční nářez TAGAP 2 právě přichází na vaše monitory! Zapomeňte na Chucka Norrise nebo Bruce Willise, tentokrát jdou svět zachraňovat tučňáci.
Teppoman… 55%
Teppoman - naháč znovu na scéně! (895 KB)
Nedávno jsme vám přinesli netradiční akční skákačku Teppoman 2. A právě dnes pro vás máme jejího předchůdce, tedy první díl, který však není tolik frustrující. Chopte se tedy brokovnice či samopalu a hurá na protivníky.
Too Many… 55%
Too Many Troopers - řítí se na nás! (1.6 MB)
Svět hvězdných válek poznamenal nejednu generaci. Kdo nechtěl být v dětství jediem, jako by nežil. Naštěstí si můžete tento dětský sen splnit díky moderním technologiím. Čelte obří přesile v Too Many Troopers a ukažte, na čí straně je síla.
Teppoman… 75%
Teppoman 2 - nemilosrdný polonahý zabiják (1.6 MB)
Ačkoliv je polonahý a má rád přezrálé hnědé banány, je hlavní hrdina freeware hry Teppoman 2 chladnokrevný zabiják. V postupu za exotickým ovocem mu projde rukama mnoho zbraní a nespočet nepřátel vydechne naposled. A vy můžete být u toho!
Tower… 75%
Tower Bombarde - Kontakt! Akrivovat štít! (17 MB)
Chcete si zahrát akční arkádu, aniž byste vypustili jediný výstřel? Myslíte, že hra, jež je postavena pouze na obraně, musí být nudná? Mýlíte se! Tower Bombarde je toho důkazem.
The Soul… 85%
The Soul of Dracula - vzpomínky v novém (2 MB)
Castlevania je legendou, která si našla masy hráčů po celém světě. Proč si i proto nezahrát zdařilou freeware alternativu jménem The Soul of Dracula? Připravte se na charakteristické švihání bičem, sekání hlav kreaturám a poskakování po možných i nemožných lokacích!
Theseus:… 85%
Theseus: Return of the Hero - zabijačka zdarma (34.2 MB)
Potoky rudé krve, poházená střeva a nekončící hordy nepřátel. Pokud již delší dobu toužíte po něčem mozkově nenáročném, naskočte do rozjetého vlaku jménem Theseus: Return of The Hero. Příští stanice – jatka.
Turning… 75%
Turning the Tide - vzdušné boje 2. světové války (12.6 MB)
Je mrazivý leden 1945 a v Evropě stále zuří 2. světová válka, nicméně Spojenci podnikají drtivou ofenzívu. Ta by se ale neobešla bez vzdušné podpory, a ta je právě na vás. Chopte se kniplu svého Spitfireu a pročistěte trošku řady Němčourů.
To Be… 70%
To Be or Not To Be - 3D FPS s ženou v hlavní roli (13.7 MB)
Co byste řekli na 3D first person akci, jejíž hlavní hrdinkou je pěkná ženština? A hle, my vám ji přinášíme! To Be or Not To Be přichází s příjemnou grafikou a slušnou herní dobou. Škoda jen, že v ní koukáme právě očima té krásky.
The Kill… 80%
The Kill Point - TV řežba! (613 KB)
Militantní jedinci a fanoušci zahraničních televizních show pravděpodobně zbystřili již po přečtení nadpisu, ostatní smrtelníci asi zatím jen tuší. Je to tak, The Kill Point je výborná multiplayerová FPS v Counter-Strike stylu, která je navíc naprosto zdarma.
The Hunt… 40%
The Hunt For Byn Laden – neviditelný nepřítel (10.6 MB)
V roli hrdinného amerického vojáka se přesunete do válkou zmítané země Afghánistánu. Spojencům se konečně podařilo zjistit, kde se ukrývá jeden z nejhledanějších lidí planety Byn Laden a vaším úkolem je to s ním provždy skoncovat.
Type Fighter… 70%
Type Fighter - mlátička s netradičním konceptem (23.4 MB)
Bojová řežba křížená se soutěží v rychlostním psaní na klávesnici? Vše je možné! A v případě freeware hry Type Fighter i perfektně hratelné a zábavné. Připravte si prsty na nejrůzěnjší útočné chvaty a obranné úskoky a ukažte protivníkům, zač je toho loket!
Tester… 55%
Tester Phase One - vesmírný boj (1.4 MB)
Hordy nepřátel útočí! Celý vesmír se zhroutil a vy jste tak společně se svojí posádkou jedinými, kdo je ještě naživu. Nepromrhejte ani vteřinku drahocenného času a bojujte proti slizkým nepřátelům až do úplného konce!
TPS Foil… 30%
TPS Foil Factory - za industriálním dobrodružstvím (13.4 MB)
Vždycky jste toužili pracovat v továrně na průhledné folie? Že ne? Potom si určitě vyzkoušejte dnešní hru, která vám ukáže, jaká neuvěřitelná dobrodružství vás v takovém zařízení čekají!
The Legend… 70%
The Legend of Princess - princezničkou zabijákem (9.6 MB)
Každý jistě rád zavzpomíná na staré dobré časy pixelové grafiky. Tyto časy nejsou pryč! S hrou Legend of Princess můžete zavzpomínat na doby, kdy 3D grafika byla nejasnou budoucností. K tomu přičtěme ďábelsky rychlou hratelnost a není nad čím přemýšlet.
The Squad… 65%
The Squad - Episode One - skrytá hrozba (17.6 MB)
Tříčlenná speciální jednotka je připravena prozkoumat tajnou laboratoř. Má povolení zabíjet. Využije ho vcelku ve velké míře, a to hlavně proti všemožným bestiím a laboratorní havěti. Zničte je všechny!
TSS -… 90%
TSS - a máme zaděláno (9.3 MB)
Na scéně se objevila technická demoverze titulu TSS od aukio GAMES, díky které s námi nahlédnete do budoucnosti a na to, jak valná většina vývojářů bude muset přehodnotit své strategie.
Toppomanto… 65%
Toppomanto - dýka nebo puška (1 MB)
A je to tu! Arkáda ochucená akčními prvky s trochou logického myšlení. Ano, jakmile smícháme všechny tyto přísady dohromady, nemůže vzniknout nic jiného než Toppomanto. Avšak o jakou záležitost a prvky se jedná, se dozvíte po přečtení tohoto článku.
1 2 3 4 5 66 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z