Sake Express:… 70%
Sake Express: Pro Wrestling - nic pro ochránce zvířat (34 MB)
Že je wrestling jenom pouhá komedie, ví většina z nás. Přesto není vůbec špatné stát se na chvíli wrestlerem a zmasakrovat nevinně vyhlížející pandy či strážce vesmíru.
Shoot… 70%
Shoot 'N' Loot - zloděj a zabiják zombíků (8.6 MB)
Chudáci zombíci, nikdo je nemá rád a všichni jim jdou po krku. Nejinak tomu je v dnešní freeware hře Shoot 'N' Loot, v níž kromě této vražedné činnosti budete mimo jiné také vykrádat lidská obydlí.
Save Ultimate… 50%
Save Ultimate Wainbow Kitty - ozbrojená babča versus dálnice (8.1 MB)
Každou chvíli je ve zprávách, že nějaký udatný hasič zachránil kočičku ze stromu či ze střechy domu. Ale co když se kotě dostane na druhou stranu rušné dálnice? No, tak pak jedině vzít kulomet a dojít si pro něj!
Super… 80%
Super Hover Blast - tank střílející vzduch (49.4 MB)
Řídit tank je jistě snem mnoha z vás. My vám dnes nabízíme možnost, jak si ho splnit - ve freeware hře Super Hover Blast. V ní usednete do karikaturního obrněnce, jenž je vysazen za nepřátelskou linií.
Steel… 85%
Steel Storm Episode 1 - řinčící zbraně ve 3D (258.5 MB)
Komerční hra Steel Storm láká hráče pomocí první epizody, která je poskytnuta kompletně zadarmo! Nasedněte tedy do svého letounu a ukažte kovovým protivníkům, kdo je tady pánem!
ShinRa… 55%
ShinRa Mako Run - 2D Final Fantasy (20.4 MB)
ShinRa Mako Run je fandovský projekt ze sousedního Německa, který vás vtáhne do podmanivého světa Final Fantasy. Odoláte mu?
Solace… 80%
Solace - prostřílejte se lidskými emocemi! (96 MB)
Neobyčejná arkáda. Možná jste toto tvrzení četli už mnohokrát, Solace vás ale zaručeně nezklame. Ne dnes - prostřílejte se lidskými emocemi v rytmu hudby!
Star Defender… 75%
Star Defender 2 – vesmírné řádění (5.5 MB)
Piloti a pilotky, nažhavte motory u svých vesmírných stíhaček a pojďte nakopat záludné emzáky do zadku, nebo co to vlastně emzáci mají, v zábavné střílečce s názvem Star Defender 2, která snad vaše choutky po vesmírném boji dokáže uspokojit. Tři, dva, jedna a start!
Sky Fight:… 75%
Sky Fight: WW2 - Messerschmitt na druhé hodině (28.7 MB)
Po průměrném prvním díle tu pro vás máme pokračování letecké arkády Sky Fight s podtitulem WW2. Co to znamená? Ano, podíváte se na nejslavnější válečný konflikt v lidských dějinách hezky z ptačí perspektivy!
Super… 65%
Super Samurai - neohrožený zabiják (3.3 MB)
„Jsem muraj, samurai a zachráním vaše království,“ řekl ninja, při pokusu zachránit svého krále. Super Samurai je hra, která rozhodně nehledí na historické reálie, ale zaměřuje se převážně na čistokrevnou akční řež, jíž není nikdy dost.
Super… 65%
Super Space Rogues - nandejte to vesmírným pirátům! (13 MB)
Že se s piráty dá setkat i jinde než na moři či internetu se přesvědčí dvojice Duke a Klyde pracující u vesmírné dopravní společnosti. Když jim totiž ukradnou tovar za 50 000 dolarů, musí hoši peníze sehnat stůj co stůj, jinak je s nimi amen.
Subvein… 80%
Subvein - nová multiplayerová střílečka (13 MB)
Skvělá příležitost rozdat si to s někým po internetu na mapách imitující města, s arzenálem několika desítek zbraní. Opravdu lákává nabídka, stojí ale Subvein v praxi vůbec za spuštění? Jednoznačně ano!
Star Prince… 75%
Star Prince - kterak se princ Arašíd stal hrdinou (21.8 MB)
Takové princezny to nemají lehké, pořád aby je někdo unášel a ony si při té příležitosti mohly hlasivky vyječet. Naštěstí ale existují chrabří princové, kteří je zachrání a za odměnu získají jejich půlku a celé království. Pro dnešek se tím statečným stává princ Podzemnice olejná.
Spear… 65%
Spear of Destiny - výlet na zámek (24 MB)
Zámek uprostřed rakouských hor, spleť chodeb, v nichž se ztratíte, jen co do ní vejdete, houf německých ovčáků s evidentní zálibou v požírání lidského masa, hlídkující vojáci všude kolem vás. Tak tohle je Spear of Destiny.
Starblitz… 65%
Starblitz - meziplanetární invaze (24.4 MB)
Na své vlastní planetě žila podivná bytost až doteď svůj osamělý život v poklidu. S příchodem vesmírných dobyvatelů však tato idylka končí a náš hrdina v sobě musí objevit schopnosti, o kterých neměl doposud ani tušení. Podaří se mu ubránit svou milovanou planetu?
Space… 40%
Space in PC - vesmírná snídaně (1.1 MB)
Poklidný let do vesmírné kavárny na oblíbenou snídani byl přerušen boje chtivými nepřáteli. Svou cestu za dobrou snídaní si budete muset vybojovat všemi dostupnými prostředky. Dobrá snídaně přeci za tu námahu stojí.
Shudder-… 70%
Shudder- Kopie Dooma (12.9 MB)
Je to tu zase, banda krvelačných monster si na vás brousí drápky a proto vám nezbývá nic jiného než si vzít do ruky zbraň a slušně jim vysvětlit aby zalezla tam, kam patří. Tak tedy připravit, zamířit a pal!
Standing… 45%
Standing Point: The Final Stronghold (983 KB)
Pozor, pozor, dnes ráno středoevropského času na Zemi vypukne invaze milionů a milionů zombie, proto prosíme, abyste se raději nezdržovali doma a odjeli někam hodně daleko. Nebezpečí úrazu je totiž velmi pravděpodobné.
Sky Fire… 75%
Sky Fire - králem nebes (3 MB)
Vzdušní rytíři, hrdinové nebes, létající strážci. Takovými a mnohými dalšími tituly se mohou pyšnit piloti bojových letadel. Chcete-li si za jméno dávat také takové oslovení, zahrajte si shot´em´up střílečku Sky Fire.
Super… 70%
Super Smash Bros Brawl ZX - mlátička se slavnými hrdiny (90 MB)
Dokáže zmlátit Sonic Luigiho? Nebo je všechny přepere Mario? To bude záležet především na vašich schopnostech, protože freeware hra Super Smash Bros Brawl ZX vám nabídne přes čtyřicítku známých kreslených postav. Která tedy bude nejlepší?
1 2 3 4 5 6 7 8 910 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z