Roger… 70%
Roger Fastman - rychle a zběsile (33.6 MB)
Roger Fastman má rychlost zakódovanou i ve svém jméně, a tak se není čemu divit, že akce s ním je zběsilá a dynamická. A díky speciálnímu ovládání spojeném se střílením i velmi netradiční a zábavná.
Ranger… 70%
Ranger - vesmírný ranger (15.6 MB)
Být kapitánem vesmírné lodi s sebou nese obrovskou zodpovědnost. Když například ztroskotáte na cizí planetě a vaše posádka skončí zajmuta, musíte jim právě vy zachránit pozadí!
Radial… 75%
Radial Plus - střílejte odrazem (6.1 MB)
Po dlouhé době vám můžeme představit první inovativní vesmírnou střílečku, která konečně přichází s něčím novým. Na nepřátele budete muset jít totiž fikaně a sestřelovat je jedině odrazem.
Redevilopment… 75%
Redevilopment - s vědcem za princeznou (46 MB)
Chtěli jste někdy mít opravdický princeznovský hrad? Jestli ano, přidejte se k výpravě vědce Richarda Tubuly, jenž si takový cíl vztyčil. Nebojte se, nepřátel je dost pro všechny.
Rock Station… 50%
Rock Station - rychleji než světlo (13 MB)
Vrhnout se do pořádné vesmírné bitky musí být skvělá zábava, ne? Když k tomu přidáte nadsvětelnou rychlost, a také hudbu dle svého výběru, tak ani není důvod váhat. Vaším vyvoleným titulem je Rock Station.
Ruin -… 40%
Ruin - sci-fi akce od Digipenu (52.7 MB)
Několik vesmírných plavidel se střetává uprostřed hlubokého a černého nekonečna, aby se rozhodlo, kdo nasbírá nejvíce fragů a stane se vítězem. No nezní to báječně, navíc v podaní univerzity Digipen?
Razoon… 60%
Razoon Extended – vesmírná jatka (28.1 MB)
Každému se občas hodí čas od času vypnout mozek a oddat se destrukci všeho, co je monitor schopen zobrazit. Razoon Extended vám navíc umožní tuto zvrácenou zábavu prožít ve slušivém grafickém kabátku.
Rambo… 80%
Rambo Remake - oprášení staré klasiky (4.7 MB)
John Rambo – bývalý člen elitní jednotky Zelené Barety je povolán zpět do vietnamské džungle, aby zachránil pohřešované vojáky. Odměnou za tento nebezpečný úkol mu bude svoboda. Ujměte se jeho role!
Realms… 70%
Realms - šest ras a jen jeden vesmír (6.6 MB)
Šest ras bojuje o nadvládu nad vesmírným prostorem. Kdo projde všech šest oblastí, ovládne je a zajistí své rase vládu?
Robox… 50%
Robox - roboti a pěsti (80 MB)
Také se vám líbí souboj na život a na smrt dvou robotů řízených na dálková ovládání? Pak byste měli zbystřit! Ve hře Robox, jak už název napovídá, se vžijete do role jednoho takového bojovníka. A že o rány pěstí nebude nouze, nemusím určitě předesílat.
Run For… 75%
Run For Your Life - hororové umění (115 MB)
Dobrý den, dámy a pánové. Vítejte v naší Galerii Bizarních Obrazů. Věci si můžete odložit támhle vzadu v šatnách. První místnost je za těmito dveřmi, do druhé musíte projít chodbou vpravo. A dávejte pozor na krvelačné psy a démony s meči, které potkáte po cestě!
Revenge… 50%
Revenge Of The Robot Cats From Mars - kočičí roboti (3.2 MB)
Všímáte si protestů proti týrání zvířat? Parta Pug Fugly Games si z toho ale žádnou těžkou hlavu nedělá a do své hry obsazují, jako hlavního nepřítele, kočky. Vyvražďování mourků z Marsu se tváří odvážně, ale stojí opravdu za to?
RIP3 -… 70%
RIP3 - robotická válka (30 MB)
Kvalitních stříleček se na freeware poli pohybuje dost. Ovšem kvalitních akcí, které jsou ještě navíc kombinovány RPG prvky, už tolik nenajdete. RIP3 má sice nedůvěryhodný název, avšak rozhodně byste se jím neměli nechat zmást!
Rising… 90%
Rising Eagle: IZRAELSKÝ DRAVEC! (1.5 GB)
Dnes opět potěšíme všechny příznivce kvalitních multiplayerových FPS. Až z Izraele k nám totiž přilítává freewarový dravec, který si dost možná pochutná na komerčních myších. Nabízí Rising Eagle víc, než současné futuristické střílečky?Konkurent Battlefieldu 2142 přichází!
Robocop… 85%
Robocop 2D 2: Robocop vs Terminator: KDO Z KOHO? (15.4 MB)
O tom, že duchové existují, nás hoši z Park Production přesvědčili již ve své herní adaptaci Krotitelů duchů. Tentokrát si však na paškál vzali dva nejslavnější roboty filmové historie a postavili je proti sobě. Kdo z nich půjde do šrotu, záleží pouze na vás, tak neváhejte a do boje!
Rat Cave:… 50%
Rat Cave: NEBEZPEČNÍ HLODAVCI (4 MB)
Bojíte se krys a myší? Představte si, že by vás někdo strčil do jeskyně, kde přežívají přerostlí hladoví hlodavci. Noční můra? Ne, jen herní titul s názvem Rat Cave. Nyní popadněte kuši a hurá na hlodavce!
Ragdoll… 70%
Ragdoll Matrix Reloaded: JAKO NEO (17.7 MB)
Matrix je zpět a v plné kráse! Uhýbání před kulkami, bullet-time, obcházení gravitace, to vše se vrací do starých kolejí. Ragdoll Matrix Reloaded přitom nabízí zcela netradiční herní zážitek v roli Nea, jenž musí obstát v nelehké zkoušce. Obstojí?
Rainbow… 85%
Rainbow War: NAPŘÍČ VESMÍREM (2 MB)
Rainbow Waes je jedinečná dvourozměrná akce, která vás zabaví na dlouhou dobu, aniž byste pocítili sebemenší závan nudy. Nasedněte do vesmírné rakety a vydejte se napříč vesmírem za dobrodružstvím a záchranou světa.
Robotron… 85%
Robotron Blitz: FRENETICKÁ AKCE (7.6 MB)
Totální, vysoce destruktivní a jednoznačně zábavná akce - to je v kostce Robotron Blitz! Do tajů jednoduchého konceptu, který vychází z předchůdce z roku 1982, přitom nebude problém nahlédnout. A na své si přijdou zejména milovníci obzvláště obtížných her.
Ravager:… 70%
Ravager: ČIRÁ AKCE! (2 MB)
Dnes vás nebudeme mořit sáhodlouhými dynastiemi marťanských rodů ani tesklivými příběhy o záchraně světa. Dokonce nedojde ani na vyvoleného bojovníka z řad pasáčků krav. Ravager je totiž jen a jen o akci. Hurá do vesmíru!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z