Quarantine… 60%
Quarantine - to bude tím vzduchem (4.3 MB)
Málokterá 2D střílečka vám dá k dispozici takové množství zbraní jako dnes recenzovaná Quarantine. Polechtáte zmutované nepřátele kuláskem, brokádou nebo je libo rotačák?
Quantasm:… 90%
Quantasm: NENÍ NAD BARVY (16.6 MB)
Chcete si po dlouhé době zahrát opravdu kvalitní freeware hru? Pak určitě nikam nechoďte. Našli jsme ji za vás! Vynikající hratelnost, grafika i hudba - to vše se skrývá ve vesmírné akci s názvem Quantasm.
Quack… 81%
Quack Shoot: VZHŮRU NA KACHNY! (18 MB)
Jestliže toužíte střílet do opeřenců, neměli byste zaručeně minout Quack Shoot. Sestřelíte pár kachen, pokocháte se krásou malebné krajiny, a poté se klidně můžete vydat k zasloužené odměně do KFC.
Quantum… 80%
Quantum Shield: INVAZE ZAČALA (5.8 MB)
Nebezpečné bytosti rasy Virianů začaly útočit na naši Sluneční soustavu. Postupují dál a dál, k naší planetě jim zbývá už jen pár kroků. Dokážete se agresorům postavit a zachránit Zemi před jistým zničením?
Q-Lat2:… 85%
Q-Lat2: BAREVNÝ SVĚT KULIČEK (3.5 MB)
Ve světě osázeném kuličkami hraje důležitou roli barva. Q-Lat2 je netradiční titul, jenž už svojí podobou navozuje značně zvláštní pocity. Ovšem po stránce hratelnosti vyniká naprosto jednoznačně. Chybí vám něco nevšedního? Sáhněte po Q-Lat2!
Quazatron:… 60%
Quazatron: VÁLKA STROJŮ (2 MB)
Přinášíme vám remake stařičké hříčky Quatzatron z roku 1986, která svého času kralovala většině počítačů ZX Spectrum. Pojďme se podívat, jak se autoři recenzované hříčky poprali s úkolem zremakovat starou klasiku. A věřte tomu, že jsme jim fandili už od samého začátku.
Quaternoids 55%
Quaternoids (2.1 MB)
Pokud máte rádi vesmírné střílečky, kde je jediným cílem zničit všechny kolem poletující asteroidy, pak je tu hra s názvem Quaternoids právě pro vás. Nasedněte do malé lodičky a naperte to do všeho, co se kolem vás hýbe. Láká vás tato představa stát se neohroženým hrdinou? Pak určitě nepřehlédněte naši recenzi a čtěte dále...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z