Prison… 60%
Prison Break - zvláštní útěk z vězení (5.3 MB)
Kdo by neznal seriál Prison Break, v němž hlavní hrdina složitě plánuje únik z vězení. Ve stejnojmené hře to bude značně jednodušší; stačí postřílet pár protivníků a je to! A nebo ne?
Pigeon… 60%
Pigeon power - s nenažraným ptákem na cestě (17 MB)
Sedíte si takhle ve svém hnízdě v Baltimoru, když vás napadne snítst ty hranolky, co se válí na podlaze. Bohužel to byl moc moc moc špatný nápad. Nejen pro vaše zažívací ústrojí.
Project:… 65%
Project: Firestart - nezdařený genetický výzkum (12 MB)
Píše se rok 2061. Na výzkumné lodi Prométheus, probíhá výzkum, jehož cílem je vyvinout silné a vytrvalé dělníky schopné těžit vzácný nerost. Ale celý projekt se vymkl kontrole.
Privates… 85%
Privates - jedna, dvě, AIDS už si jde pro tebe! (95 MB)
Vyrazte do boje proti pohlavním nemocem! Zapomeňte však na letáky a poučná videa, vy se totiž chopíte zbraně a půjdete si to s bacily vyřídit pěkně z očí do očí.
Pixelry… 70%
Pixelry - rytířem z vlastní vůle (10.4 MB)
Dnes mezi nejoblíbenější klukovská povolání patří voják, policista nebo fotbalista. Jaké to však bylo před dejme tomu pěti sty lety? Takový rytíř tehdy určitě nebyl out. Titul Pixelry vám názorně předvede proč.
Paper… 45%
Paper Dreams - lidským terčem (9.4 MB)
Zejména při vybíjené má člověk pocit, že je prachobyčejným lidským terčem. V titulu Paper Dreams si ještě pohoršíte - budete skutečným terčem, který se snaží zničit nebezpeční nepřátelé. Budete dostatečně rychlí na to se jim vyhnout?
Pixel… 40%
Pixel Land Blast - zlikvidujte špatné hry (32 MB)
Pokud jste typ pařana, co nové hry neuznává a pod televizí se mu válí staré Nintendo NES, dnešní arkáda vaše chutě a touhy možná uspokojí. A možná také ne, ale o tom se přesvědčte v naší recenzi.
Project… 35%
Project Zeit - robot hrdinou GTA (10.9 MB)
Nejen lidé jsou zkažení, takže by bylo s podivem, kdyby takoví nebyli i roboti. A tak světe div se, máme pro vás hru, která jako by GTA z oka vypadla a v hlavní roli není nikdo jiný než robot. Přežijete v drsném robosvětě?
Pudding… 60%
Pudding Panic - zloděj versus hlídač (9 MB)
Také jste si jako malí rádi hráli na zloděje a policajty? Bylo jen otázkou času, kdy se objeví nějaká počítačová předělávka této legendární dětské hry. Tentokrát se díla chopili studenti z DigiPenu a vytvořili titul Pudding Panic.
Project… 91%
Project Ignis - za Impérium, Rebely nebo někoho jiného? (120 MB)
Že Češi hry dělat umí, nás přesvědčila třeba Mafia, Vietcong či Operace Flashpoint. Ale ani na freeware scéně to nejsou žádní zelenáči, což dokazuje skvělá vesmírná střílečka Project Ignis, na kterou vám jako 1. v ČR přinášíme recenzi (+ video)!
Post I.T.… 65%
Post I.T. Shooter - papírková střílečka (7.4 MB)
Barevné papírky, útočí! Všichni schovat? Nikoli, všichni se chopte dalších barevných papírků a s vervou vrhněte se na agresory! Aneb Experimental Gameplay má na svém kontě další neotřelý titul.
Planet… 80%
Planet Earth Crusaders - bude stříkat olej (8.5 MB)
Někteří určitě pamatujete vývojáře Nata Brandleye. Nepamatujete? A co takhle hra Sanctuary? Jednalo se o velice propracovanou akční hru s RPG prvky. Jeho dalším titulem je právě dnes recenzovaný Planet Earth Crusaders.
Project… 80%
Project CT - akční nážez (33.3 MB)
Že z Game Makeru z rukou jednoho jediného člověka nemůže vzejít kvalitní akční hra? Ale jděte, Project CT vás rychle vyvede z omylu. Pak už je jen na vaší osobě, jestli se necháte přesvědčit.
Planetary… 65%
Planetary Invaders - braňte planetu (1.2 MB)
Pamětníci jistě znají stařičkou hru, v níž jste s raketkou oblétávali planetu, kterou jste museli bránit před dotírajícími mimozemšťany. Titul Planetary Invaders si klade za cíl vyvolat v hráčích hezké vzpomínky a přivést zpět k životu trochu této jednoduché, leč nesmírně zábavné akce. Za Zemi!
Parallax… 40%
Parallax - tajemná základna (14.8 MB)
Vesmír je nebezpečné místo, a tak nejeden pilot uvítá pohodlí a známé prostředí základny. Něco je ale špatně. Obrovský komplex zničehonic zeje prázdnotou a je jen na vás zjistit, co se vlastně stalo. A že to bude úkol nelehký, na to se můžete spolehnout.
Prompt… 70%
Prompt Critical - netradiční shot´em´up (3.2 MB)
Netradiční shot´em´up střílečka? Ano, je to možné. V nekonečném přívalu podobných zběsilých akcí se nám podařilo vybrat jednu, která by něčím zvláštním převyšovala své vrstevníky. Pohodlně se usaďte a nakoukněte pod pokličku sympaticky vzhlížejícího Prompt Critical.
Protozoa… 85%
Protozoa - připravit laser, pozor, pal! (6.7 MB)
Nedejte se prvním pohledem na název zmást, opravdu nepůjde o nudnou návštěvu světa prvoků. Naopak navštívíme svět přeplněn až po okraj bezvadnou akcí. Prvotřídní shoot 'em up titul Protozoa na vás již čeká! Popadněte zbraně, jde se do boje!
Psycho… 50%
Psycho - nepřátelé všude kolem (1 MB)
Pozór! Střílí ze vzduchu - a teď zase z boku. Ó ne, právě vybíhají z nory a teď se sem zrovna žene zelená příšera. Ano, tak v takovém blázinci se ocitnete, pokud se pustíte do této hry. Jak už název napovídá, Psycho je opravdu psycho. Ale kdo z vás takové psycho skutečně zvládne? Jelikož je zdarma, pojďte si zkusit svou psychiku v Psychu.
Psi-Ops:… 80%
Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy - hlavou zeď prorazíš (2.1 GB)
Nestává se každý den, aby se na freeware scéně znenadání objevila původně plnohodnotná komerční akční pecka takového kalibru jako Psi-Ops. Ten den ale právě nadešel a vy se můžete prostřednictvím psionických sil pořádně vyřádit!
People… 55%
People Shooter - jen do nich! (7.7 MB)
Vystřelujete si rádi z lidí? Jestliže ano, budete si moci tuto činnost v People Shooter vyzkoušet doslova! Panáčci totiž vesele seskakují z malého hradu, a tak nezbývá nic jiného, než zamířit a trefit se. To vše ve stylu známé série Moorhuhn!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z