Orbital… 40%
Orbital Destruction - agresivní akce (41.6 MB)
Usínáte s hvězdným mečem pod polštářem? Vedle počítače máte model Enterprise? Sníte o tom, jak se jednou vydáte do vesmíru napráskat mimozemšťanům? Pro všechny milovníky černého nekonečna je určen titul Orbital Destruction!
OutRage… 75%
OutRage - trio neohrožených (55 MB)
Skupinka neohrožených dívčin se zase octne v páchnoucím vězení. Jedna z nich má svaly jak Herkules, ta druhá třímá v rukou obrovitánskou zbraň a třetí vyniká v bojových uměních. Tak proč tvrdnout ve vězení, když venku čeká tolik mutantních zadků k nakopání?
Open Quartz… 40%
Open Quartz - Stromy útočí (8.9 MB)
Jak dopadne pomyslné zkřížení Quaka a Serious Sama v ulítlé střílečce, která vás postaví proti netradičnímu nepříteli? Takový guláš se na herní scéně často nevidí, jen dejte pozor, aby vám po něm nebylo špatně!
One Moon… 50%
One Moon - fantasy sekaná (21.1 MB)
Studenti severoamerické univerzity DigiPen se opravdu činí. V letošním ročníku seminárních prací se nám urodilo hned několik kvalitních kousků. Udělejme si tedy malý výlet do fantasy světa, a pojďme se podívat na zoubek One Moon.
Owl Country… 75%
Owl Country – po boku sovy (25.6 MB)
Holuby mohou být v určitých situacích pěkně nepříjemná stvoření, které pak neradi vidí nejenom lidé, ale jak je v této hříčce možno spatřit, tak i sovy. S jednou z nich se proto vydáváme do ulic rušného města, abychom je od nich řádně pročistili!
Operation… 40%
Operation Entity: VELIKÉ ZKLAMÁNÍ? (11.5 MB)
Operation Entity je hrou podobnou americkým filmům. Tábory plné po zuby ozbrojených protivníků, kteří mají vždy po ruce známé AK47. Námět je to sice pěkný, ale jak na tom hra opravdu je?
Overray-Dash:… 85%
Overray-Dash: JAPONSKÁ PERLA (19 MB)
Kdepak gejši a Fudžisan, Overray-Dash je zadarmo a vypadá tisíckrát lépe, než kdejaká jiná top-down střílečka z vesmírného prostředí. Pojďte společně s námi objevit kouzlo právě nabízené hry, ponořte se do vírů bojů a zničte všechnu verbež nebezpečného univerza.
Orc: Oldschool… 50%
Orc: Oldschool akce! (367.6 KB)
Logicko-akční hry jsou oblíbené, zvlášť proto, že každý si v nich přijde na své. Příznivci arkád si rádi zastřílí a naopak fanoušky logických hříček potěší nějaká ta jednoduchá hádanka. Nebojte se, ve hře Orc není příliš velké množství inteligence zapotřebí!
Outlaw… 70%
Outlaw These: NA DIVOKÉM ZÁPADĚ (12.6 MB)
Outlaw These je příjemně vyhlížející hra se skvělým hudebním doprovodem a chytlavou hratelností. Taktických akčních her á la Commandos či Desperados není mnoho, proto právě nabízený titul (ne)přehlédněte.
Open Fire:… 72%
Open Fire: A DO NICH! (13.8 MB)
Jaké to je čelit stovkám tanků a bojových džípů? Co teprve, když vás nezasáhne ani jedna jediná kulka, dokonce se vás nedotkne žádný granát či odlétající kusy plechu. Rozhodně si to vyzkoušejte, už jen pro ten skvělý pocit!
Ocular… 90%
Ocular Ink: V ROLI OKATÉHO BOJOVNÍKA (19.5 MB)
Nebaví vás pořád ty samé hry? Vyžadujete od nich i jistou dávku originality? Zkuste si zahrát Ocular Ink. Namísto svalnatého hrdiny se ujmete oční bulvy, s níž musíte proputovat nebezpečným světem a zničit všechny nepřátele. Nabízíme vám nevídaný počin, jehož kvality nelze popřít. A aby toho nebylo málo - Ocular Ink je přes všechny své přednosti zcela ZDARMA!
Operation… 80%
Operation Cucumber: HEZKÁ SLIDESHOW (1.4 MB)
Velice nebezpečná, o to více ale důležitá operace "Okurka" je v ohrožení. Byli jste vyslání na nelehký úkol, jehož cílem je pozabíjet veškerá dozlatava zbarvená stvoření připomínající roztomilé medvídky. To vše v roli jedné holčičky, která dost připomíná Alenku v říši divů. Procházka růžovým sadem vás ale rozhodně nečeká.
One Must… 89%
One Must Fall: 2097: POŘÁDNÁ BOJOVKA (6.9 MB)
Jestli by někdo chtěl jmenovat krále bojových her v dobách šestnácti bitů, jen stěží by se asi našla lepší hra než ta, kterou právě vidíte. Nezaměnitelná atmosféra, brutální souboje kovových robotů a na tehdejší dobu výtečné grafické zpracování. Tento titul se hned tak v dějinách her neztratí. Za to vám ručím!
Onescapee:… 90%
Onescapee: ZA SVITU LASERU (130 MB)
V klidu si odpočíváte po těžkém dnu v práci a koukáte doma na televizi. Jenže co se nestane? Unesou vás cizí bytosti z jiné planety a odvlečou na tu svou, kde vás vyhodí na ulici jako smetí z toho důvodu, že jste podle nich už mrtvý. Vy se však přesto zvedáte a stáváte se uprchlíkem!
Ork Attack… 69%
Ork Attack The Return: ORKOVÉ ÚTOČÍ! (4.5 MB)
Hordy krvežíznivých orků útočí a vy, jako osamocený bojovník na hradbách musíte odolávat tvrdému útoku zvenčí! Tyto zelené bestie nezaslouží slitování a je jen otázka času, než se dostanou k vám. Troufnete se jim postavit a zachránit si tak holý život?
Operation… 69%
Operation Z-Force: ZABIJ JE! (25.2 MB)
Chyběla vám v poslední době nějaká 3D akční hra jen tak na odreagování s parádní grafikou? Tak pojďte znovu a zase zachránit svět! Musíte být ale rychlí, není to zrovna jednoduchý úkol a ne ka�dý si na něj troufne. Tak�e připravit zbraně... Do boje!
Operation… 61%
Operation Spacehog (732.2 KB)
Proleťte celý vesmír, postřílejte všechna nepřátelská plavidla. Vezměte si svoji loď a ukažte všem těm zloduchům, zač je toho loket! Graficky možná nezáživná, zato však po stránce hratelnosti výborná hra od tvůrců Icy Tower! Nažhavte trysky a ujměte se kormidla…
Operation:… 79%
Operation: Invasion Evasion (16.5 MB)
Pokud patříte k pamětníkům takových klasik jako je Cannon Fodder, mohla by vás zajímat freewarovka Operation: Invasion Evasion, která v sobě ukrývá střípky hratelnosti ze starých časů. V kůži čtveřice soldátů vykopete válečnou sekeru zlovolným vetřelcům, kteří se rozhodli napadnout naši matičku Zemi.
Orbital… 61%
Orbital Sniper (1 MB)
Vžít se do role šéfa ochranky, byť jen na chvilku, může být zajímavé. Ovšem zároveň i velmi nebezpečné! Mnohem lepší je to hezky sledovat z povzdálí a potenciální útočníky, jež obtěžují V.I.P, hezky v klidu zneškodnit optickou puškou. Trochu drastické, avšak velmi zábavné. Orbital Sniper jest toho důkazem.
Octopus 30%
Octopus (1.2 MB)
V tom, že Matrix je nekonečný vás dozajista upevní česká akční hra Octopus, díky níž usednete do patřičně vyzbrojeného futuristického vznášedla a vydáte se vstříc novým zítřkům. Pokud patříte mezi skalní fanoušky tohoto dnes již kultovního filmu, neměl by vám dnešní titul v neskromné sbírce za žádnou cenu chybět.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z