Ninjammin… 75%
Ninjammin Beat-jitsu - býti ninjou (9.5 MB)
Máte chuť na dynamickou hopsačku podpořenou zajímavě ztvárněnými souboji? Co takhle atmosféru s energickými skladbami? To vše s chrabrým ninjou v hlavní roli!
No More… 65%
No More Plumbers - temný Mario (33.5 MB)
Všichni jistě znáte Maria. Ano, je to ten malý sympatický chlapík, na hlavě má slušivou čepičku, v ruce francouzský klíč a kombinézu celou od krve, kterou se právě brodí. Cože? Inu, tento Mario je poněkud odlišný od svého legendárního sourozence.
No One… 65%
No One Shoot Forever - invaze ze South Parku (18.1 MB)
Postavičky ze South Parku zamořily váš dům! Zoufalé situace si žádají zoufalá řešení, vezměte tedy pořádný kvér a vydejte se na pořádný podzimní úklid. Jen dávejte pozor na pravidelný přísun munice, mohli byste toho později litovat.
Ninja… 70%
Ninja vs Ninja - válka barev (15 MB)
Další várka her od DigiPenu je tady Pokud spíte v kimonu, stravujete se rýží, nad postelí vám visí japonská vlajka a na lov si berete pouze vrhací hvězdice, mohl by se vám titul Ninja vs Ninja zalíbit.
Nanozoa… 75%
Nanozoa - nanoboj (9 MB)
Moderní lékařství jde kupředu takřka mílovými kroky a každou chvíli se dozvídáme nějakou novinku, co vědci zase objevili za lék. Ve hře Nanozoa se jednomu takovému zlepšovátku podíváte pěkně z blízka. Nebo spíš z nanoblízka.
Naginata… 75%
Naginata destruction - jedno levelový masakr (40.2 MB)
Co takhle dát si kvalitní hardcore vesmírnou střílečku s nutností souběžně zvládnout střelbu, úhybné manévry a zaměřování silného laserového paprsku? Proč ne.
Normal… 85%
Normal Tanks - tank v nesnázích (22.5 MB)
V roli jednoho neohroženého tanku jste vrženi na nepřátelské území s jediným cílem – přežít a eliminovat všechny nepřátele. Do zdárného konce se však dostanou jen ti nejodvážnější z vás. Zařadíte se mezi ně i vy?
Nukem… 70%
Nukem Dead: Battle for Earth - s emzáky o Zemi (2 MB)
Druhý díl Nukem Dead s podtitulem Battle for Earth přináší novinky, které jsme si tolik přáli. Kromě vylepšeného zpracování se tak dočkáme i mnohem lepší hratelnosti, která se již může bez ostychu měřit s ostatními nadprůměrnými 2D střílečkami. Máte-li chuť rozbít rypák pár emzákům, pojďte dál, tahle show je i pro nezvané!
Nukem… 50%
Nukem Dead - proti teroristům a emzákům (1.7 MB)
Máte chuť konečně pořádně nakopat zadky v oldschoolové střílečce? Brodit se skrz dvourozměrné obrazovky a používat množství zbraní a granátů k zabití stovek nepřátel? Pakliže jste na všechny otázky odpověděli kladně, Nukem Dead se zcela jistě trefí přesně do vašeho vkusu!
No Gravity… 80%
No Gravity - toulky vesmírem (28.1 MB)
Vaše vesmírná loď je připravena k odletu a vám nezbývá nic jiného, než se zhostit své role a splnit daný úkol, jež nebude patřit mezi nejjednodušší. Ujměte se kormidla a nandejte to všem nepřátelům, kteří doslova lační po tom, až se s vámi setkají v galaxii. Ale co je na No Gravity tak dobrého, abychom si ji zahráli?
Nexuiz:… 95%
Nexuiz: PEKLO NA OBRAZOVCE! (160 MB)
Pokud máte rádi pořádné 3D FPS a holdujete internetovému hraní, zbystřete! Právě před sebou máte počin, který si v ničem nezadá s multiplayerovými peckami formátu Counter-Strike. Neváhejte a čtěte dál, tohle je opravdu bomba!
NaaC:… 92%
NaaC: VY VS. HORA ALIENŮ (10.2 MB)
Jeden ubohý lidský hrdina ztroskotal sám na základně plné agresivních mimozemšťanů. Svírá svou laserovou pistoli a tajně doufá, že vydrží dost dlouho, než dorazí nějaká pomoc. Máte problémy se sebevědomím? Tak tohle vás vyléčí!
Nunuc… 38%
Nunuc 2: NUTELLÁCKÁ PLOŠINOVKA (5.4 MB)
Také jste jako malí zbožňovali čokoládovo-oříškovou pomazánku Nutellu? Celá naše redakce na ni nikdy nedala dopustit. Mít bagr, nabíráme ji právě s ním. Tak moc ji zbožňujeme. Nyní můžete pomoci sbírat oříšky právě do této pomazánky. Budete se ale bavit alespoň podobně jako při její konzumaci?
Not Just… 52%
Not Just Another Fucking Space Shooter (1 MB)
Je to jen další tuctová vesmírná střílečka, kterých jsou na internetu mraky a nebo je Not Just Another Fucking Space Shooter něčím zvláštní? Stáhněte si tuto příjemnou „kapesní“ minihru, která vznikla jako bokovka při vývoji hry Project Ignis, a uvidíte sami.
Nebulos:… 60%
Nebulos: JDE JEN O PŘEŽITÍ (6.3 MB)
Jste vyslání do boje na život a na smrt proti nepřátelským flotilám lodí. Zvládnete ubránit své malé uskupení raket, aniž byste přišli o život? V Nebulos mimo jiné nedostanete pod svoji ruku jen jednu loď, nýbrž ihned pět. To se neodmítá, ne?
NOVÝ… 73%
NOVÝ POHLED: Modern War 3 (3.7 MB)
Před deseti dny u nás vyšla na Modern War 3 pochvalná recenze. Náhoda tomu chtěla tak, že se nám ve stejný den objevily na stejnou hru dva články od dvou autorů (aj, to se nám to nějak zamotává). Proto s mírným zpožděním vydáváme i tu druhou, abyste se mohli přesvědčit o tom, že s hodnocením jednoho z redaktorů nemusí ti ostatní vůbec souhlasit. A jak to dopadlo v tomto případě?
Nový… 44%
Nový pohled: Saharan Outpost (7.5 MB)
Píše se rok 1923. Opuštěná výspa Francouzské cizinecké legie v Maroku musí čelit útoku nebezpečných vzbouřenců z pouště. Tak zasedněte ke kulometu a šetřete municí, nepřátel je opravdu mnoho.
Nomltest… 75%
Nomltest FS: VESMÍRNÁ RUBANICE (298 KB)
Chyběla vám pořádná vesmírná rubanice? Taková, při které nesmíte ani okem zamhouřit? V téhle nebudete ani dýchat, protože zde se čas vašeho života počítá na sekundy! Jednoduchá, avšak chytlavá vesmírná hra, která jistě stojí za vyzkoušení.
Navy Missions:… 77%
Navy Missions: NÁMOŘNÍ BITVA (1.9 MB)
Z Japonska k nám po webu přiletěl kvalitní akční kus o jedné hrdinné lodičce bojující proti desítkám nepřátel. Zvláště ho ocení milovníci papírových parníčků (tedy: origami) a fanoušci admirála Yamamota a jeho poledního saké během útoku na Pearl Harbour. Tak pojďme pálit, potápět a plenit.
Non-stop… 70%
Non-stop Action Hero: SAMÁ AKCE! (5.1 MB)
Chtěli byste někoho zabít? A nemáte zbraň? Nevadí, v téhle hře lze zabíjet nejen střelnými zbraněmi, granáty a plamenomety, ale také ragbyovými míči, rampouchy, luky se šípy či snad rozbitými sklenicemi. Zkrátka si přijde na své každý…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z