Monster… 70%
Monster Plant Story - kytka jedlík (21 MB)
Masožravá květina dokáže člověku nahnat pořádný strach. Ale když jste to vy, kdo květinu ovládá, je to docela i zábava. Pořádně šílená zábava!
Mind Jolt… 70%
Mind Jolt - vřava v mozku vaší manželky (5.8 MB)
Mind Jolt je netypická akční střílečka se spoustou nepřátel, kteří přímo čekají na to, až je sestřelíte. A jelikož to nejsou žádní gentlemanové, vrhnou se na vás ze všech stran v ohromné přesile. Přežijete?
Meteor… 75%
Meteor Defense - záchrana galaxie (6 MB)
Galaxii napadli cizáci a vy jste shodou náhod jediný, kdo tomu může zamezit. Radši moc nekoukejte a upalujte startovat váš vesmírný koráb, protože tohle nebude žádný med.
Metal… 60%
Metal Slug: Cannion Shooter - hrrr na ně (8.5 MB)
Sneste se do obsazeného kaňonu a rozsévejte smrt! A neotálejte s tím moc dlouho, jinak se klidně může stát, že budete koukat na kytičky zespoda. Volné pokračování slavné série Metal Slug je tady!
Merry… 94%
Merry Gear Solid 2: Ghost of Christmas Past - hra na schovávanou (79 MB)
Vánoce už jsou dávno za námi. Pomalu dojídáme zbytky vánočního cukroví (pokud nějaké zbyly) a přemýšlíme, jakou hru si zahrát. A najednou přichází Merry Gear Solid 2, aby nám ukázal, že stealth akce ještě nevymřely. Popadněte dech, adrenalin tu teče proudem!
Mario… 65%
Mario Superstar Baseball - Mario sportovcem (177 KB)
Mario se svým bratrem Luigim vyrazili ven s baseballovou pálkou. Nemyslete si však, že se rozhodli místo skákání na nebohá zvířátka použít jiné krůťácké metody, jak je zlikvidovat. Místo toho si jdou v hezkém slunečném dni zahrát baseball.
Maya Kai… 75%
Maya Kai - sám proti všem (217 MB)
Z dalekého Japonska pochází titul Maya Kai, který vás vcucne svojí barevností a na nejbližších několik desítek minut nepustí. Je to sice 2D střílečka, ale nepřáteli vám budou služebné, kachničky do vany nebo třeba postavy z obrazů!
Metro… 55%
Metro Shooter – hudebníci pozor! (6.2 MB)
Metro Shooter je hříčka, ve které se konečně projeví i jiné kvality, než krvelačnost a schopnost rozbít myš v nejrychlejším možném čase. Věřte nebo ne, dnes budou pravděpodobně nejvíce zvýhodněni hudebníci. Dokážete udržet rytmus?
Mars Conflict… 65%
Mars Conflict - země vs mars (10.6 MB)
A máme ho tu zase! Konec naší planety se neúprosně blíží. Jelikož na Zemi panovala nukleární válka, muselo být nalezeno jiné místo k žití. Tím se stala planetka Mars. Avšak její dobytí nebude tak jednoduché.
Medusa´s… 25%
Medusa´s Lair – radši mě sežerte (22.4 MB)
Všude kolem mě jsou obludné medusy. Mám zbraň, a tak se vrhám s kuráží do boje. Uplynuly tři minuty, zjišťuji, že nábojů je nekonečno a stejně to vypadá s počtem těchto otravných a hloupých potvor. Kašlu nato, sežerte si mě!
Meatball… 55%
Meatball Rocket - ukaž sílu ruky Hellboye (10 MB)
Hellboy? Ano velká a silná ruka této slavné filmové postavy ovládla i herní pole a dostala se právě sem. A jste to vy, kdo může vašim nepřátelům ukázat, co vlastně umí a jak se s ní má zacházet, abyste byli těmi slavnými vítězi bez jakýchkoliv problémů. Je to právě teď, právě tady a zdarma.
Monk Kombat… 35%
Monk Kombat 3 - nepřítel mého nepřítele je i můj nepřítel (32.4 MB)
Vzpomínáte si ještě na první Mortal Kombat? Pokud ano, jistě vás zaujme kontroverzní parodie na tuto legendu jménem Monk Kombat. Ujměte se kněze, rabína či imáma a jednou provždy si vyřiďte své názorové neshody!
Mad Dogs… 70%
Mad Dogs On the Road – válka gangů (31.3 MB)
Automobilové přestřelky nejsou typické jen pro gangstery na filmových plátnech, ale i padouchy na monitorech našich počítačů. A pokud si myslíte, že je lehké jen tak vstoupit na scénu se svým vlastním gangem, vyvede vás freeware hra Mad Dogs on the Road z omylu. Nevěříte?
Monster… 85%
Monster Galactic – galaxie žádá o pomoc (55.5 MB)
Pohodlně se usaďte a protáhněte si ruce, protože v nejbližší době je nezvednete od klávesnice. Ne, nebojte se, nenatřeli jsme vám klávesy lepidlem. Místo toho vám servírujeme povedenou akční hru Monster Galactic, která chytne a prostě nepustí!
Maru -… 55%
Maru - japonská zvláštnost (6 MB)
Inu, japonské hry jsou věru zvláštní záležitost. Jedni je milují, jiní je zase naprosto nechápou. Naštěstí, dnes recenzovaný titul jménem Maru pochopíte ihned. Aby také ne, když se jedná o čistokrevnou akci až po okraj naditou sladkým adrenalinem!
Made in… 50%
Made in Wired - postřeh především (1 MB)
Stále populárnějšími se stávají jednoduché hry, mezi které patří i Made in Wired. Hledáte přitom něco originálního a poučného? Jestli ano, bingo - už nemusíte pátrat. To, po čem jste tak toužili, stojí netrpělivě před vámi.
Mortal… 65%
Mortal Kombat MUGEN Project: PARTA POSPOLU (46.8 MB)
Mortal Kombat netřeba představovat, s touto legendou bojových her se setkal snad každý. Patříte mezi její fanoušky a rádi byste si zrekapitulovali všechny postavy? Nebo si vyzkoušeli, jaké to je, když se Johny Cage rve bok po boku s Gorem? Oboje a mnohem víc nabízí Mortal Kombat MUGEN Project!
Mondo… 92%
Mondo Agency: VYBROUŠENÝ DIAMANT (7.5 MB)
Černá - Bílá. Život - Smrt. Realita - Mondo Agency. Vítejte ve světě, který je jiný. Abyste do něj mohli vstoupit, stačí udělat jen jeden krok. Předtím, než tak ale učiníte, je nutné vás varovat. Není cesty zpět. Proto vítejte v tomto doslova uměleckém kousku!
Mega Fenix… 75%
Mega Fenix Reloaded: VESMÍR NA DOSAH (32 MB)
Chtěli jste někdy jako vesmírný pilot nasednou do stíhačky a ukázat, kdo je tu pán? Dnes se vám tento sen může splnit díky novince letošní zimy s názvem Mega Fenix Reloaded. Rozmetáte nepřátele na hvězdný prach, nebo se necháte zahnat do černých končin vesmíru?
Madhouse:… 98%
Madhouse: ÚŽASNÉ ZJEVENÍ Z GAMEMAKERU! (4.8 MB)
Geniální akce, dokonalý masakr, úžasně návyková zábava, to vše navíc vytvořeno v Game Makeru! Je to nemožné? Ještě před pár dny jsem nevěřil, teď vím, že jsem byl na omylu. Zní vám tohle všechno jako reklama z teleshoppingu? Tentokrát to ale ZARUČENĚ FUNGUJE!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z