LEGO Wolf… 75%
LEGO Wolf 3D - kostka nostalgie (32.9 MB)
B.J. Blazkowicz je zpátky a po vzoru Star Wars nebo Indiana Jonese dostal nový, kostičkovaný kabátek. Vítejte v nacisty prolezlém LEGO světě!
LentilWars… 65%
LentilWars - Bulánci na sladko (22 MB)
Legendární bojové vřavy jsou opět tady! Lahodné lentilky jsou minimálně stejně krvechtivé jako polštářky v Buláncích, které střídají v podobně pojatém titulu opět z Česka!
Living… 80%
Living Hell - zvrácená, krvavá jatka (106 MB)
Tak brutální hru, jakou Living Hell bezesporu je, vám přinášíme možná jednou za deset let. Kromě všudypřítomných cákanců krve se setkáte s nepřeberným počtem zbraní a zohavených lidských i nelidských těl, která lační po vaší smrti.
Lost Ship… 70%
Lost Ship V4 - neztratit se ve vesmíru (11.9 MB)
Vesmír je prý nekonečný, a tak se není čemu divit, že v něm člověk snadno zabloudí. To se stalo i pilotovi vesmírné lodi V4, a proto vás žádá o pomoc. Dokážete jeho koráb provést roji asteroidů a ubránit ho před hordami útočících marťanů?
Last Stand… 50%
Last Stand - hlavně výdrž (6.7 MB)
Pozooor! Blíží se zprava. A teď zase zleva. Ano, tak tyto věty vás budou v Last Stand jistě zajímat. Jelikož se nacházíte v obležení asi dvaceti protivníků, jež na vás útočí ze všech stran, podobných upozornění uslyšíte bezpočet.
Lost Snowmen… 85%
Lost Snowmen - nebezpečná trojka (25 MB)
Všichni z této povedené trojky se mezi sebou liší nejenom vzhledem, ale i svými zvláštními schopnostmi. Něco však společného mají, jsou ze sněhu a čeká je obtížný úkol! Dokážete se s nimi dostat skrz několik lokací, jež jsou posety nebezpečnými překážkami?
Last Stand:… 89%
Last Stand: CHRAŇTE SVÉ ÚZEMÍ! (53.5 MB)
Vývojáři z Digipenu nám zpravidla servírují samé zajímavé a inovativní tituly z hlediska hratelnosti a herních principů. Nejinak je tomu i u dnešní hry Last Stand, která by se dala označit za kombinaci klasického námětu Rampartu se sci-fi akčním filmem Hvězdná pěchota.
Legend… 70%
Legend of Shadow: SAMURAJSKÉ REJDY (5.2 MB)
Dnes vám přinášíme remake stařičké hříčky Legend of Kage, známé 2D bojovky. V Legend of Shadow se vžijete do role udatného samuraje, který má pouze dva úkoly: probít se přes zástupy nepřátel a zachránit princeznu.
Lord:… 71%
Lord: OH JESUS! (5.6 MB)
Ježíš Kristus je pro mnoho lidí posvátný. Ovšem veděli jste, že právě Ježíš ve volných chvilkách létá po nebi a pobíjí zlé ďáblíky? Asi nevěříte. Zkuste si proto hru Lord, třeba vás přesvědčím, a k tomu se můžete dobře pobavit.
Lunar… 23%
Lunar Crabs: KRABI VE VESMÍRU (942.1 KB)
Krabi ve vesmíru? Proč ne. S tímto nápadem přišli autoři malé hříčky Lunar Crabs, ve které musíte pozabíjet veškerá krabovitá stvoření kolem vás. Nutno však dodat, že vaší zbraní nebude jen tak ledasjaká hračička, nýbrž pořádný kanón.
Lady´s… 50%
Lady´s Garden: BERUŠKY A VČELKY (901.1 KB)
Pozor, pozor! Všude kolem jsou jenom samé berušky pětitečné neváhajíc vám jakýmkoliv způsobem ublížit. V roli pilné včelky jste vysláni na strastiplnou cestu bludišti, v nichž musíte posbírat všechny překrásné květy. Jinými slovy, teď již bez dlouhých průtahů – je to Pacman s beruškami.
Little… 70%
Little Cowboy: TASTE KOLTY! (5.7 MB)
Neúprosné vedro je někdy k nevydržení. Po tváři vám teče pot, v rukách držíte kolty neváhaje je použít na nepřítele a vaše zaprášené a propocené oblečení by jistě zasloužilo trochu vyprat. Divoký západ nese svoje jméno zaslouženě. Zavítejte tedy do tohoto nebezpečného prostředí, možná nebudete litovat…
Lemmingball… 70%
Lemmingball Z (5.9 MB)
Existuje vůbec člověk, který by neznal klasiku jménem Lemmings? Afričtí křováci nejspíš ne, ale kdoví... Dnes je tu však Lemmings v trochu slušivějším kabátku. Podstata hry se ale naprosto liší od původního dílu. Tady nemáte za úkol dávat svým pochodujícím panáčkům rozkazy, co dělat, aby se jich do cíle dostalo co nejvíce. Stanete se jedním z oněch lumíků, jenž se staví do role bojovníka proti svým vrstevníkům. Ti mohou být ovládaní počítačem, ovšem mnohem zábavnější je multiplayer.
Little… 85%
Little Fighter 2 (12.6 MB)
Japonské anime nejsou jen Pokémoni a jejich klony. Hra Little Fighter 2 představuje klasický japonský rozměr zábavy v klasické japonské kresbě. Těšte se na megarychlou akci s naprosto primitivním ovládáním. Ulice už na vás, malé válečníky, čekají.
Last Dimension 75%
Last Dimension (4.6 MB)
Když nestačí diplomatické vyjednávání, nastolí většinou vláda hrubou sílu. Obdobná situace se stala v dnešní Last Dimension. Coby řadový vojenský pilot se vydáváte plnit nebezpečné vládní úkoly, u kterých někdy až zůstává rozum stát. Jenže při cestě zpět se ocitnete na neznámém místě. Je třeba řešit situaci na vlastní pěst.
Letadýlko 55%
Letadýlko (1 MB)
Vojenská základna kdesi na severu byla nepřítelem „odříznuta“ od civilizace a na vašich bedrech nyní leží obrovská zodpovědnost. Máte na svědomí 76 životů, pokud se akce nepovede. O jakouže akci se jedná? Je to „jednoduché“, musíte proletět pár metrů nad zemí a navíc ještě hustým lesem. Mnoho zdaru, kapitáne!
Letoun… 65%
Letoun 007 (3.3 MB)
„Máte jednoduchý úkol Jamesi. Odrazte nálet teroristických bombardérů a zachraňte svět. Q vám připravil tu nejmodernější stíhačku s velmi účinnými lasery a skálopevnými štíty. Mimo jiné najdete v kokpitu i vestavěný bar plný Martini, ať vám cesta trochu ubíhá. Ano, shaker tam je taky.“ Chcete tyto okamžiky zažít v kůži Jamese Bonda také? Čtěte dál.
Local… 64%
Local Air Ride (1.7 MB)
Pokud jste pravidelnými čtenáři našich stránek, jistě vám neunikly pozornosti informace o chystaném dobrodružství z dílen Local Studia – Dr.Bohuš. Jak vidno, autoři této adventury si zřejmě krátí chvilky volna programováním menších, lehčích hříček. První z nich nesla jméno Local Ride, což byla konverze klasické Jízdy. Nyní přichází nejnovější tovar s názvem Local Air Ride. A že slůvko Air je opodstatněné, o tom se můžete přesvědčit sami.
Levitt 92%
Levitt (4.2 MB)
Aby člověk žil v blízké budoucnosti, musí mít velmi tvrdý chleba. Nejenže se musí pohybovat ve vesmírném prostoru a pracovat tam, ale především musí přežít. Riziko povolání je totiž všudypřítomné. Nejhorší ovšem je, když je váš prostor napaden jinou civilizací přesně tak, jako v dnešní hře. Dokážete se vymanit ze zla? To se dozvíte v dnešní recenzi.
LaserAge… 67%
LaserAge Gold (5.9 MB)
Různých vesmírných stříleček jsme tu měli spousty. Některé povedené, jiné méně. Každopádně postarší hra LaserAge Gold, která vznikla pro dnes již neexistující herní server Ingava, se jistě zařadí mezi ty lepší. Jedná se vlastně o další klon legendárních Space Ivaderů, ale navíc obohacený o několik zajímavých prvků, což všichni ocení.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z