Kung Fu… 75%
Kung Fu 2 - nakopejte jim zadky! (9.5 MB)
Černý pásek a 32. dan má ve své sbírce hlavní hrdina freeware hry Kung-Fu 2 a vy máte to štěstí si za něj zahrát. A proč byste to dělali? No, kdo jiný by pak dal zástupu protivníků dobře mířenou ránu na solar nebo přesný kopanec mezi oči?
Kill Deal… 50%
Kill Deal - zabijte všechny (35 MB)
Ztroskotáte na planetě plné různých typů nepřátel, a váš úkol je jasný – zničit je všechny a dostat se z planety pryč. Na pomoc vám budiž nekonečno nábojů, granáty, které najdete a různé další vychytávky. Přežijete?
Krytza… 70%
Krytza - mistrovská jednoduchost (1.9 MB)
Nepřítel tady, nepřítel támhle. Tak by se dala charakterizovat většina akčních titulů na freeware scéně. Avšak Krytza se něčím liší. Něčím velice podstatným a také něčím, co z ní dělá mnohem lepší hru!
Kamiha:… 45%
Kamiha: OHŇOSTROJ NA OBRAZOVCE! (1 MB)
Kamiha, hra, která by se dala charakterizovat větou „Insert a coin“. Ano, příznivci automatovek, zbystřili jste zcela oprávněně- máme tu arkádu jak vyšitou, za který by se nemusel stydět lecjaký lunapark!
Koronis… 70%
Koronis Rift: SEŽEŇTE SI LEPŠÍ ZBRANĚ (10.3 MB)
Jste rozený badatel či výzkumnice a chcete si vyzkoušet, jaké to je řídit lunární modul? Vysílat sondy do volného prostoru vstříc novým objevům? Nebo si jen chcete ukrátit volnou chvíli? Ať tak či onak, Koronis Rift by byla velká škoda nevyzkoušet!
Kimboot:… 70%
Kimboot: MASAKR (11.4 MB)
Z velmi plodných luhů a hájů Experimental Gameplay (konkrétně ze sousedního Polska) přichází další hra. Jmenuje se Kimboot a jde v ní jen a pouze o vraždění. Kolik hlav zvládnete rozmlátit jedinou ozubenou koulí? Vhodné pro úchyly a budoucí masové vrahy!
KGB Hunter:… 83%
KGB Hunter: PŘESTŘELKY NA SILNICI (5.2 MB)
Bojujte se zástupy smrtelně vyzbrojených agentů KGB, na cestách z Evropy, v pouštích Kavkazu, zasněžené Sibiře i Aljašky. Tyto cesty jsou plné civilistů, peněz, zbraní a především nebezpečných agentů. Musíte být opatrní a vždy ve střehu.
Kleptocracy:… 90%
Kleptocracy: KLEPTOMANI SEM! (122.7 MB)
Kdo je lepší zloděj? Kdo více ukradne? A kdo se nenechá chytit? Studenti z Digipenu se opět činili a přichystali pro nás vskutku neotřelou hříčku, jejíž hlavní pointa tkví ve zlodějském řemesle.
Knights:… 75%
Knights: WORMS NA DRUHOU (5.8 MB)
A je tu další povedený klon známých Worms. Tentokrát ale růžové červíky vyměníme za chlapíky v brnění. Co je na nich vlastně tak zábavného? To se pokusíme nastínit v několika následujících řádcích. Macaté multiplayerové řežby už vám ale můžeme slíbit klidně teď. Na naši duši, na psí uši, na kočičí znamení!
Kannonwagens:… 89%
Kannonwagens: PŘIPRAVIT, PAL! (12.5 MB)
Chcete chytlavou válečnou hru jako vystřiženou z omalovánek? Jedna by se našla, a to ne ledajaká – Kannonwagens je skvělý arkádově pojatý válečný počin, jenž se pyšní chytlavou hratelností a parádní grafikou. K tomu všemu je zcela zdarma, proto neváhejte!
Killer… 66%
Killer Worm: ČERV ÚTOČÍ (2.9 MB)
Killer Worm je další z řady mnoha titulů spadající mezi projekt Experimental Gameplay. Je také tak zábavný, hratelný a hlavně originální, jako spousty jiných her patřící pod záštitu EG? Nebo se tentokrát jedná o lacinou cetku, která stěží někoho zaujme?
Kumoon:… 95%
Kumoon: KUŘE VS. BEDNY (6.5 MB)
Dnešní nabízený titul vyhrál v soutěži vývojářů Assembly 2005. Jste kuřátko v trojrozměrné místnosti pokryté milimetrovým papírem a máte proměnit červené bedny na bílé, tedy neškodné. Hezká grafika a skvělá hratelnost zaručena!
Kröt… 89%
Kröt XS (7.9 MB)
Kröt XS není nic jiného, než další geniální dílko od firmy Pheomedia AG, kterou budete znát především ve spojitosti se slavnou slepičí sérii Moorhuhn. Po nedávném vypuštění Moorhuhn Kart 2, jež sklidila vcelku slušné úspěchy, se nám dostává do rukou hra zcela nová, v níž místo slepiček zaujala hlavní roli půvabná želva. Před ní je nesmírně těžký úkol v podobě hned několika přetěžkých levelů. Pomůžete jí?
Kill Bill… 50%
Kill Bill 2 - the game (778.2 KB)
Ryze kultovní záležitost Kill Bill se jak jistě víte dočkala pokračování, jehož premiéra se datuje k 22.4. 2004. Ku příležitosti uvedení filmu na český trh se firma Bioscop, potažmo stoupenci tohoto snímku, rozhodla vytvořit malou hříčku, která je situována právě do "kill billáckého" prostředí. Pokud jste obdivovatelé Quentina Tarantina, neměl by vám Kill Bill 2 - the game v žádném případě uniknout.
Kiru-Biru 42%
Kiru-Biru (838.9 KB)
Kiru-biru aneb nadvláda japonských samurajů pokračuje i nadále. V roli statečného učence Kira svede litý boj. Boj o přežití ve strašných podmínkách, kdy na vás shůry nepadají nepřátele, nýbrž celé jejich příbytky, pagody a podobné těžkotonážní architektonické skvosty. Rázem zjistíte, kolika přednostmi záhadná modrá postavička disponuje. Stačí jen vstoupit.
Kobo Deluxe 80%
Kobo Deluxe (943.7 KB)
Znám hodně freewarovek, které jsou hratelné, ale jen málo těch, co si člověk pouští pro odreagování třeba i několik měsíců. Respektive nyní mě napadají snad dvě – jedna z mých vůbec nejoblíbenějších her Elastomania a Kobo. Recenzi Elastomanie jsme vám již přinesli, avšak o druhé jmenované hře možná slyšíte prvně. Pokud vás zajímá oč se vlastně jedná, pak čtěte dál.
K.O 90%
K.O (3.9 MB)
Freewarové hry se ubírají správným směrem. Jsou zábavnější a mají lepší technické zpracování než kdykoliv před tím. Dnešní hra s prostým názvem K.O je tomu živým důkazem. V necelých 4 megabytech se totiž skrývá živá 3D akce, v níž nesmí zůstat jediný soupeř na nohách. Zneškodníte všechny nožem, pistolí či dokonce samopalem? To už je jen a pouze na vás.
K.S.L.U 63%
K.S.L.U (1.2 MB)
Pozor! Na naši Zemi útočí stovky mimozemšťanů a chtějí ji úplně celou zničit. Vy jste byl vyvolen, abyste ji před těmito nájezdy zelených mužíků ochránil a tím zachoval naši malinkatou planetku i pro příští generace, aby ji mohli ochraňovat stejně dobře jako vy. Troufnete si pohledem imponovat mimozemšťanovi?
Kill Windows… 52%
Kill Windows XP (1.8 MB)
Samotný název již lehce poodhaluje náplň dnešního hráčského běsnění. Dámy a pánové, držte se, v této zábavné jednoduché hříčce to pěkně spočítáte svému operačnímu systému, konkrétně Windows XP. Pakliže nemáte wokýnka rádi, vyzkoušejte si tento titul, je pro vás totiž jako stvořený.
Kick The… 30%
Kick The Kitty (649.2 KB)
Některé hry mají brutálně perverzní nápad. Dá se to brát jako výtka, ale někdy třeba trpí výbornou hratelností. Bohužel ale existují hry, jež nesou stupidní úchylný námět a jejich hratelnost je stejná asi jako inteligenční kvocient ořezávátka. O jejich existenci se můžete přesvědčit v Kick The Kitty.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z