Jump ´N´Bump… 40%
Jump ´N´Bump – králík na smetaně (400 KB)
Huňatí králíčci, idylická krajinka, nevinná kreslená grafika,… A kaluže krve. Pokud tuto starou DOSovku znáte, jste v obraze, pokud ne, vězte, že váš čeká tak trochu psycho. Jump´N´Bump je totiž sadistický deathmatch, jaký byste možná na první pohled nečekali.
J20: NOVÝ… 70%
J20: NOVÝ CHEMICKÝ PRVEK? (14 MB)
Ne, J20 samozřejmě žádným nově rozšiřujícím prvkem Mendělejevovi periodické tabulky prvků není, ač by se tak mohlo zdát i člověku v chemii trochu zběhlému. Jedná se pouze o název nové arkádové hry, v níž se podíváme do doposud neprozkoumaných hlubin oceánů a moří!
JAWC:… 70%
JAWC: VÁLKA ČERVÚ (1.7 MB)
Zpoza kopce se linul kouř, což nevěstilo nic dobrého. Slyšet byly jen neutuchající rány a bolestné výkřiky červů, kteří se opět dali do války. Je proto načase připojit se do řad svých spolubojovníků, oprášit starou dobrou bazooku a vydat se vstříc freewarové podobě slavných Wormsů!
Jake's… 53%
Jake's Trip to Saturn: SKRZE METEORY (11.8 MB)
Chtěli byste si zkusit cestu s vaší vesmírnou lodí na Saturn? Cestu plnou nebezpečí ve formě létajících meteorů? To přece není žádný problém! Život plný vesmírných bojů o vlastní krk si můžete otestovat hned z fleku. Stačí si stáhnout právě Jake's Trip to Saturn.
Jen počkej… 45%
Jen počkej VyVolený: VYŽEŇTE JE Z VILY! (4.2 MB)
VyVolení je reality show, kterou sleduje bezmála několik miliónů lidí. Byl by v tom tedy čert, abychom jsme se také nedočkali nějakého toho herního zpracování, a to do značné míry sarkastického. Inu, Vendy je nenasytná, Zvěřiny by se měl každý bát a Hanz by měl mít na svůj slovník zbrojní pas. To jsou a byli ve zkratce naši milovaní VyVolení!
Jaywalker:… 70%
Jaywalker: SEBEVRAZI SEM! (2 MB)
Nechtěli byste jednou způsobit dopravní nehodu? V autech jsme to mohli zakusit již mnohokrát, ale co takhle v roli zlomyslného chodce? Nevěříte? Pojďme se společně podívat na další rozpálenou silnici. Trocha vzrušení ještě nikoho přece nezabila, že ano? To teprve přijde…
Jetz Rampage4-Revenge:… 90%
Jetz Rampage4-Revenge: KRVAVÝ MASAKR (17.1 MB)
Máte občas chuť si zahrát něco ostřejšího? Něco, kde je násilí na běžném pořádku a lidský život nehraje žádnou podstatnější roli? V tom případě se poohlédněte po dnešním, zdarma nabízeném, titulu, který vás hratelností doslova pohltí!
Jailbreak:… 89%
Jailbreak: ÚTĚK Z VĚZENÍ (4.8 MB)
Jako odsouzenec jste nucen si odpykávat trest ve vězení. Minuty se však neúnosně vlečou a tak vám nezbyde, než se pokusit o útěk z tohoto pekelného prostředí. Zvládnete se proplížit přes strážné a otevřít si tak cestu na svobodu?
Jets n… 94%
Jets n Guns (19.4 MB)
Z našich luhů a hájů čas od času vyjde kousek hodný mezinárodní prestiže. Příkladem budiž Jet n Guns, který ze sebe dokáže vydat skutečně hodně muziky za pakatel. Nejenže nabízí množství těch nejdetailnějších drobnůstek, ale ještě navíc oplývá vynikající hratelností, jejíž pomyslné „hlasy“ se téměř nedá přeslechnout.
Junkyard 70%
Junkyard (6.3 MB)
No vida, a máme tu další plošinovku. Tentokráte jste v kůži nebohého robota, který se jednoho krásného dne probudí hluboko v podzemí. To by nebylo ani tak na škodu, kdyby kolem něj nebyla horda nepřátelské mechaniky. Ta si samozřejmě bere za cíl našeho hlavního hrdinu zneškodnit. Pomůžete mu?
JetClub 70%
JetClub (11.5 MB)
Další z dlouhé řady remaků Island Hoppera se vám snaží zalíbit svou pěknou 3D grafikou (podporující DirectX 8.0) a nakupováním zbraní, nových letadel a vybavení. Jinak jde o klasické létám, obrazovka roluje, střílím. Všechno by to bylo moc pěkné, ale jsou tu tři zádrhely. Jaké? Spolu se všemi klady se je dozvíte v naší recenzi.
JetPac… 86%
JetPac 2003 (6.8 MB)
Pokuste se v nehostinném prostředí, jakým vesmír dozajista je, v několika rozdílně složitých levelech prostřílet spoustou mimozemských tvorů až k tolik nezbytným nádobám s palivem, za jejichž pomoci budete moci následně ve vaší útulné raketě odletět. To vše s hratelností na velice dobré úrovni a ve velice slušivém grafickém kabátku. Nevěříte?
Jack Austin 35%
Jack Austin (419.4 KB)
Máte rádi akční hry? Pak by vás mohla zaujmout tato německá freewarovka, jejíž autoři se rozhodli promixovat prvky tradiční střílečky s trochou té adventury a všechno to obalili příběhem. Bude to ale stačit k tomu, aby se Jack Austin stal podobnou legendou jako takový Max Payne? Kdo ví…
Jesus… 77%
Jesus - The Game (3.5 MB)
Ve hře Jesus - The Game se - jak už asi dobře tušíte - stanete Ježíšem Kristem. Vaším cílem bude projít s jeho postavičkou v bílém rouše několik úrovní liších se především prostředím a nepřáteli, se kterými se setkáte. A věřte mi – zábava to bude parádní.
JAWC 83%
JAWC (1.7 MB)
Myslím, že hra s názvem Worms je natolik všeobecně známá, že ji nemá smysl nikomu dlouze představovat. Dnes tu však máme něco, co potěší všechny příznivce této skvělé hry, neboť tu máme hru s názvem JAWC, což jsou v podstatě opět staří známí Worms, jenže jsou teď ještě rozšíření do třetího rozměru a navíc jsou zcela zdarma.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z