Invaders:… 70%
Invaders: Corruption - příšerky útočí (10.6 MB)
Stovky a stovky roztodivných příšerek se rozhodly, že uspořádají hon na vaši raketku. Nezoufejte však, jste proti nim dobře vyzbrojeni a pomohou vám i nejrůznější bonusy!
I Gun… 70%
I Gun Zombies - hon na zombie (4 MB)
Soutěžit lze v lecčem. Třeba i v zabíjení zombíků. Právě v tomto titulu, v kůži nekompromisního maníka, se vydáváte vystřílet co nejvíce nemrtvých, protože když neeliminujete vy je, oni zabijí vás!
Infiltration… 65%
Infiltration - jako James Bond (12.8 MB)
Přichází nepozván, odchází neviděn. Ujměte se role tajného agenta, který musí přežít uprostřed vysoce střeženého komplexu a následně se teleportovat zpět na velitelství. Odjistěte pojistky, ta pravá zábava začíná!
Iji –… 85%
Iji – uniforma ženám sluší (27.2 MB)
Stačí málo a z obyčejné dívky se stane poslední naděje na záchranu lidstva. Zvlášť když se dva mimozemské národy přetahují o naši milovanou planetu, jako by to byla nějaká věc. Chopte se proto futuristických nanozbraní a ukažte emzákům, zač je toho loket!
Invalid… 80%
Invalid Tangram: ZBĚSILÁ STŘÍLEČKA (1.1 MB)
Máte rádi akční 2D střílečky, ale připadají vám všechny stejné? Chcete originalitu, špetku nostalgie i dobrou hratelnost, ale přes to všechno jednoduchost? Invalid Tangram by vaše očekávání mohla splnit, vězte, že se ani chvíli nebudete nudit!
Invasion… 50%
Invasion Reload: DALŠÍ PRŮMĚR? (4.3 MB)
Říká se jim top-down střílečky či space shootery. Ano, jak již jistě víte, jedná se o hry, ve kterých lítáte s vesmírnou kocábkou napříč zrádným černým prostorem plným nepřátelských plavidel. Již tak rozmanitý repertoár žánru se nám ale dnes opět rozrostl o hříčku s názvem Invasion Reload. Jaká je?
Invisible… 79%
Invisible Vision: PONORKA V NEVIDITELNU (1.9 MB)
Nechtěli byste plout v nepropustných hlubinách, kam ani jediný paprsek slunce nedopadne? V Invisible Vision se můžete podobného „výletu“ zúčastnit, a to jako pilot velké válečné ponorky. Všude kolem je ale spousta nepřátel, tak pozor na ně.
Invasion… 90%
Invasion 2: NA EMZÁKY! (23.5 MB)
A je to tu zase! Průšvih! Mimozemštani zahájili invazi na naši planetu, chtějí si nás podmanit, popř. i zničit. My tomu máme samozřejmě zabránit z pohodlného křesla u počítače mačkáním tlačítek na klávesnici. V reálu by nám to asi moc nepomohlo, ale v Invasion 2 je to to pravé ořechové.
Ice Age… 75%
Ice Age 2 - Scrat Jump: ZIMNÍ RADOVÁNKY (1.1 MB)
Nebylo by snad ani normální, kdyby po mrazivém příchodu druhého dílu filmu Doba Ledová nezaútočila na fanoušky nějaká ta hříčka. Ice Age 2 - Scrat Jump je ve svém slova smyslu další díl Yetisports, jenž s sebou nese jak návykovou hratelnost, tak i hezké zpracování. No a to se neodmítá, ne?
Inside… 40%
Inside The Beast: UVNITŘ BESTIE (6 MB)
Představte si, že jste se dostali do velmi prekérní situace, ve které se ocitáte uvnitř útrob příšery. Místo trávicích šťáv na vás ale útočí zombíci, kostlivci a duchové. No není to zvláštní? A chcete jít opravdu do toho?
Insanity:… 66%
Insanity: ZABTE VŠECHNY (2.2 MB)
Čistou rubanicí, v níž nejde o nic jiného, než o zabíjení nepřátel, nepohrdne asi nikdo. Jednu vám dnes přinášíme, a to ve vcelku zdařilém provedení. Chcete vědět, oč se jedná, jak se hra povedla a zda –li dokáže vůbec zabavit? Tak čtěte dále.
Ifrit:… 55%
Ifrit: RETRO AKCE (972.8 KB)
Nemáte chuť si dneska dát nějakou akční retro vesmírnou střílečku? Jedna by se tu totiž našla. S nostalgií tak můžeme zavzpomínat na staré dobré časy, třeba vás i toto dílko zabaví. Jak vůbec dopadlo v hodnocení?
Iyashi:… 80%
Iyashi: AKČNÍ JAPONSKÁ HŘÍČKA (3.9 MB)
Japonské hry dokáží občas mile, ale i nemile překvapit. Ta dnešní spadá spíše do první kategorie, neboť se jedná o vydařené akční dílko s hezkým 3D provedením, které dokáže zabavit. Zkuste si jej sami a uvidíte.
Infiltrated:… 39%
Infiltrated: BOJ O ŽIVOT (1.6 MB)
Po kratší odmlce spatřila světlo světa další vesmírná střílečka. Opět si to rozdáme s nespočetným množství nepřátel a opět nespočetněkrát zhynem v žáru vybuchující lodě. V čem je tato hra jiná a co nového přináší?
Indiana… 61%
Indiana Jones (6.4 MB)
Neustále omílaný archeolog Indiana Jones ze stejnojmenné legendární filmové série se opět vrací! Tentokrát na monitory našich PC miláčků. Stále má svůj oblíbený bič, tunu kuráže a dokonce i krásný třetí rozměr! Kdo z vás podlehne jeho šarmu a příslibu pořádného dobrodružství?
Intruder… 30%
Intruder Alert (4.1 MB)
Další z řádky akčních her s nepřemožitelným hlavním hrdinou v hlavní roli je tu. Zazáří Intruder Alert nějakým originálním nápadem nebo se jen ponoří do hlubokých a temných vod průměrnosti? Odpověď hledejte v článku.
Island… 40%
Island Hopper (762.9 KB)
Jeden nesmrtelný veterán proti hordě výdobytků zkažené moderní technologie. Jeden Mustang P-51 proti letkám Migů, Suchojů a Hindů. Jako letecké eso z druhé světové jdete nakopat těm pseudopokrokovým rudým bastardům zadnice. Nepřipomíná vám to nějaký film?
Infection 50%
Infection (7.7 MB)
Píše se rok 2164. Na naší modrou planetku spadl v plné rychlosti asteroid jménem Zegar a lidstvo si neví rady. Proto vyslalo právě vás, abyste našli jiný zdroj života. Právě teď se nacházíte 23 milionů světelných let od Země a přistáváte na neznámém místě. Najdete tam spásu? To se teprve pozná v dnešní hře Infection.
Infilator 80%
Infilator (5.9 MB)
Zastánci rychlé akce a zběsilého střílení pozor! Dnes tu pro vás máme specialitku v podobě adrenalinové hry jménem Infilator. Už samotný název napovídá, že ve hře nebude o zábavu a napětí nouze. Pokud si troufáte, čtěte dál…
International… 79%
International Gnome Hurling (2.3 MB)
Dnes máme pro vás opravdu herní lahůdku, velmi netradiční hru s názvem International Gnome Hurling. Stanete se v ní jakýmsi skřítkem, který je vystřelen podivným katapultem do vzduchu a vy ho musíte za letu ovládat tak, aby doletěl co nejdále. Pokud se vám to zdá být zajímavé, určitě si přečtěte více v naší recenzi...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z