Helic… 75%
Helic - zdařilý simulátor vrtulníku (66 MB)
Atraktivní simulátor bojového vrtulníku vás posadí do kokpitu moderního stroje a přenese vás do víru neutuchající akce. Kdo by tomu dokázal odolat?
Hanuro… 65%
Hanuro Hawk - návyková vesmírná raketka (15.7 MB)
Radar pípá a hlásí kopu nepřátel na dvanácté hodině. Je tak na čase chopit se kniplu, pokropit protivníky dávkou olova a nikoho nešetřit. Jen tak se dostanete k lepším zbraním, a co víc, hlavně přežijete.
Hydorah… 75%
Hydorah - oldschool vesmírná střílečka (82.1 MB)
Kvalitní vesmírná střílečka s perfektním nezapomenutelným zvukovým soundtrackem a retro grafikou, to je freeware hra Hydorah. Zavzpomínejte na léta minulá v kokpitu bojového letounu, v němž vás budou ohrožovat davy nepřátel.
Hall of… 50%
Hall of Shadows - z bludiště ven (3 MB)
Až úplně vzadu, v nejzazších koutech temného bludiště se probere hrdinný rek s jedinou jasnou myšlenkou v hlavě. Chce ven! Pomozte mu na jeho strastiplné cestě za svobodou.
Harmony… 65%
Harmony - pekelná souhra (41.7 MB)
Doom? Zaznělo tu slovo Doom? Ne, to je střílečka Harmony, jež z této legendy čerpá. Nelekejte se, nejedná se žádnou poetickou akci plnou úžasné flóry a fauny, ale o pořádný krvák. Všechno se odehrává na Marsu, nebo někde jinde? To už je fuk.
Hmyzáci… 60%
Hmyzáci útočí - nepodařená invaze (9.1 MB)
Invaze mimozemšťanů na Zemi mohou vypadat různě. Nicméně ještě nikdy se nestalo, aby hlavní emzák havaroval a než se stačil vzpamatovat, už se na něj valily hordy příslušníků US Army. Tohle asi nebude tak jednoznačný podnik, jak se zprvu zdálo.
Howno… 50%
Howno - akce pro dva (13.1 MB)
Je bez debat, že název této hříčky svádí k myšlence, že se jedná o nějakou čuňačinku. Tentokráte tomu tak není, do rukou se nám dostala akční řežba pro dva hráče. Pojďme se na ni podívat blíže.
Hornado-… 70%
Hornado- řítí se na náš (19.6 MB)
Jako bojový pilot se chopíte vesmírné lodě a budete se snažit probojovat zástupy nemilosrdných nepřátel. Nemůžete se spolehnout na nic, než své schopnosti nebo instinkt. Nepřátelé neustále útočí a snaží se vaši malou loď rozstřílet na kusy.
Halo Hell… 70%
Halo Hell on Earth - Halo klon zdarma (18 MB)
Hráči PC her dlouho slintali a záviděli majitelům Xboxu titul Halo, ale nakonec se dočkali se. Stejně tak konečně přišla řada i na ty, co mají rádi freeware hry - Halo Hell on Earth je totiž kompletně zadarmo. Nejedná se sice o 3D FPS titul, ale i tak nebude o neutuchající vřavu nouze!
Heavy… 65%
Heavy - těžká práce s pěknou slečnou (7 MB)
Anglické slovo heavy znamená v češtině těžký, přičemž na dnes recenzovaný titul to do puntíku sedí. Stylová grafika a atraktivní hlavní hrdinka vás však možná dokáže přesvědčit, abyste se pokusili zkrotit pár sci-fi příšer.
Halloween… 70%
Halloween Clash - pozor na dýně (1.5 MB)
Právě začíná Haloween. Strašidla se však namísto rušných ulic dostala do tajemného lesa, v němž má svůj domeček Santa Claus, Cupid a jeden z bojovně vyhlížejících velikonoční králíků. Začíná tedy tuhý boj mezi nimi a strašidly, chodícími dýněmi.
Hasseröder… 70%
Hasseröder Schneeballschlach - tetřeví koulovačka (2.6 MB)
U našich německých sousedů se mají tetřevy, jak je v této hříčce vidno, poměrně fajn. Pohodlně si žijí na vrcholcích sněhem pokrytých kopcích, kde si našli náramnou zábavu - koulovačku! Pokud byste to rádi viděli na vlastní oči, neváhejte a zkuste si tento slibně vypadající titul sami.
Hokuto… 55%
Hokuto No Ken: KOMIXOVÉ RVAČKY (28.7 MB)
Jsou libo technicky dokonalé kopy, lokty a přehozy v podání urostlých zápasníků? Ale no tak, dámy, utřete si sliny z dolních čelistí a raději pusťte k monitoru své pánské protějšky. Z přeražených úst a prokopnutých kolenou by se vám mohlo udělat nevolno. Tak na co ještě čekáte?
Hra o… 60%
Hra o přežití: PILA!!! (6.3 MB)
Asi znáte hitový film, který projel našimi multikiny a rozřízl je na dvě půlky. Jedni ho odsuzují, druzí milují a my ho hrajeme. Saw do PC podoby pro nás převedly zlaté české ručičky. Pokusíme se přežít s oběmi postavami v 3D labyrintu plném úskočných nástrah.
Hakaiman:… 80%
Hakaiman: PARÁDNÍ AKCE (1.2 MB)
Hledáte svižnou akční, zároveň ale i taktickou hru? Možná jste právě jednu našli – Hakaiman je nevídaně chytlavý počin, jenž sice nedisponuje hezkou grafikou, ovšem hratelnost sama o sobě její nedostatky doplňuje.
Harrier… 35%
Harrier Strike: ZA KRÁLOVNU!!! (8.4 MB)
Chcete si zahrát na honěnou s mnoha tanky a vrtulníky? Toužíte čelit dávkám z děl a přitom směle poletovat „ve jménu královny Alžběty II.“? S letadlem-vrtulníkem značky Harrier si užijete vcelku kvalitní zábavu, něco poničíte, něco ochráníte a pak zpátky do reality.
Helibomber… 62%
Helibomber DX: VRTULNÍKOVÁ ŘEŽBA (1.9 MB)
Vrtulník. Pro někoho možná fascinující vrchol techniky, pro jiného jen nevzhledná plechová příšera s vrtulí na střeše. Ať už se na tento stroj díváte jakkoli, tentokrát tu máte možnost si stáhnout hru, jejímž námětem se stala právě helikoptéra.
Hidden… 97%
Hidden and Dangerous Deluxe: A ZDARMA! (290.3 MB)
Jako velitel malé jednotky výsadkářů z druhé světové války plníte úkoly v zadních liniích nepřítele. Nejedná se ale o nic lehkého. Dokážete, že máte mozek provařený hrami typu Commandos či Rainbow Six? Geniální taktická střílečka s perfektní grafikou od českých tvůrců! A zdarma!
Haunted… 73%
Haunted house: BUDETE SE BÁT (3.5 MB)
Chcete se bát? Pokud ano, je tu hra určená přesně pro vás. Ještě si při tom užijete hledáni pokladu. Vyzbrojen pouze krabičkou sirek se vydáte do starého domu plného duchů s cílem najít kouzelnou urnu, která je dědictvím první rodiny vaší rodné vesnice...
Heroes… 50%
Heroes Of Roswell: UFOUNI JSOU ZPĚT (2.9 MB)
Kdo by neznal městečku Roswell? Kam se jen podíváte, samí ufouni. Jistě, chovají se sice jako lidé, možná tak i vypadají, ovšem nevěřil bych jim ani dobrý den. Heroes Of Roswell vás vtáhne do role pilota stíhacího letounu, který musí zabránit hrozící invazi. Jste připraveni?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z