Gun Girl… 90%
Gun Girl 2 - prostřílejte si cestu na svobodu! (120 MB)
Zrovna se povalujete v posteli, když náhle zjistíte, že svět za oknem už není čím býval. Rozbořené domy, panika v ulicích a pochodující zástupy zombií.
GoldenEye… 80%
GoldenEye Doom2 TC - agent jejího veličenstva (8 MB)
Velká Británie se ocitla v ohrožení. Agentura MI6 vysílá svého agenta na krajně nebezpečnou misi. James Bond je přesně ten, koho královna potřebuje - tvrďácký elegán v obleku, který má povolení zabíjet.
Genetická… 90%
Genetická zahrada - zmutovaný záhonek (14.2 MB)
Dnes tu máme titul, který vznikl v v rámci Letní Vývojařské Soutěže Velkého Chytráka. Měl to být mírumilovný experiment. Výzkum, jenž měl zařídit rozkvět v zemědělství. Shodou okolností to však nedopadlo tak růžově, jak se zdálo.
Gang Garrison… 55%
Gang Garrison 2 – rozplácnutá řežba (11.8 MB)
Máte rádi střílečky, holdujete onlinovkám od Valve, ale Steam je vám proti srsti? Nechcete utrácet peníze z letních brigád za hry? Nabízíme vám řešení, Gang Garrison 2 je tu pro vás legálně zcela zdarma!
G-E-N-E-R-I-C… 60%
G-E-N-E-R-I-C - superzbraň v akci (1.3 MB)
Ve freeware hře G-E-N-E-R-I-C se přesvědčíte, jak je život jednodušší, když má člověk v ruce nějakou superzbraň. Neváhejte tak a používejte super výonný laser jak je libo - na protivníky, prostředí, prostě na cokoliv, co vás napadne!
Gore Special… 65%
Gore Special Edition - bitvy budoucnosti (512 MB)
Tak se nám zase jednou poštěstilo přivítat na naší skromné freeware scéně zajímavý FPS výtvor původem z komerčního sektoru. A takové my máme rádi, neboť zpravidla bývají symbolem kvality a zábavy. Nechť tedy krvavá lázeň započne!
Grav defender… 75%
Grav defender - tvorba gravitačních anomálií (9.7 MB)
Lidstvo je ve válce s roboty vytlačeno z domovské planety a přežívá v koloniích na oběžné dráze kolem Země. Ale ani zde není bezpečno, lodě robotů neustále dotírají a chtějí zničit i poslední zbytky lidstva. Jedinou nadějí je nový vynález, generátor gravitačního i anti-gravitačního pole.
Grotto… 70%
Grotto King - střílíme z luku (7.6 MB)
Uchopte do rukou luk s šípy a vydejte se na cestu, kterou vás budou doprovázet jedno-okaté příšery a několik záhadných mechanismů. Spoléhat se musíte především na dobrou mušku a rychlé reakce.
Gravity… 80%
Gravity Bone - povedený experiment (23.9 MB)
Těžko byste hledali adrenalinovější povolání, než-li je tajný agent. To vzrušení, co vám koluje v krvi v situacích, kdy jste jen kousíček od odhalení, je zkrátka nenahraditelný. Nervy napnuté až k prasknutí a následné opájení se svou genialitou. Vítejte ve světě mužů s černými brýlemi.
Grunt… 60%
Grunt - emzáci na mušce (7.2 MB)
Grunt je sice primitivní střílečka s několika nedostatky, ale komu stačí běhat po mapě a střílet zelené potvory, které vás občas vyděsí vydáváním podivných zvuků a poté se objeví za vašimi zády, nechť tento titul ozkusí.
GunDude… 60%
GunDude Game - zombie útočí (17.8 MB)
Zamlouvá se vám představa o našem světe ovládaném zombí? Že ne? Tak je pomozte zničit jednou provždy. Úkol to samozřejmě nebude jednoduchý a abyste mohli pokořit odporné příšery, musíte vzít všechnu svoji odvahu a stále jen ničit.
Ghost… 70%
Ghost in the Attic - bojíme se rádi (37 MB)
Pamatujete si na scénu ze Shreka, ve které Oslík zlobrovi vysvětluje, že strach je přirozená reakce těla na cizí prostředí? Sice se jen pokoušel „okecat“ svoji bojácnou povahu, ale něco na tom určitě bude, což vám koneckonců potvrdí i chlapec vystupující jako hlavní postava v Ghost in the Attic. Dostal se totiž do hrůzu nahánějícího domu plného nepřátelských stvoření.
Grigori… 60%
Grigori's Tale - za vodku! (8 MB)
Grigori je voják elitní ruské jednotky. Jednou se takhle bavil se svými kolegy o jejich milované vodce, když v tom najednou PRÁSK, BUM, RATATA! A všichni kamarádi byli mrtví. Proto mu nezbude nic jiného, než dostat se rychle pryč.
Galaxy… 80%
Galaxy Strike - v salvě střel (14 MB)
Americké letectvo potřebuje pomoc. Nepřátelské síly se začaly mobilizovat a bude třeba nějakého opravdu ostříleného pilota. Člověka, který nebezpečí plive do tváře. Někoho, kdo má mušku přesnější než Simo Häyhä a nervy odolnější než křemík. Jste vy tím pravým?
Game Over… 95%
Game Over in Machinimation: VYTŘÍBENÁ PECKA (160 MB)
Game Over in Machinimation je opravdový skvost postavený na Quake 3 enginu. Je tedy nadmíru jasné, že grafická stránka se určitě nemá zač stydět. Hra navíc obsahuje vynikající multiplayer, který nesmíte zaručeně minout.
Granny… 85%
Granny and Snowmen: OSTŘÍLENÁ BABIČKA (15.2 MB)
Vážení přátelé, přišla nás navštívit jedna starší dáma, která má kolty u pasu a po kapsách raketomet, samopal a další zbraně. A pozor – nemá ráda sněhuláky! Pokud tedy nejste osobou ze sněhu a máte chuť na pořádnou akci, pojďte se podívat blíž.
Gravity… 90%
Gravity Neo Luxor: HAN SOLO SE VRACÍ (5.6 MB)
V Gravity Neo Luxor se stanete věhlasným Hansem Solem z Hvězdných Válek. Budete válčit s obchodní federací, tu a tam něco pašovat po nejrůznějších destinacích vesmíru a tak dále. Proto, chcete-li poznat odlehlé kouty našeho univerza a pilotovat unikátní vesmírný koráb, neváhejte a stahujte!
Glaxium:… 75%
Glaxium: KLOUZAJÍCÍ RAKETA (2 MB)
Glaxium je jedna z her, které by se daly předkládat jako takřka dokonalý vzor pro začínající programátory a designery podobných počítačových výtvorů. Výborná grafika, skvělá hratelnost, žádné zbytečnosti. Hurá do kosmu!
Gun Viper:… 79%
Gun Viper: VESMÍRNÁ AKCE (9.4 MB)
Nasedněte to vesmírné rakety, proleťte se po vesmíru a sundejte dolů zlé nepřátele, kteří chtějí ovládnout galaxii. Jestli se nebojíte a máte chuť zažít něco vzrušujícího, vyzkoušet Gun Viper!
GridFire:… 55%
GridFire: STŘÍLEČKA V BLUDIŠTI (1.5 MB)
Holdujete retro hrám? Pokud ano, jistě vás zaujme ta právě dnes nabízená. Přestože je oděna do jednoduché grafiky složené z ještě jednodušších geometrických tvarů, její herní principy dokáží překvapivě zabavit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z