eXtermination… 75%
eXtermination - zombie masakr (30.5 MB)
Je na dav zombíků lepší brokovnice, motorová pila či třeba granátomet? Není nic snadnějšího, než sednout k freeware hře eXtermination a zjistit odpověď na vlastní kůži!
Epsilon… 75%
Epsilon - neonové přestřelky (19.9 MB)
Nabijte kanón, zkoncentrujte svou mysl a hurá do boje proti obrovské přesile vesmírných raketek. Tentokráte navíc v členitém prostředí, které může být vaší výhodou - nebo naopak?!
Excavatorrr… 75%
Excavatorrr - pro zlato hluboko pod zem (1 MB)
Máte chuť vydat se coby dobrodruh na výpravu pro zlato? Jako riziko povolání však musíte přijmout smrt na tři způsoby, pokud se ale budete dobře ohánět po nepřátelích, nic se vám nemůže stát. I když…
Epidemic… 65%
Epidemic – tlačen k zombíkům (15 MB)
Máte rádi klasické věci v bláznivém a stylovém provedení? Jestli ano, tak vám jistě dobře poslouží hra Epidemic. Pobijete pár roztomilých zombíků, poslechnete si přitom atmosférickou hudební skladbu a ještě před tím vším uslyšíte opravdu ujetý smích – nebo pláč?
Everyone… 70%
Everyone Loves Active 2 - ráj barviček (9.1 MB)
Dnes recenzovaná freewarovka svým názvem asi mnoho hráčů nepřivábí, avšak při pohledu na screenhoty se situace mění. Něco tak zvláštního si prostě musíte vyzkoušet, i kdyby to měla být naprostá blbost. Mohu váš však ujistit, že se nebudete nudit ani po stránce herní.
Épée:… 60%
Épée: NA KORDY (24 MB)
Francie sedmnáctého století. Všichni za jednoho, jeden za všechny. Tři mušketýři. Stále nevíte, co si pod názvem hry Épée představit? Povíme vám to - jedná se o netradiční šermířskou hru se skvělým zpracováním, na kterou vám právě přinášíme recenzi!
Exofore:… 55%
Exofore: BOJTE SE! (3.3 MB)
Lidé se rádi bojí. Těžko říct proč, ale je tomu tak. A byť jde o krajně nepříjemný pocit, všichni stále chodí do kin na zombíky, a když se vrátí domů, zahrají si ještě Silent Hill. Anebo Exofore...
EndEffector:… 80%
EndEffector: POVEDENÁ AKCE (72.4 MB)
Tým KMC vypustil svoje nové dílo do světa. V EndEffector se ocitnete na malé vesmírné raketě, obklopeni nebezpečím a nesčetnými překážkami. Čeká vás svižná 3D akce s pořádnou porcí zábavy. To že si necháte ujít? Ale jděte...
Every… 81%
Every Extend Kamikaze: SEBEDESTRUKCE! (10 MB)
Existují hry, jež mají naprosto úžasnou a návykovou hratelnost. S grafickou stránkou se věc sice moc dobře nemá, nicméně díky výše uvedeným aspektům to vadí pramálo. Do takové skupiny her můžeme zařadit i dnešní recenzovanou hru Every Extend Kamikaze.
Echoes:… 84%
Echoes: VÝTEČNÁ ŘEŽBA (8.6 MB)
Říká vám něco pojem BinaryZoo? A co Mono nebo Duo? Stále nic? Inu, jedná se o herní vývojáře, kteří mají za sebou hned dvě úspěšné hry – Mono a Duo. Přitom BinaryZoo se specializují na jednoduché střílečky, ty vždy obohatí nějakým skvělým nápadem a zpracují v naprosto úžasné grafice. A nyní přicházejí s novinkou!
Electrical… 75%
Electrical Bird: STŘÍLÍME SI, STŘÍLÍME (10.5 MB)
Dnes tu máme střílečku od vývojáře Turezure až ze samotného Japonska. A nutno dodat, že na první pohled dosti neobvyklou. Futuristická grafika a zvuky - tyto a další aspekty se skloubí v opravdu povedený počin.
Ether… 71%
Ether Vapor: LETECKÁ ŘEŽBA (16.3 MB)
Další z mnoha vesmírných stříleček? Nic nového pod sluncem? A co když ano? Ether Vapor je poměrně zajímavý titul a ohlasy na něj kupříkladu u nás v redakci byly více než rozporuplné. Jedni hru vyzdvihovali do nebes, druzí stahovali do vroucích pekel. A pravda? Ta je někde uprostřed.
Enemy… 80%
Enemy Bomber Balloons: VYČISTĚTE NEBESA (6.3 MB)
Doufám, že nikomu z vás není nutné připomínat věčnou klasiku, která nese název Space Invanders. Dnes vám chci představit něco hodně podobného. Neděste se, nejedná se o žádný z dalších nudných klonů, ale o skutečnou zábavu. Dejte balónům, co proto!
Elevator… 60%
Elevator Action: MRAKODRAPOVÁ AKCE (675.8 KB)
Modré a červené dveře, černě odění sokové a především obrovské množství pater, schodišť a výtahů – to je Elevator Action. Dokážete otevřít všechny rudé vchody a prostřílet se až do přízemí, přes zástupy nepřátelských agentů?
Easy Tank:… 55%
Easy Tank: TANKOVÉ PŘESTŘELKY (5 MB)
Easy Tank je taková hra na babu, ve které ovládáte svůj vlastní tank a střílíte proti nepříteli v jednom malém „bludišti“. Dokážete jej porazit, aniž by zničil první on vás? Vrhněte se do víru tankových přestřelek a ukažte, co vlastně umíte!
Eazy Tank 40%
Eazy Tank (5.2 MB)
Ano, je tu další střílečka, ve které zkusíte velet bitevnímu tanku. Samozřejmě musíte být lepší než počítač anebo váš lidský soupeř. Budete muset taktizovat, schovávat se a snažit se ho zničit. Pokud máte zájem, tak neváhejte a připravte se na konečný boj!
Extranjero 76%
Extranjero (8.8 MB)
Akčně laděné hry bývají ve světě freeware jedny z nejzajímavějších. Jejich kvalitu určuje hlavně propracovaná grafika, jednoduché ovládání, kvantum zbraní a nemalou měrou i brutalita. Samotný příběh sice ustupuje do pozadí, ale přesto se hráč parádně baví. Chcete vědět, zda-li má Extranjero všechny vlastnosti zde vyčtené?
Evakuace 40%
Evakuace (1 MB)
Nejvýznamnější událostí letošního roku jsou bezesporu ničivé povodně, jenž se přehnaly přes velkou část naší vlasti, a proto není divu, že jsou i nyní, měsíc poté, tak diskutovanou záležitostí. A jak to už u většiny podobných neštěstí bývá, tak tuto dokázali české ručičky převést do virtuální podoby a máte-li chuť zachraňovat obyvatele zaplaveného paneláku, pak je tato hra přímo pro vás.
Erix 70%
Erix (1.1 MB)
Nejnovějším kouskem známého českého freeware týmu AlbiSoft, je právě dnešní hra Erix. Tentokráte se jedná o ryze oddychový titul - předělávku jedné staré herní legendy existující již ze starých osmibitech a naposledy znovu oživených na mobilních telefonech Ericsson, hru Erix.
Earth… 87%
Earth Force (27.3 MB)
Tak toto je opravdu skvělý kousek! Earth Force je totiž jednoduchá akční arkáda, ve které ovládáte raketu vyzbrojenou různými lasery a raketami a vaším jediným úkolem je pokosit co nejvíce nepřátel do té doby, než oni zabijí vás. Možná si řeknete, bezduchá střílečka, co je na tom tak světoborného, ale když si hru zahrajete, asi změníte názor.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z