Duty Calls:… 80%
Duty Calls: The Calm Before The Storm (762.7 MB)
Tady je tvůj cíl: Blablabla, tajná základna. Blablabla, nukleární raketa, bla. Spoléháme na tebe, hodně štěstí. Přesně takto začíná vynikající parodie od tvůrců her Painkiller a Bulletstorm ukazující, kam až došla série Call of Duty.
Dead Steel… 80%
Dead Steel - akční řež v pěkné grafice (200.6 MB)
Kdo by se zombíků bál, chce se mi říct. Člověk však změní názor, když se na něj v mrazivé atmosféře freeware hry Dead Steal valí hordy příšer ze všech stran. Pak nezbývá, než si najít pořádnou zbraň a doufat v lepší zítřky.
Dash and… 75%
Dash and the Stolen Treasure - zabte žraločí bandity (166 MB)
Ani když se stanete pirátem a schováte si svůj poklad na opuštěném ostrově, nemáte vyhráno. Takový Dash z dnešní freewarovky se ke svému bohatství bude muset probojovat přes krvelačné žraloky.
Death… 70%
Death from Above - letecká bitka (26.1 MB)
Fanoušci letadel a leteckých simulátorů zbystřete zrak. A velmi rychle. Právě teď se můžete s Death from Above ponořit do svého světa plného plachtících strojů a bojových mašin. Jak se asi cítí nejlepší piloti na světě? Jestli chcete tento pocit aspoň trochu okusit čtěte dále.
Destroy… 65%
Destroy all – dokážeš to? (10 MB)
V názvu hry máme vlastně celý příběh i cíl hry. Znič je, nebo oni zničí tebe. A přesně tak to funguje! Záleží jen na tobě, jak se budeš ke svým sokům chovat. Toto je drsnej kšeft pro drsný hochy, pokud na to nemáš, běž radši hrát tetris.
District… 35%
District Job - zkažená města Ameriky (13.8 MB)
Řekne-li se legenda počítačového hraní, nejednomu člověku se určitě okamžitě vybaví série GTA. Vadila vám ale vždy všechna ta Liberty a Vice City a raději byste si zahráli v opravdových městech? Pak tu pro vás máme příjemné překvapení.
Decobliss… 65%
Decobliss - skutečná zabíračka (3.2 MB)
Teď ale velký pozor! Míří k vám hordy nepřátel. Zdá se, že stojíte proti přesile nájezdníků, kteří vás chtějí za každou cenu zničit. Ale má to jeden háček. Jak můžete vyhrát, když je váš pohyb dosti omezený?
Droneswarm… 70%
Droneswarm - především efektivně (18.6 MB)
Boom leteckých 2D shoot-em all akcí je sice již za námi, ale to není důvod na tyto freeware hry zapomínat. Zdařilým zástupcem tohoto žánru je i titul Droneswarm, který zaujme na první pohled výtečnou grafikou nebo třeba zajímavým konceptem.
DueL:… 65%
DueL: Shoot ´em up - nelítostný boj (2.6 MB)
Když se proti vám postaví celý klan obávaných nepřátel, jsou někteří opravdu v háji. Avšak dnes zvu statečné jedince, aby se usadili ke svým počítačům a vyzkoušeli tuhle akční arkádu, která jistě stojí za povšimnutí.
Destructivator… 60%
Destructivator - opět vy jako jediný zachránce (2 MB)
Píše se rok 2143 a naši planetu, jak jinak, napadla mimozemská civilizace. Ano, opět jsme se dostali do této šlamastyky. A samozřejmě - kdo jiný než vy může být spasitelem? Tak se do toho zachraňování dáme.
Drans… 30%
Drans fight - helikoptéra spasitel (1 MB)
Stokrát omletý způsob hraní, který by mohl být jistě zábavný, kdyby byl ovšem originálně, stylově pojat. Drans fight bohužel přináší maximální jednoduchost a minimální zábavnost.
Debugger… 60%
Debugger – (ne)nech brouka žít (7.1 MB)
Pokud jste typ, který "by neublížil ani mouše", přestaňte raději číst a dnes recenzovanému titulu se obloukem vyhněte. Freeware hra Debugger se totiž jen hemží nejrůznějšími hmyzáky, které máte za úkol rozplácnout!
Derelict… 75%
Derelict - všudypřítomný strach (36 MB)
Bojíte se rádi? Milujete děsuplné střílečky plné krve, příšer a hororových situací? Pak si můžete klidně udělat Vánoce ještě na konci léta, protože titul Delerict pro vás bude doslova lahůdka. Vy ostatní raději pozamykejte všechny dveře, rozsviťte co jevíce světel a doufejte, že se k vám tato hra nikdy nedostane.
Der Fischer… 80%
Der Fischer vom Bodensee - další Moorhuhni?! (3 MB)
Máte-li rádi hry podobné Moorhuhnům, které svým konceptem vsází na střílení všeho pohyblivého během časového limitu, pak zbystřete. Možná tu pro vás právě máme stejně povedenou a stejně zábavnou záležitost.
Debrysis… 80%
Debrysis - zběsilost nebere konce (3 MB)
Hordy nepřátel v malinké aréně, kde není kam utéct a ani kam se schovat? A nebude to až příliš těžké? Neprojeví se stereotyp? Ne, ničeho se nemusíte bát, protože dnes recenzovaný titul je perfektně vyvážen. Obávat se můžete leda tak toho, že u hraní vydržíte daleko víc času, než by vám bylo milé!
Doom 64:… 75%
Doom 64: Absolution: DO PEKLA A ZPĚT (20.8 MB)
Doom. Jméno, které zná snad každý. Tato herní legenda se poprvé na monitorech počítačů objevila již před pěknou řádkou let. Nyní se vrací v remaku z Nintendo 64. Dokáže pradědeček moderních stříleček ještě zabavit své hráče?
DeathFall:… 90%
DeathFall: ČESKÝ CRIMSONLAND (51.7 MB)
Po zhruba roce a půl čekání konečně spatřil světlo světa projekt od tuzemského týmu Nifflheim Softworks s názvem DeathFall. A jelikož je server FreeHry.cz mediálním partnerem tohoto ambiciózního díla, přinášíme vám ho ještě horké. Chcete vědět více? Čtěte obsáhlou recenzi!
D-Day… 80%
D-Day Normandy: VÁLEČNÝ QUAKE (49.2 MB)
Pokud máte alespoň trochu rádi tematiku druhé světové války a holdujete počítačovým hrám, zcela jistě jste někdy vyzkoušeli byť sebehorší FPS z tohoto období. Aby taky ne, když nás jimi vývojáři krmí každý měsíc. Má však co nabídnout i devět let stará střílečka postavená na Quake 2 enginu? Čtěte dál!
Dragonglide:… 40%
Dragonglide: VZHŮRU DO NEBES (729 KB)
Na poli počítačových her jsme se již setkali s mnoha typy hlavních hrdinů. Měli jsme tu super roboty, drsné mariňáky, policajty, agenty a v neposlední řadě středověké rytíře či jiné válečníky. Dragonglide nám ale přináší netradičního hlavního hrdinu. A jak už může být z názvu zřejmé, jedná se o velkého rudého draka.
Dr. Blob… 75%
Dr. Blob's Organism: VE SVĚTĚ SLIZU (23.2 MB)
V Dr. Blob's Organism se dostanete do laboratoře. Podivné místnosti s ještě podivnější miskou, v níž se pohybuje škaredý sliz. Není ale divu, že se mu pozice pokusného králíka příliš nezamlouvá, a o to více se snaží dostat na svobodu. Uhlídáte jej?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z