Combat… 65%
Combat Force - mutanti, to je hnus (5.8 MB)
Žoldák Sam byl poslán na záhadný ostrov, kde prý "Temná společnost" páchá nekalosti - lépe řečeno vyvinula mutanty, kteří se vymkli kontrole. Ti mají na Sama celkem spadeno a je na vás, abyste ho z té bryndy vytáhli!
Critical… 55%
Critical Damage - chráníme lidské životy kulometem (43 MB)
Rychle lidičky, běžte se schovat! Řítí se na nás invaze z vesmíru! Rychle, dokud je čas, vlezte do toho bunkru! Kdo jiný může zvrátit bezvýchodnou situaci než vy?
Call of… 65%
Call of Booty - výlet do tropického ráje (41.9 MB)
Co nejhoršího se vám může stát na dovolené? Šílené horko? Špinavý hotel? To je jen odvar toho, co se přihodilo hrdinovi střílečky Call of Booty. Chce si na vás totiž pochutnat celá lidožroutská vesnice.
Call of… 80%
Call of Duty: Modern Warfare 2: Remake 2D - CoD netradičně (15.5 MB)
Určitě všichni znáte vynikající sérii titulů Call of Duty. Tak proč si nevyzkoušet nezávislý freeware remake, který si bere za vzor hráčsky oblíbený díl Modern Warfare 2. Samozřejmě zdarma!
Crysis-2D… 55%
Crysis-2D - nanosuit v akci (165 MB)
Chtělo by se mi vyřvávat "Crysis zadarmo!" a nebyl bych daleko od pravdy. Jedná se totiž opravdu o bezplatnou verzi, i když jen ve 2D. Přesto na vás čeká nanosuit podporující schopnosti, exotická jungle a kopa Korejců. Porazíte je i tentokrát?
Commando… 70%
Commando Attack Sub - obrněná ponorka (73.1 MB)
Opustťe pevninu! Pojďte se kouknout hluboko pod hladinu v simulátoru ponorek. A nejsou to ponorky ledajaké! Tyhle totiž mají přimontovaný kulomet, případně rovnou raketomet. Tak neváhejte, tohle vám každá cestovka nenabídne.
Cartoon… 80%
Cartoon MUGEN (09) - komiksáci všech seriálů, spojte se! (117 MB)
Pikatchu versus Homer Simpson! Duffy versus Garfrield! A co třeba takový Rayman proti panu Úžasňákovi? Žádný problém, v Cartoon MUGEN (09) se můžete stát svědky všech těchto zápasů. A co svědky, vy si je rovnou můžete sami vyzkoušet.
Chicken… 70%
Chicken Tournament - válka slepic (1.6 MB)
Budí vás za svítání dotěrný kokrhavý hlas? Nebo snad nesnášíte vajíčka na jakýkoliv způsob? Není nic jednoduššího, než se chopit vidlí a začít bojovat za světlejší zítřky.
Chain… 80%
Chain of Command - s řetězem na zombíky (35 MB)
Zástupci obživlých zombie už nejsou to, co bývali. Teď jsou mnohem silnější, krvelačnější a je jich ještě víc. A tak musí nastoupit svalnatec s řetězem v ruce a sjednat trošku pořádek. A tím hrdinou nebude nikdo jiný než vy!
Crimelife… 85%
Crimelife 3 - teror pokračuje (12.9 MB)
Možná to bude tím, že vyšel nový díl GTA, ale jak jinak si vysvětlit novou verzi freeware hry Crimelife? Ta se oproti svému předchůdci může pochlubit odstraněním nedostatků z minula a přidáním nových zbraní a vozidel. Tak na co ještě čekáte?
Crazy… 55%
Crazy Patterns - projektily v plné síle (1 MB)
Projektily opět v plné síle začínají nemilosrdně útočit. Vy, jako malá bezvýznamná tečka, se musíte vyhýbat světelným projektilům stejné velikosti jako jste vy sami. Avšak žádný strach, vše se dá oklamat.
Ceramic… 50%
Ceramic Shooter - pozor na překážky (5.6 MB)
Dnes tu před námi strojí vskutku netradiční dílo. Střílení hrozných potvor už asi není tak oblíbené jako kdysi, a proto si autoři Ceramic Shooter sedli a vymysleli něco, co vám některým může připadat jako vtip. Avšak pojďte se na to celé podívat zblízka.
Combat… 65%
Combat Machines – válečné peklo (22.5 MB)
„Vau!“ to bylo první, co jsem si řekl při úvodním spuštění válečné hry Combat Machines. SKvělá 3D grafika, spousta nepřátel a nekonečné přívaly akce. Jedná se o převratný počin nebo se pod vyblýskanou skořápkou ukrývá hnízdo červů? To se dočtete v naší recenzi, takže hezky popořádku.
Cyclops… 65%
Cyclops - ochraňte svou pozici (2.4 MB)
Pozooor! Útočí na vás nalevo a teď zase napravo. Zdá se, že stojíte proti přesile nájezdníků, kteří vás chtějí za každou cenu zničit. Ale má to jeden háček. Jak můžete vyhrát, když se nemůžete pohnout ani o krok dopředu, dozadu ani do stran? Inu právě teď nastala chvíle, kdy ukážete hbitost vaši ruky, v níž budete svírat svoji myšku.
Crimelife… 80%
Crimelife 2 – freeware klon GTA (16.4 MB)
GTA v 3D a zadarmo? To zůstává i nadále jen zbožným přáním nás všech, přesto si ale nemusíme zoufat. Hra Crimelife 2 se totiž inspirovala právě touto akční ikonou a s přimhouřenýma očima by se dala označit za její velmi povedenou obdobu. Co říkáte, nestojí to za vyzkoušení?
Carnage… 15%
Carnage Unleashed - rozdejte si to s anorektiky (5.9 MB)
Příznivci Chucka Norrise a Stevena Seagala, zpozorněte, máme tu hru přesně pro vás! Na své oblíbené idoly sice nenarazíte, zato si to rozdáte s houfy po zuby ozbrojených nepřátel!
Coldgearz… 60%
Coldgearz - zničte roboty do jednoho (10.6 MB)
Zamlouvá se vám představa o našem světe ovládaném roboty? Že ne? Tak je pomozte zničit jednou provždy. Úkol to samozřejmě nebude jednoduchý a abyste mohli pokořit všechny plechové příšery a jiné přístroje, musíme nejprve najít obávaný zdroj řídíc všechnu tajemnou sílu.
Cell Burst:… 80%
Cell Burst: ZÁKON O PŘEŽITÍ (17.3 MB)
Přijde vám váš každodenní program nudný? Zpestřete si ho akcí, která to rychle napraví. Bojuje se totiž o holý život, na který má zálusk mnoho nepřátel! Všude létají kulky, na každém kroku krev... Jediné, co teď můžete udělat, je popadnout brokovnici a jít vstříc osudu!
Critical… 60%
Critical Mass: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (59 MB)
Schválně, jak poznáte tituly ze stáje studentů vystupujících pod názvem DigiPen? Jsou originální? Správně! A často jejich provedení hraničí až s šíleností. A právě proto vám dnes, v rámci týdne šílených her, jedno takové dílko nabízíme.
Cyberdogs:… 75%
Cyberdogs: ŠPETKA NOSTALGIE (260 KB)
Hrávali jste hry ještě pod stařičkým DOSem? Vzpomínáte si na ně? Nebyla mezi nimi náhodou akční střílečka Cyberdogs? Pokud ano, pojďte si s námi zavzpomínat na staré dobré časy!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z