Burning… 50%
Burning Thirst - za chlast! (126 MB)
Krvelační mutanci ovládli a zničili Zemi. Postavit se jim může jen jeden odvážný Takže celá záchranná akce zase spočine vašich bedrech? Nikoli, vám teď půjde pouze o sehnání kvalitní pálenky.
Barista… 75%
Barista 1 – Doomeček ze stejného těsta (4.5 MB)
Vzpomínáte na hodiny hraní Dooma? A chtěli by jste si vše připomenout a k tomu okusit ještě zajímavý příběh? Tak právě Barista 1 je přímo pro vás!
bLight… 75%
bLight - zbavte se plísně rychle a spolehlivě! (37.6 MB)
Že už hry od DigiPenu nejsou to, co bývaly? Že už tato líheň mladých vývojářů nemá hernímu světu co nabídnout? Ale kdeže, ostatně titul bLight uzavře pusu všem pochybovačům. Nebo spíš otevře. Dokořán.
Broccoli… 35%
Broccoli Never Dies - nový agent 007 (12 MB)
Možná trošku matoucí název, pod kterým byste nejspíš netipovali střílečku viděnou vlastním pohledem. Jako James Bond se budete muset probít ke kufříku s důležitými dokumenty. Kdo by alespoň na chvíli nechtěl stát agentem s povolením zabíjet?
Bossinabox… 45%
Bossinabox - proti obludě s chapadly (4 MB)
Nabídka, která se neodmítá? Ano, správně, máme tu pro vás jednu lukrativní prácičku. Konkrétně musíte zastřelit obludu v krabici. To zvládnete levou zadní a s prstem v nose!
Blood… 70%
Blood Frontier - Další vesmírná řež (403.1 MB)
Multiplayerových stříleček je na freeware scéně jako šafránu. Některé z nich několik měsíců po svém vydání zapadnou a jiné dokážou hravě konkurovat i těm komerčním. Dokáže Blood Frontier vyhrát svůj první zápas o srdce hráčů nebo ho čeká nemilosrdné zapomnění?
Bullets… 75%
Bullets of a Revolver - mlátička z divokého západu (35.5 MB)
Nejen kolty proklatě nízko dělají dobrého kovboje. A tak se v bojovce Bullets of a Revolver dostane především na tvrdé pěsti a kopy. Budete však zruční natolik, abyste překonali všechny nepřátele a dostali se až k pohádkovému pokladu?
Blow Stuff… 60%
Blow Stuff Up - zadupejte mrakodrapy do země (9.1 MB)
Proč pořád stále jen zachraňovat lidstvo/rodinu/galaxii/celý vesmír před útoky zlých mimozemšťanů, teroristů nebo jim podobných zlořádů? Vykašlete na zažité stereotypy, dnes se bude ničit!
Blobomb… 55%
Blobomb - tumáš bombu! (31 MB)
"Honem za tou bombou! A sakra, on u ní byl dřív ten druhej! Tak to rychle pryč!" Podobné myšlenky možná napadnou při hraní freeware hry Blobomb i vás. Jisté však je, že pokud nerozmáznete bombou soupeře vy, udělá to stoprocentně on vám.
Battle… 70%
Battle for the Planet Earth - spolupráce Země s Měsícem (3.9 MB)
Cizáci z dalekých končin vesmíru útočí na naši matičku Zemi. Je nutné povolat každého muže do zbraně, aby bránil náš svět. Proto se nevyhýbejte povinnosti a hrejte Battle for the Planet Earth, neboť je to zábavné a zcela zdarma.
Blackbird… 60%
Blackbird Hunt - na steč! (1.6 MB)
Pokud se vám zalíbily tituly podobné prvotním dílům série Moorhuhn, kdy sestřelujete kolem poletující slepice, pak zbystřete. Počin Blackbird Hunt je totiž postavený na témže principu, akorát že v trošku jednodušší podobě! Tak co, máte chuť trošku si zastřílet?
Bat Spam… 60%
Bat Spam – netopýři vs. chlapec, který neusnul (6.5 MB)
Víte doopravdy, proč lidé spí v noci a netopýři ve dne? No přeci proto, aby se navzájem nepotkali. Mladému chlapci ze hry Bat Spam se ale evidentně spát nechtělo. Krve chtiví netopýři se mu tak lepí na paty – tedy spíše na šťavnatou hlavu.
Bunny… 60%
Bunny Bomb - netradiční mazlíček (8 MB)
Kdo z vás by nechtěl mít malého mazlíčka, který za vámi stále utíká a neudělá bez vás krok? Aby toho nebylo málo, sem tam vám i zachrání život. Ano, tak právě takhle se budete cítit v již zmíněné hříčce. A je tu i jedna dobrá věcička. Své zvířátko si nemusíte kupovat za velké peníze jako v normálním životě. Stačí jen spustit a zcela zdarma si zahrát.
Beyond… 75%
Beyond The Red Line - i freewarový vesmír může být krásný (379 MB)
Země je opět v ohrožení a veškeré naděje lidstva spočívají v rukou vesmírných stíhačů. Usedněte tedy do kokpitu plného té nejmodernější techniky a nenechte pozemšťany na holičkách! A jako bonus se budete moci vesmírem skutečně pokochat.
Barbarian… 70%
Barbarian Roller Rally - barbar na bruslích (700 KB)
Už jste někdy viděli na zimním stadiónu barbara s obrovským mečem? Zdá se vám to šílené? Tak co potom budete říkat na to, že se barbar pohybuje na bruslích, a to přímo kolečkových? Nevěříte? Tak si zahrajte hru Barbarian Roller Rally a přesvědčte se!
Big Bumpz:… 40%
Big Bumpz: ŽIDLÍ DO HLAVY! (7.1 MB)
Rádi v televizi pozorujete, jak po sobě skáčou hory svalů a tuků, sekají se navzájem židlemi, mlátí si hlavou o železné sloupy a u funí u toho jako stádo uhnaných bizonů? Chtěli byste se zhostit na chvíli role jednoho ze zápasníků a dát někomu pořádně do těla? Big Bumpz je tu pro vás!
Bootfighter… 80%
Bootfighter Windom XP SP-2.NET: ROBOTÍ ŘEŽBA! (56.3 MB)
Hromadné bitky obřích robotů v betonové džungli lidských měst, lasery, výbuchy, řinkot plechových plátů a pach propálených pancířů – to je Bootfighter Windom XP sp-2.NET. Nejedná se o opravný addon pro váš OS, nýbrž o ukrutnou mech-rvačku. Nenechte si ujít tuhle řežbu!
Battle… 80%
Battle Tanks 2: TANKY TÁHNOU DO BOJE (16.3 MB)
„Po bitvě je každý generálem,“ tak praví známé přísloví. Ale jaké to je přímo na bojišti hemžícím se nespočitatelným množstvím tanků? Přesně to si můžete vyzkoušet v graficky velmi vydařené freeware hře Battle Tanks 2, na kterou vám nyní přinášíme podrobnou recenzi.
Blue Shooter:… 60%
Blue Shooter: S ČASEM O ZÁVOD (7.4 MB)
Máte-li rádi svižné akce, pak zbystřete oči. Domácí autoři z DarkMoon Softu přináší novou hříčku s jednoduchým principem, grafikou i prostředím. Přesto dokáže člověka zaujmout, zásluhu na tom má extrémně rychlý spád a návykovost! Máme přitom tu čest vám ji nabídnout jako první v ČR!
Blockofighter:… 90%
Blockofighter: TEMNÁ STRÁNKA LEGA (7.8 MB)
Stavebnice LEGO byla vždy pokládána za mírumilovnou hračku, jakožto ideální prostředek pro zabavení dětí. Postavte ale dva panáky proti sobě do ringu a zažijete neskutečný masakr, při kterém létají vzduchem nohy i ruce pospolu s hektolitry prolité krve. A co že to vlastně znamená? Že před sebou máte takřka výtečný kousek!
1 2 3 4 5 6 7 88 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z