Army Assets… 80%
Army Assets - krásné vojandy v akci (6.4 MB)
Zrzky, brunetky či třeba blondýnky? V uniformách to sluší všem ženám bez rozdílu barvy vlasů! A když se jim přidá pořádný kvér do ruky, dokážou být jindy křehká stvoření pěkně nebezpečná.
Adrenaline… 70%
Adrenaline - multiplayerová akční zábava (6.8 MB)
Akční střílečka viděná shora, ve které můžete rozsekat jak počítač, tak lidské protivníky přes internet? Proč ne, Adrenaline vám přesně tuto možnost nabídne. Vyberte si jednu z mnoha map, zvolte si zbraň a hurá na nepřátele!
Alien… 80%
Alien Outbreak 2 - mimozemská invaze (10 MB)
Když se tři mimozemské rasy spojí a společně zaútočí na Zemi, má problém jediné řešení: najmout si vás, hráče, abyste se postavili ohromné přesile a pobili alieny v této osmdesáti levelové střílečce!
Alien… 60%
Alien Assault - přeživší proti invazi (9 MB)
Někdo by mohl říct, že teď je život hodně těžký. Možná že by měl pravdu, ale ve srovnání s blízkou budoucností ve hře Alien Assault, to je procházka růžovým sadem. Proč? Ano, správně. Je tu další mimozemská invaze.
Alien… 94%
Alien Swarm - kooperativní nářez zdarma! (2 GB)
Akční nářez Alien Swarm byl na Steamu před několika dny uvolněn zadrma ke stažení. Stojí to za to? Ano, jednoznačně stojí!
Action… 75%
Action Fist - rubačka ze staré školy (5.6 MB)
Co tak člověk udělá, když mu někdo ukradne oblíbenou šálu? No, někdo nad tím mávne rukou, ne však hrdinové akční skákačky Action Fist. Ti se rovnou rozhodnou chopit zbraní a hurá na zloducha. To si přeci nemůžou nechat líbit!
Au Sable… 70%
Au Sable - hororová noční můra (9.3 MB)
Hrdinku freeware hry Au Sable neustále pronásledují dvě oči, které jsou snad předzvěstí hutné hororové atmosféry. A že by se dala krájet! Všude je tma, krev a pekelný oheň. Je to všechno realita, nebo jen velmi špatný sen?
Action… 92%
Action Ball 2 - akční arkanoidový nářez (10.8 MB)
Akční řež skombinovaná s arkanoidem, to je Action Ball 2, jedna z nejlepších her první čtvrtiny roku 2010. Akcí nasáknuté levely už čekají. Přejít tento titul by byla veliká chyba!
Astro… 70%
Astro Avenger 2 - kdo je tady nejlepší? (34 MB)
Může být pokračování lepší než původní hra? Ano! Z ošklivého káčátka se nám tady vyklubala nádherná labuť. Ale dost už slov a raději se o tom přesvědčte na vlastní kůži. Astro Avenger 2 na vás čeká.
Astro… 50%
Astro Avenger - tmavě modrá budoucnost (20.2 MB)
Před dvaceti lety si lidé mysleli, že po roce 2000 budeme létat ve vesmírných lodích, dovolená na Marsu se stane standardem, průměrná délka života se bude pohybovat kolem sto dvaceti let a lidstvo ovládne celý vesmír. Realita dnes? Kde nic, tu nic. Ještě, že existují ty virtuální světy.
Alien… 70%
Alien Terminator Deluxe - výlet na Mars (38.4 MB)
V současné době se na Mars nepodíváte? Máme pro vás dobrou zprávu! Sbalte si oblečení, jídlo a pití, a nezapomeňte přihodit pořádnou bouchačku, jelikož obyvatelstvo v těchto končinách není zrovna přátelské.
Attack… 80%
Attack of the 50ft Robot! - zkáza přichází! (162 MB)
Dneska tu pro vás máme lahůdku v podobě robota jak vystřiženého z akčního filmu - má laserový zrak, boří domy a vše, co mu přijde do cesty. Navíc si to vše můžete užít jako živé v 3D projekci a samozřejmě zadarmo. Tak na co ještě čekáte?
After… 50%
After Burner Climax - sestřelte ty stíhačky! (1.3 MB)
Přiznejme si, kolik z nás někdy nezatoužilo usednout do stíhačky a co víc, třeba sestřelit nějakého nepřítele? Jenže sotva kdo to dokázal realizovat. A proto pro vás máme freeware titul After Burner Climax, který vám to umožní - a zadarmo!
Arachnos… 65%
Arachnos - svižná vesmírná akce (7 MB)
Šílené vesmírné střílečky nevycházejí zrovna často, můžeme tedy říci, že se jedná o poměrně vzácný žánr. No řekněte, kolik z vás někdy chtělo jednoduše "vypnout" a odpočinout si u nějaké akční hry? Dnešní kousek od studia Bootansoft k tomu přímo vybízí!
August… 85%
August Wind - cesta za bohatstvím (105.5 MB)
Vydejte se s námi do fantastického retrofuturistického světa plného těžařských lodí, pirátů, a tedy i dobrodružství. A již teď vám můžeme slíbit, že půjde o zkušenost netradiční.
Alien… 90%
Alien Arena 2009 - nová dávka akce (201 MB)
Rok se s rokem sešel a vývojaři z COR Entertainment si na nás opět připravili novou verzi freewarového křížence Unreal Tournamentu a Quakea. Novinkami rozhodně nešetřili a ještě více se tak přiblížili komerčním gigantům. Na vás teď je výsledek jejich práce pořádně otestovat.
Alien… 65%
Alien Zap– vetřelčí šílenství (6 MB)
Revanš za všechny unesené lidi, aneb vezměte si pistoli a střílejte po všem šedém, co se hýbe. Nebo ani moc nehýbe, ale střílí to po vás.
Action… 80%
Action DooM 2: Urban Brawl - brutalita sama (57 MB)
Je lepší majznout ho po hlavě hasicím přístrojem, nebo třeba dřevěným trámem? Tuto a podobné otázky budete pravděpodobně řešit při hraní freeware hry Action DooM 2: Urban Brawl, na kterou vám přinášíme recenzi. Připravte si žaludek, masakr začíná!
Arc Aether… 80%
Arc Aether Anomalities - na viry! (8 MB)
Pokud zrovna ležíte doma s chřipkou, jež k nám před několika dny přišla ve velké epidemii, možná vezmete za vděk hře Arc Aether Anomalities. V tomto titulu můžete bezelstně nakopat těm zpropadeným virům jejich kulaté zadky!
Armagedon… 70%
Armagedon days 2- vesmírný nářez (10.2 MB)
Lidstvo se rozpadá, planetu Zemi ničí přírodní katastrofy a probíhající války mezi státy. Z hlubin vesmíru se objevily temné síly zla odhodlané vyhladit lidstvo. Pouze jediný člověk může všechny zachránit!
1 2 3 4 5 66 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z