White… 70%
White Butterfly - variabilní vesmírná akce (3.8 MB)
Pryč s vesmírnými střílečkami, ve kterých po prvním upgradu nemáte konkurenci! Freeware hra White Butterfly na to jde od podlahy a dokončit byť první level nebude žádná sranda. Ještě že má člověk na výběr hned z několika lodí se zcela odlišným arzenálem.
Grav defender… 75%
Grav defender - tvorba gravitačních anomálií (9.7 MB)
Lidstvo je ve válce s roboty vytlačeno z domovské planety a přežívá v koloniích na oběžné dráze kolem Země. Ale ani zde není bezpečno, lodě robotů neustále dotírají a chtějí zničit i poslední zbytky lidstva. Jedinou nadějí je nový vynález, generátor gravitačního i anti-gravitačního pole.
District… 35%
District Job - zkažená města Ameriky (13.8 MB)
Řekne-li se legenda počítačového hraní, nejednomu člověku se určitě okamžitě vybaví série GTA. Vadila vám ale vždy všechna ta Liberty a Vice City a raději byste si zahráli v opravdových městech? Pak tu pro vás máme příjemné překvapení.
Tester… 55%
Tester Phase One - vesmírný boj (1.4 MB)
Hordy nepřátel útočí! Celý vesmír se zhroutil a vy jste tak společně se svojí posádkou jedinými, kdo je ještě naživu. Nepromrhejte ani vteřinku drahocenného času a bojujte proti slizkým nepřátelům až do úplného konce!
Vsys Gaiden… 50%
Vsys Gaiden - akce ze staré školy (1.1 MB)
Lidé, co si rádi zavzpomínají na staré dobré časy, kdy byl hitem Playstation 1 a 3D akce zrovna válely, určitě radostí zaplesají. Shot' em 'up je známý žánr, kde vzniklo zde mnoho opravdových skvostů, jedním z nich je Vsys Gaiden.
Action… 80%
Action DooM 2: Urban Brawl - brutalita sama (57 MB)
Je lepší majznout ho po hlavě hasicím přístrojem, nebo třeba dřevěným trámem? Tuto a podobné otázky budete pravděpodobně řešit při hraní freeware hry Action DooM 2: Urban Brawl, na kterou vám přinášíme recenzi. Připravte si žaludek, masakr začíná!
TPS Foil… 30%
TPS Foil Factory - za industriálním dobrodružstvím (13.4 MB)
Vždycky jste toužili pracovat v továrně na průhledné folie? Že ne? Potom si určitě vyzkoušejte dnešní hru, která vám ukáže, jaká neuvěřitelná dobrodružství vás v takovém zařízení čekají!
The Legend… 70%
The Legend of Princess - princezničkou zabijákem (9.6 MB)
Každý jistě rád zavzpomíná na staré dobré časy pixelové grafiky. Tyto časy nejsou pryč! S hrou Legend of Princess můžete zavzpomínat na doby, kdy 3D grafika byla nejasnou budoucností. K tomu přičtěme ďábelsky rychlou hratelnost a není nad čím přemýšlet.
Freehunter… 80%
Freehunter – konala se revoluce? (52.8 MB)
Ve světě známý, v tuzemsku docela opomíjený titul, překvapil svými ambicemi, propagací, oceněním a z toho vyplývajícím očekáváním. Je ale o skutečně co stát?
Planetary… 65%
Planetary Invaders - braňte planetu (1.2 MB)
Pamětníci jistě znají stařičkou hru, v níž jste s raketkou oblétávali planetu, kterou jste museli bránit před dotírajícími mimozemšťany. Titul Planetary Invaders si klade za cíl vyvolat v hráčích hezké vzpomínky a přivést zpět k životu trochu této jednoduché, leč nesmírně zábavné akce. Za Zemi!
S.T.A.L.K.E.R.:… 95%
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - temná budoucnost jaderné energetiky (1.3 GB)
Neuvěřitelné se stalo skutkem a na vaše monitory přichází světoznámý Stalker úplně zadarmo! Koho by zajímalo, že se jedná o poněkud starší verzi, když na freeware scéně k podobným zjevením dochází maximálně jednou za deset let!
Nukem… 70%
Nukem Dead: Battle for Earth - s emzáky o Zemi (2 MB)
Druhý díl Nukem Dead s podtitulem Battle for Earth přináší novinky, které jsme si tolik přáli. Kromě vylepšeného zpracování se tak dočkáme i mnohem lepší hratelnosti, která se již může bez ostychu měřit s ostatními nadprůměrnými 2D střílečkami. Máte-li chuť rozbít rypák pár emzákům, pojďte dál, tahle show je i pro nezvané!
Decobliss… 65%
Decobliss - skutečná zabíračka (3.2 MB)
Teď ale velký pozor! Míří k vám hordy nepřátel. Zdá se, že stojíte proti přesile nájezdníků, kteří vás chtějí za každou cenu zničit. Ale má to jeden háček. Jak můžete vyhrát, když je váš pohyb dosti omezený?
Nukem… 50%
Nukem Dead - proti teroristům a emzákům (1.7 MB)
Máte chuť konečně pořádně nakopat zadky v oldschoolové střílečce? Brodit se skrz dvourozměrné obrazovky a používat množství zbraní a granátů k zabití stovek nepřátel? Pakliže jste na všechny otázky odpověděli kladně, Nukem Dead se zcela jistě trefí přesně do vašeho vkusu!
Freeway… 55%
Freeway Racer - za volantem v protisměru (9.2 MB)
Milovníci rychlé jízdy s větší špetkou adrenalinu zbystřete zrak. Někteří z vás už zažili ten pocit, když se hrnete sto šedesáti kilometrovou rychlostí po dálnici a předjíždíte jedno auto za druhým. Opravdu dobrý zážitek. Avšak jak byste to zvládli v protisměru? Jestli to chcete vědět, čtěte dále.
Grotto… 70%
Grotto King - střílíme z luku (7.6 MB)
Uchopte do rukou luk s šípy a vydejte se na cestu, kterou vás budou doprovázet jedno-okaté příšery a několik záhadných mechanismů. Spoléhat se musíte především na dobrou mušku a rychlé reakce.
Parallax… 40%
Parallax - tajemná základna (14.8 MB)
Vesmír je nebezpečné místo, a tak nejeden pilot uvítá pohodlí a známé prostředí základny. Něco je ale špatně. Obrovský komplex zničehonic zeje prázdnotou a je jen na vás zjistit, co se vlastně stalo. A že to bude úkol nelehký, na to se můžete spolehnout.
Battle… 70%
Battle for the Planet Earth - spolupráce Země s Měsícem (3.9 MB)
Cizáci z dalekých končin vesmíru útočí na naši matičku Zemi. Je nutné povolat každého muže do zbraně, aby bránil náš svět. Proto se nevyhýbejte povinnosti a hrejte Battle for the Planet Earth, neboť je to zábavné a zcela zdarma.
Droneswarm… 70%
Droneswarm - především efektivně (18.6 MB)
Boom leteckých 2D shoot-em all akcí je sice již za námi, ale to není důvod na tyto freeware hry zapomínat. Zdařilým zástupcem tohoto žánru je i titul Droneswarm, který zaujme na první pohled výtečnou grafikou nebo třeba zajímavým konceptem.
DueL:… 65%
DueL: Shoot ´em up - nelítostný boj (2.6 MB)
Když se proti vám postaví celý klan obávaných nepřátel, jsou někteří opravdu v háji. Avšak dnes zvu statečné jedince, aby se usadili ke svým počítačům a vyzkoušeli tuhle akční arkádu, která jistě stojí za povšimnutí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z