Blobomb… 55%
Blobomb - tumáš bombu! (31 MB)
"Honem za tou bombou! A sakra, on u ní byl dřív ten druhej! Tak to rychle pryč!" Podobné myšlenky možná napadnou při hraní freeware hry Blobomb i vás. Jisté však je, že pokud nerozmáznete bombou soupeře vy, udělá to stoprocentně on vám.
FaceWound… 80%
FaceWound - redukujeme zombíky (27.6 MB)
Zabíjení zombíků je zábavné. Zvláště, když se tak děje hezky doma v hezkém útulném pokojíku, jehož zdi zdobí herní plakáty všech možných titulů. Pojďte se tedy vrhnout do víru akce, při které se vám nemůže nic stát.
Standing… 45%
Standing Point: The Final Stronghold (983 KB)
Pozor, pozor, dnes ráno středoevropského času na Zemi vypukne invaze milionů a milionů zombie, proto prosíme, abyste se raději nezdržovali doma a odjeli někam hodně daleko. Nebezpečí úrazu je totiž velmi pravděpodobné.
Post I.T.… 65%
Post I.T. Shooter - papírková střílečka (7.4 MB)
Barevné papírky, útočí! Všichni schovat? Nikoli, všichni se chopte dalších barevných papírků a s vervou vrhněte se na agresory! Aneb Experimental Gameplay má na svém kontě další neotřelý titul.
Hornado-… 70%
Hornado- řítí se na náš (19.6 MB)
Jako bojový pilot se chopíte vesmírné lodě a budete se snažit probojovat zástupy nemilosrdných nepřátel. Nemůžete se spolehnout na nic, než své schopnosti nebo instinkt. Nepřátelé neustále útočí a snaží se vaši malou loď rozstřílet na kusy.
Planet… 80%
Planet Earth Crusaders - bude stříkat olej (8.5 MB)
Někteří určitě pamatujete vývojáře Nata Brandleye. Nepamatujete? A co takhle hra Sanctuary? Jednalo se o velice propracovanou akční hru s RPG prvky. Jeho dalším titulem je právě dnes recenzovaný Planet Earth Crusaders.
G-E-N-E-R-I-C… 60%
G-E-N-E-R-I-C - superzbraň v akci (1.3 MB)
Ve freeware hře G-E-N-E-R-I-C se přesvědčíte, jak je život jednodušší, když má člověk v ruce nějakou superzbraň. Neváhejte tak a používejte super výonný laser jak je libo - na protivníky, prostředí, prostě na cokoliv, co vás napadne!
Death… 70%
Death from Above - letecká bitka (26.1 MB)
Fanoušci letadel a leteckých simulátorů zbystřete zrak. A velmi rychle. Právě teď se můžete s Death from Above ponořit do svého světa plného plachtících strojů a bojových mašin. Jak se asi cítí nejlepší piloti na světě? Jestli chcete tento pocit aspoň trochu okusit čtěte dále.
Lost Ship… 70%
Lost Ship V4 - neztratit se ve vesmíru (11.9 MB)
Vesmír je prý nekonečný, a tak se není čemu divit, že v něm člověk snadno zabloudí. To se stalo i pilotovi vesmírné lodi V4, a proto vás žádá o pomoc. Dokážete jeho koráb provést roji asteroidů a ubránit ho před hordami útočících marťanů?
Robox… 50%
Robox - roboti a pěsti (80 MB)
Také se vám líbí souboj na život a na smrt dvou robotů řízených na dálková ovládání? Pak byste měli zbystřit! Ve hře Robox, jak už název napovídá, se vžijete do role jednoho takového bojovníka. A že o rány pěstí nebude nouze, nemusím určitě předesílat.
Destroy… 65%
Destroy all – dokážeš to? (10 MB)
V názvu hry máme vlastně celý příběh i cíl hry. Znič je, nebo oni zničí tebe. A přesně tak to funguje! Záleží jen na tobě, jak se budeš ke svým sokům chovat. Toto je drsnej kšeft pro drsný hochy, pokud na to nemáš, běž radši hrát tetris.
Run For… 75%
Run For Your Life - hororové umění (115 MB)
Dobrý den, dámy a pánové. Vítejte v naší Galerii Bizarních Obrazů. Věci si můžete odložit támhle vzadu v šatnách. První místnost je za těmito dveřmi, do druhé musíte projít chodbou vpravo. A dávejte pozor na krvelačné psy a démony s meči, které potkáte po cestě!
Sky Fire… 75%
Sky Fire - králem nebes (3 MB)
Vzdušní rytíři, hrdinové nebes, létající strážci. Takovými a mnohými dalšími tituly se mohou pyšnit piloti bojových letadel. Chcete-li si za jméno dávat také takové oslovení, zahrajte si shot´em´up střílečku Sky Fire.
Project… 80%
Project CT - akční nážez (33.3 MB)
Že z Game Makeru z rukou jednoho jediného člověka nemůže vzejít kvalitní akční hra? Ale jděte, Project CT vás rychle vyvede z omylu. Pak už je jen na vaší osobě, jestli se necháte přesvědčit.
Type Fighter… 70%
Type Fighter - mlátička s netradičním konceptem (23.4 MB)
Bojová řežba křížená se soutěží v rychlostním psaní na klávesnici? Vše je možné! A v případě freeware hry Type Fighter i perfektně hratelné a zábavné. Připravte si prsty na nejrůzěnjší útočné chvaty a obranné úskoky a ukažte protivníkům, zač je toho loket!
Gore Special… 65%
Gore Special Edition - bitvy budoucnosti (512 MB)
Tak se nám zase jednou poštěstilo přivítat na naší skromné freeware scéně zajímavý FPS výtvor původem z komerčního sektoru. A takové my máme rádi, neboť zpravidla bývají symbolem kvality a zábavy. Nechť tedy krvavá lázeň započne!
Normal… 85%
Normal Tanks - tank v nesnázích (22.5 MB)
V roli jednoho neohroženého tanku jste vrženi na nepřátelské území s jediným cílem – přežít a eliminovat všechny nepřátele. Do zdárného konce se však dostanou jen ti nejodvážnější z vás. Zařadíte se mezi ně i vy?
Super… 70%
Super Smash Bros Brawl ZX - mlátička se slavnými hrdiny (90 MB)
Dokáže zmlátit Sonic Luigiho? Nebo je všechny přepere Mario? To bude záležet především na vašich schopnostech, protože freeware hra Super Smash Bros Brawl ZX vám nabídne přes čtyřicítku známých kreslených postav. Která tedy bude nejlepší?
Ultimate… 70%
Ultimate Bruce Lee - nepřemožitelný Bruce (27.4 MB)
Člověk nemusí být zrovna Bruce Lee, aby si vyšlápnul na vycvičeného ninju nebo silného boxera. Na druhou stranu by to tak měl mnohem jednoduší, o čemž se můžete snadno přesvědčit při hraní freeware hry Ultimate Bruce Lee, kterou vám přinášíme samozřejmě zadarmo.
Crimelife… 85%
Crimelife 3 - teror pokračuje (12.9 MB)
Možná to bude tím, že vyšel nový díl GTA, ale jak jinak si vysvětlit novou verzi freeware hry Crimelife? Ta se oproti svému předchůdci může pochlubit odstraněním nedostatků z minula a přidáním nových zbraní a vozidel. Tak na co ještě čekáte?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z