Genetická… 90%
Genetická zahrada - zmutovaný záhonek (14.2 MB)
Dnes tu máme titul, který vznikl v v rámci Letní Vývojařské Soutěže Velkého Chytráka. Měl to být mírumilovný experiment. Výzkum, jenž měl zařídit rozkvět v zemědělství. Shodou okolností to však nedopadlo tak růžově, jak se zdálo.
Space… 40%
Space in PC - vesmírná snídaně (1.1 MB)
Poklidný let do vesmírné kavárny na oblíbenou snídani byl přerušen boje chtivými nepřáteli. Svou cestu za dobrou snídaní si budete muset vybojovat všemi dostupnými prostředky. Dobrá snídaně přeci za tu námahu stojí.
Mario… 65%
Mario Superstar Baseball - Mario sportovcem (177 KB)
Mario se svým bratrem Luigim vyrazili ven s baseballovou pálkou. Nemyslete si však, že se rozhodli místo skákání na nebohá zvířátka použít jiné krůťácké metody, jak je zlikvidovat. Místo toho si jdou v hezkém slunečném dni zahrát baseball.
Kill Deal… 50%
Kill Deal - zabijte všechny (35 MB)
Ztroskotáte na planetě plné různých typů nepřátel, a váš úkol je jasný – zničit je všechny a dostat se z planety pryč. Na pomoc vám budiž nekonečno nábojů, granáty, které najdete a různé další vychytávky. Přežijete?
One Moon… 50%
One Moon - fantasy sekaná (21.1 MB)
Studenti severoamerické univerzity DigiPen se opravdu činí. V letošním ročníku seminárních prací se nám urodilo hned několik kvalitních kousků. Udělejme si tedy malý výlet do fantasy světa, a pojďme se podívat na zoubek One Moon.
Shudder-… 70%
Shudder- Kopie Dooma (12.9 MB)
Je to tu zase, banda krvelačných monster si na vás brousí drápky a proto vám nezbývá nic jiného než si vzít do ruky zbraň a slušně jim vysvětlit aby zalezla tam, kam patří. Tak tedy připravit, zamířit a pal!
Chain… 80%
Chain of Command - s řetězem na zombíky (35 MB)
Zástupci obživlých zombie už nejsou to, co bývali. Teď jsou mnohem silnější, krvelačnější a je jich ještě víc. A tak musí nastoupit svalnatec s řetězem v ruce a sjednat trošku pořádek. A tím hrdinou nebude nikdo jiný než vy!
Jump ´N´Bump… 40%
Jump ´N´Bump – králík na smetaně (400 KB)
Huňatí králíčci, idylická krajinka, nevinná kreslená grafika,… A kaluže krve. Pokud tuto starou DOSovku znáte, jste v obraze, pokud ne, vězte, že váš čeká tak trochu psycho. Jump´N´Bump je totiž sadistický deathmatch, jaký byste možná na první pohled nečekali.
Maya Kai… 75%
Maya Kai - sám proti všem (217 MB)
Z dalekého Japonska pochází titul Maya Kai, který vás vcucne svojí barevností a na nejbližších několik desítek minut nepustí. Je to sice 2D střílečka, ale nepřáteli vám budou služebné, kachničky do vany nebo třeba postavy z obrazů!
The Kill… 80%
The Kill Point - TV řežba! (613 KB)
Militantní jedinci a fanoušci zahraničních televizních show pravděpodobně zbystřili již po přečtení nadpisu, ostatní smrtelníci asi zatím jen tuší. Je to tak, The Kill Point je výborná multiplayerová FPS v Counter-Strike stylu, která je navíc naprosto zdarma.
The Hunt… 40%
The Hunt For Byn Laden – neviditelný nepřítel (10.6 MB)
V roli hrdinného amerického vojáka se přesunete do válkou zmítané země Afghánistánu. Spojencům se konečně podařilo zjistit, kde se ukrývá jeden z nejhledanějších lidí planety Byn Laden a vaším úkolem je to s ním provždy skoncovat.
Metro… 55%
Metro Shooter – hudebníci pozor! (6.2 MB)
Metro Shooter je hříčka, ve které se konečně projeví i jiné kvality, než krvelačnost a schopnost rozbít myš v nejrychlejším možném čase. Věřte nebo ne, dnes budou pravděpodobně nejvíce zvýhodněni hudebníci. Dokážete udržet rytmus?
Rambo… 80%
Rambo Remake - oprášení staré klasiky (4.7 MB)
John Rambo – bývalý člen elitní jednotky Zelené Barety je povolán zpět do vietnamské džungle, aby zachránil pohřešované vojáky. Odměnou za tento nebezpečný úkol mu bude svoboda. Ujměte se jeho role!
Gang Garrison… 55%
Gang Garrison 2 – rozplácnutá řežba (11.8 MB)
Máte rádi střílečky, holdujete onlinovkám od Valve, ale Steam je vám proti srsti? Nechcete utrácet peníze z letních brigád za hry? Nabízíme vám řešení, Gang Garrison 2 je tu pro vás legálně zcela zdarma!
Alien… 90%
Alien Arena 2009 - nová dávka akce (201 MB)
Rok se s rokem sešel a vývojaři z COR Entertainment si na nás opět připravili novou verzi freewarového křížence Unreal Tournamentu a Quakea. Novinkami rozhodně nešetřili a ještě více se tak přiblížili komerčním gigantům. Na vás teď je výsledek jejich práce pořádně otestovat.
Blow Stuff… 60%
Blow Stuff Up - zadupejte mrakodrapy do země (9.1 MB)
Proč pořád stále jen zachraňovat lidstvo/rodinu/galaxii/celý vesmír před útoky zlých mimozemšťanů, teroristů nebo jim podobných zlořádů? Vykašlete na zažité stereotypy, dnes se bude ničit!
Nanozoa… 75%
Nanozoa - nanoboj (9 MB)
Moderní lékařství jde kupředu takřka mílovými kroky a každou chvíli se dozvídáme nějakou novinku, co vědci zase objevili za lék. Ve hře Nanozoa se jednomu takovému zlepšovátku podíváte pěkně z blízka. Nebo spíš z nanoblízka.
Alien… 65%
Alien Zap– vetřelčí šílenství (6 MB)
Revanš za všechny unesené lidi, aneb vezměte si pistoli a střílejte po všem šedém, co se hýbe. Nebo ani moc nehýbe, ale střílí to po vás.
Naginata… 75%
Naginata destruction - jedno levelový masakr (40.2 MB)
Co takhle dát si kvalitní hardcore vesmírnou střílečku s nutností souběžně zvládnout střelbu, úhybné manévry a zaměřování silného laserového paprsku? Proč ne.
Realms… 70%
Realms - šest ras a jen jeden vesmír (6.6 MB)
Šest ras bojuje o nadvládu nad vesmírným prostorem. Kdo projde všech šest oblastí, ovládne je a zajistí své rase vládu?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z