Quarantine… 60%
Quarantine - to bude tím vzduchem (4.3 MB)
Málokterá 2D střílečka vám dá k dispozici takové množství zbraní jako dnes recenzovaná Quarantine. Polechtáte zmutované nepřátele kuláskem, brokádou nebo je libo rotačák?
Chicken… 70%
Chicken Tournament - válka slepic (1.6 MB)
Budí vás za svítání dotěrný kokrhavý hlas? Nebo snad nesnášíte vajíčka na jakýkoliv způsob? Není nic jednoduššího, než se chopit vidlí a začít bojovat za světlejší zítřky.
Infiltration… 65%
Infiltration - jako James Bond (12.8 MB)
Přichází nepozván, odchází neviděn. Ujměte se role tajného agenta, který musí přežít uprostřed vysoce střeženého komplexu a následně se teleportovat zpět na velitelství. Odjistěte pojistky, ta pravá zábava začíná!
No One… 65%
No One Shoot Forever - invaze ze South Parku (18.1 MB)
Postavičky ze South Parku zamořily váš dům! Zoufalé situace si žádají zoufalá řešení, vezměte tedy pořádný kvér a vydejte se na pořádný podzimní úklid. Jen dávejte pozor na pravidelný přísun munice, mohli byste toho později litovat.
Spear… 65%
Spear of Destiny - výlet na zámek (24 MB)
Zámek uprostřed rakouských hor, spleť chodeb, v nichž se ztratíte, jen co do ní vejdete, houf německých ovčáků s evidentní zálibou v požírání lidského masa, hlídkující vojáci všude kolem vás. Tak tohle je Spear of Destiny.
8bit Killer… 85%
8bit Killer – staré dobré časy (3.6 MB)
Konzervativnější hráči jistě budou pištět štěstím při pohledu na zajímavou střílečku 8bit Killer, která se snaží co nejvěrněji napodobit časy dávno minulé, kdy se místo na nabušeném PC hrálo na úžasném NESu.
After… 50%
After Burner Climax - sestřelte ty stíhačky! (1.3 MB)
Přiznejme si, kolik z nás někdy nezatoužilo usednout do stíhačky a co víc, třeba sestřelit nějakého nepřítele? Jenže sotva kdo to dokázal realizovat. A proto pro vás máme freeware titul After Burner Climax, který vám to umožní - a zadarmo!
Razoon… 60%
Razoon Extended – vesmírná jatka (28.1 MB)
Každému se občas hodí čas od času vypnout mozek a oddat se destrukci všeho, co je monitor schopen zobrazit. Razoon Extended vám navíc umožní tuto zvrácenou zábavu prožít ve slušivém grafickém kabátku.
Vanguard… 85%
Vanguard Princess- Fešné bojovnice v akci (175.8 MB)
Snili jste už někdy o tom zahrát si bojovku, kde místo nařachaných svalovců máte možnost zhostit se jedné z jedenácti nadmíru vyvinutých slečen? Vanguard Princess nabídne mnohem víc a přináší svěží vítr do tohoto, ve freeware scéně opomíjeného žánru.
Franta… 40%
Franta Potrubář minigame - trubky jdou na dračku (40 KB)
Poslední dobou se trubky z vodárny staly žádaným artiklem na černém trhu. A právě proto se po nich tolik shánějí zloději. Zabránit jim v jejich kradení není vůbec snadné, do akce bylo nutné nasadit ostřelovače.
Arachnos… 65%
Arachnos - svižná vesmírná akce (7 MB)
Šílené vesmírné střílečky nevycházejí zrovna často, můžeme tedy říci, že se jedná o poměrně vzácný žánr. No řekněte, kolik z vás někdy chtělo jednoduše "vypnout" a odpočinout si u nějaké akční hry? Dnešní kousek od studia Bootansoft k tomu přímo vybízí!
To Be… 70%
To Be or Not To Be - 3D FPS s ženou v hlavní roli (13.7 MB)
Co byste řekli na 3D first person akci, jejíž hlavní hrdinkou je pěkná ženština? A hle, my vám ji přinášíme! To Be or Not To Be přichází s příjemnou grafikou a slušnou herní dobou. Škoda jen, že v ní koukáme právě očima té krásky.
August… 85%
August Wind - cesta za bohatstvím (105.5 MB)
Vydejte se s námi do fantastického retrofuturistického světa plného těžařských lodí, pirátů, a tedy i dobrodružství. A již teď vám můžeme slíbit, že půjde o zkušenost netradiční.
Kung Fu… 75%
Kung Fu 2 - nakopejte jim zadky! (9.5 MB)
Černý pásek a 32. dan má ve své sbírce hlavní hrdina freeware hry Kung-Fu 2 a vy máte to štěstí si za něj zahrát. A proč byste to dělali? No, kdo jiný by pak dal zástupu protivníků dobře mířenou ránu na solar nebo přesný kopanec mezi oči?
Starblitz… 65%
Starblitz - meziplanetární invaze (24.4 MB)
Na své vlastní planetě žila podivná bytost až doteď svůj osamělý život v poklidu. S příchodem vesmírných dobyvatelů však tato idylka končí a náš hrdina v sobě musí objevit schopnosti, o kterých neměl doposud ani tušení. Podaří se mu ubránit svou milovanou planetu?
Ninja… 70%
Ninja vs Ninja - válka barev (15 MB)
Další várka her od DigiPenu je tady Pokud spíte v kimonu, stravujete se rýží, nad postelí vám visí japonská vlajka a na lov si berete pouze vrhací hvězdice, mohl by se vám titul Ninja vs Ninja zalíbit.
Bullets… 75%
Bullets of a Revolver - mlátička z divokého západu (35.5 MB)
Nejen kolty proklatě nízko dělají dobrého kovboje. A tak se v bojovce Bullets of a Revolver dostane především na tvrdé pěsti a kopy. Budete však zruční natolik, abyste překonali všechny nepřátele a dostali se až k pohádkovému pokladu?
Howno… 50%
Howno - akce pro dva (13.1 MB)
Je bez debat, že název této hříčky svádí k myšlence, že se jedná o nějakou čuňačinku. Tentokráte tomu tak není, do rukou se nám dostala akční řežba pro dva hráče. Pojďme se na ni podívat blíže.
Living… 80%
Living Hell - zvrácená, krvavá jatka (106 MB)
Tak brutální hru, jakou Living Hell bezesporu je, vám přinášíme možná jednou za deset let. Kromě všudypřítomných cákanců krve se setkáte s nepřeberným počtem zbraní a zohavených lidských i nelidských těl, která lační po vaší smrti.
Funňové… 70%
Funňové útočí - zničte mraky barev (2.9 MB)
Pozoor! Kulaté potvůrky různých barev, co se před ničím a nikým nezastaví, začínají ovládat celý vesmír. A samozřejmě jak už to bývá, vy jste jediný „voják“, jenž musí zachránit nejen svou zemi, ale i celý vesmír.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z