Cartoon… 80%
Cartoon MUGEN (09) - komiksáci všech seriálů, spojte se! (117 MB)
Pikatchu versus Homer Simpson! Duffy versus Garfrield! A co třeba takový Rayman proti panu Úžasňákovi? Žádný problém, v Cartoon MUGEN (09) se můžete stát svědky všech těchto zápasů. A co svědky, vy si je rovnou můžete sami vyzkoušet.
Bossinabox… 45%
Bossinabox - proti obludě s chapadly (4 MB)
Nabídka, která se neodmítá? Ano, správně, máme tu pro vás jednu lukrativní prácičku. Konkrétně musíte zastřelit obludu v krabici. To zvládnete levou zadní a s prstem v nose!
Astro… 50%
Astro Avenger - tmavě modrá budoucnost (20.2 MB)
Před dvaceti lety si lidé mysleli, že po roce 2000 budeme létat ve vesmírných lodích, dovolená na Marsu se stane standardem, průměrná délka života se bude pohybovat kolem sto dvaceti let a lidstvo ovládne celý vesmír. Realita dnes? Kde nic, tu nic. Ještě, že existují ty virtuální světy.
Turning… 75%
Turning the Tide - vzdušné boje 2. světové války (12.6 MB)
Je mrazivý leden 1945 a v Evropě stále zuří 2. světová válka, nicméně Spojenci podnikají drtivou ofenzívu. Ta by se ale neobešla bez vzdušné podpory, a ta je právě na vás. Chopte se kniplu svého Spitfireu a pročistěte trošku řady Němčourů.
Open Quartz… 40%
Open Quartz - Stromy útočí (8.9 MB)
Jak dopadne pomyslné zkřížení Quaka a Serious Sama v ulítlé střílečce, která vás postaví proti netradičnímu nepříteli? Takový guláš se na herní scéně často nevidí, jen dejte pozor, aby vám po něm nebylo špatně!
Project… 35%
Project Zeit - robot hrdinou GTA (10.9 MB)
Nejen lidé jsou zkažení, takže by bylo s podivem, kdyby takoví nebyli i roboti. A tak světe div se, máme pro vás hru, která jako by GTA z oka vypadla a v hlavní roli není nikdo jiný než robot. Přežijete v drsném robosvětě?
Merry… 94%
Merry Gear Solid 2: Ghost of Christmas Past - hra na schovávanou (79 MB)
Vánoce už jsou dávno za námi. Pomalu dojídáme zbytky vánočního cukroví (pokud nějaké zbyly) a přemýšlíme, jakou hru si zahrát. A najednou přichází Merry Gear Solid 2, aby nám ukázal, že stealth akce ještě nevymřely. Popadněte dech, adrenalin tu teče proudem!
Excavatorrr… 75%
Excavatorrr - pro zlato hluboko pod zem (1 MB)
Máte chuť vydat se coby dobrodruh na výpravu pro zlato? Jako riziko povolání však musíte přijmout smrt na tři způsoby, pokud se ale budete dobře ohánět po nepřátelích, nic se vám nemůže stát. I když…
Pudding… 60%
Pudding Panic - zloděj versus hlídač (9 MB)
Také jste si jako malí rádi hráli na zloděje a policajty? Bylo jen otázkou času, kdy se objeví nějaká počítačová předělávka této legendární dětské hry. Tentokrát se díla chopili studenti z DigiPenu a vytvořili titul Pudding Panic.
Rock Station… 50%
Rock Station - rychleji než světlo (13 MB)
Vrhnout se do pořádné vesmírné bitky musí být skvělá zábava, ne? Když k tomu přidáte nadsvětelnou rychlost, a také hudbu dle svého výběru, tak ani není důvod váhat. Vaším vyvoleným titulem je Rock Station.
Alien… 70%
Alien Terminator Deluxe - výlet na Mars (38.4 MB)
V současné době se na Mars nepodíváte? Máme pro vás dobrou zprávu! Sbalte si oblečení, jídlo a pití, a nezapomeňte přihodit pořádnou bouchačku, jelikož obyvatelstvo v těchto končinách není zrovna přátelské.
Hmyzáci… 60%
Hmyzáci útočí - nepodařená invaze (9.1 MB)
Invaze mimozemšťanů na Zemi mohou vypadat různě. Nicméně ještě nikdy se nestalo, aby hlavní emzák havaroval a než se stačil vzpamatovat, už se na něj valily hordy příslušníků US Army. Tohle asi nebude tak jednoznačný podnik, jak se zprvu zdálo.
Attack… 80%
Attack of the 50ft Robot! - zkáza přichází! (162 MB)
Dneska tu pro vás máme lahůdku v podobě robota jak vystřiženého z akčního filmu - má laserový zrak, boří domy a vše, co mu přijde do cesty. Navíc si to vše můžete užít jako živé v 3D projekci a samozřejmě zadarmo. Tak na co ještě čekáte?
Blood… 70%
Blood Frontier - Další vesmírná řež (403.1 MB)
Multiplayerových stříleček je na freeware scéně jako šafránu. Některé z nich několik měsíců po svém vydání zapadnou a jiné dokážou hravě konkurovat i těm komerčním. Dokáže Blood Frontier vyhrát svůj první zápas o srdce hráčů nebo ho čeká nemilosrdné zapomnění?
No More… 65%
No More Plumbers - temný Mario (33.5 MB)
Všichni jistě znáte Maria. Ano, je to ten malý sympatický chlapík, na hlavě má slušivou čepičku, v ruce francouzský klíč a kombinézu celou od krve, kterou se právě brodí. Cože? Inu, tento Mario je poněkud odlišný od svého legendárního sourozence.
Project… 91%
Project Ignis - za Impérium, Rebely nebo někoho jiného? (120 MB)
Že Češi hry dělat umí, nás přesvědčila třeba Mafia, Vietcong či Operace Flashpoint. Ale ani na freeware scéně to nejsou žádní zelenáči, což dokazuje skvělá vesmírná střílečka Project Ignis, na kterou vám jako 1. v ČR přinášíme recenzi (+ video)!
GoldenEye… 80%
GoldenEye Doom2 TC - agent jejího veličenstva (8 MB)
Velká Británie se ocitla v ohrožení. Agentura MI6 vysílá svého agenta na krajně nebezpečnou misi. James Bond je přesně ten, koho královna potřebuje - tvrďácký elegán v obleku, který má povolení zabíjet.
Wavives… 60%
Wavives - bláznivina z Japonska (176 MB)
"Špenát má dveře, které objal, ale pak udělal skok, takže z toho nebylo nic. A ještě víc, ale to neví cihlu." Přijdou vám tyto dvě věty beze smyslu nebo bláznivé? Tak si zahrajte dnes recenzovanou hru Wavives; jsem zvědavý, co budete říkat potom.
Ultimate… 80%
Ultimate Tank - válečná vřava (13.3 MB)
"Oblaka jdou nebem, všude voní bez. Vstříc své zemi jedem, my, tank a náš pes". V dnešní hře Ultimate Tank se sice podíváme na zoubek tanku, nicméně psa postrádáme. To však nijak nebrání tomu, abychom si tu správnou tankovou vřavu užili.
Ruin -… 40%
Ruin - sci-fi akce od Digipenu (52.7 MB)
Několik vesmírných plavidel se střetává uprostřed hlubokého a černého nekonečna, aby se rozhodlo, kdo nasbírá nejvíce fragů a stane se vítězem. No nezní to báječně, navíc v podaní univerzity Digipen?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z