Zombie… 70%
Zombie Movie - natáčení přímo v akci (7 MB)
Člověk nikdy nedokáže nad zombiemi vyhrát. Než se pokoušet o boj s větrnými mlýny, je lepší setkání s těmito nemrtvými stvořeními využít k něčemu užitečnému - natočení filmového trháku. Klapka, kamera běží ... akce!
Call of… 65%
Call of Booty - výlet do tropického ráje (41.9 MB)
Co nejhoršího se vám může stát na dovolené? Šílené horko? Špinavý hotel? To je jen odvar toho, co se přihodilo hrdinovi střílečky Call of Booty. Chce si na vás totiž pochutnat celá lidožroutská vesnice.
Super… 65%
Super Space Rogues - nandejte to vesmírným pirátům! (13 MB)
Že se s piráty dá setkat i jinde než na moři či internetu se přesvědčí dvojice Duke a Klyde pracující u vesmírné dopravní společnosti. Když jim totiž ukradnou tovar za 50 000 dolarů, musí hoši peníze sehnat stůj co stůj, jinak je s nimi amen.
Call of… 80%
Call of Duty: Modern Warfare 2: Remake 2D - CoD netradičně (15.5 MB)
Určitě všichni znáte vynikající sérii titulů Call of Duty. Tak proč si nevyzkoušet nezávislý freeware remake, který si bere za vzor hráčsky oblíbený díl Modern Warfare 2. Samozřejmě zdarma!
Pixel… 40%
Pixel Land Blast - zlikvidujte špatné hry (32 MB)
Pokud jste typ pařana, co nové hry neuznává a pod televizí se mu válí staré Nintendo NES, dnešní arkáda vaše chutě a touhy možná uspokojí. A možná také ne, ale o tom se přesvědčte v naší recenzi.
Action… 92%
Action Ball 2 - akční arkanoidový nářez (10.8 MB)
Akční řež skombinovaná s arkanoidem, to je Action Ball 2, jedna z nejlepších her první čtvrtiny roku 2010. Akcí nasáknuté levely už čekají. Přejít tento titul by byla veliká chyba!
Metal… 60%
Metal Slug: Cannion Shooter - hrrr na ně (8.5 MB)
Sneste se do obsazeného kaňonu a rozsévejte smrt! A neotálejte s tím moc dlouho, jinak se klidně může stát, že budete koukat na kytičky zespoda. Volné pokračování slavné série Metal Slug je tady!
The Soul… 85%
The Soul of Dracula - vzpomínky v novém (2 MB)
Castlevania je legendou, která si našla masy hráčů po celém světě. Proč si i proto nezahrát zdařilou freeware alternativu jménem The Soul of Dracula? Připravte se na charakteristické švihání bičem, sekání hlav kreaturám a poskakování po možných i nemožných lokacích!
Hall of… 50%
Hall of Shadows - z bludiště ven (3 MB)
Až úplně vzadu, v nejzazších koutech temného bludiště se probere hrdinný rek s jedinou jasnou myšlenkou v hlavě. Chce ven! Pomozte mu na jeho strastiplné cestě za svobodou.
Subvein… 80%
Subvein - nová multiplayerová střílečka (13 MB)
Skvělá příležitost rozdat si to s někým po internetu na mapách imitující města, s arzenálem několika desítek zbraní. Opravdu lákává nabídka, stojí ale Subvein v praxi vůbec za spuštění? Jednoznačně ano!
OutRage… 75%
OutRage - trio neohrožených (55 MB)
Skupinka neohrožených dívčin se zase octne v páchnoucím vězení. Jedna z nich má svaly jak Herkules, ta druhá třímá v rukou obrovitánskou zbraň a třetí vyniká v bojových uměních. Tak proč tvrdnout ve vězení, když venku čeká tolik mutantních zadků k nakopání?
Astro… 70%
Astro Avenger 2 - kdo je tady nejlepší? (34 MB)
Může být pokračování lepší než původní hra? Ano! Z ošklivého káčátka se nám tady vyklubala nádherná labuť. Ale dost už slov a raději se o tom přesvědčte na vlastní kůži. Astro Avenger 2 na vás čeká.
Redevilopment… 75%
Redevilopment - s vědcem za princeznou (46 MB)
Chtěli jste někdy mít opravdický princeznovský hrad? Jestli ano, přidejte se k výpravě vědce Richarda Tubuly, jenž si takový cíl vztyčil. Nebojte se, nepřátel je dost pro všechny.
Crysis-2D… 55%
Crysis-2D - nanosuit v akci (165 MB)
Chtělo by se mi vyřvávat "Crysis zadarmo!" a nebyl bych daleko od pravdy. Jedná se totiž opravdu o bezplatnou verzi, i když jen ve 2D. Přesto na vás čeká nanosuit podporující schopnosti, exotická jungle a kopa Korejců. Porazíte je i tentokrát?
Theseus:… 85%
Theseus: Return of the Hero - zabijačka zdarma (34.2 MB)
Potoky rudé krve, poházená střeva a nekončící hordy nepřátel. Pokud již delší dobu toužíte po něčem mozkově nenáročném, naskočte do rozjetého vlaku jménem Theseus: Return of The Hero. Příští stanice – jatka.
Weaponed… 70%
Weaponed Head - nový módní styl (87 MB)
Při pohledu do ulic měst člověk rychle nabude přesvědčení, že na hlavě se dá nosit opravdu vše. Jak by to ale dopadlo, kdyby módní trendy určovali hrdinové Weaponed Head, to věru nevím. Ostatně už jste někdy na hlavě nosili kladivo?
Star Prince… 75%
Star Prince - kterak se princ Arašíd stal hrdinou (21.8 MB)
Takové princezny to nemají lehké, pořád aby je někdo unášel a ony si při té příležitosti mohly hlasivky vyječet. Naštěstí ale existují chrabří princové, kteří je zachrání a za odměnu získají jejich půlku a celé království. Pro dnešek se tím statečným stává princ Podzemnice olejná.
Commando… 70%
Commando Attack Sub - obrněná ponorka (73.1 MB)
Opustťe pevninu! Pojďte se kouknout hluboko pod hladinu v simulátoru ponorek. A nejsou to ponorky ledajaké! Tyhle totiž mají přimontovaný kulomet, případně rovnou raketomet. Tak neváhejte, tohle vám každá cestovka nenabídne.
Broccoli… 35%
Broccoli Never Dies - nový agent 007 (12 MB)
Možná trošku matoucí název, pod kterým byste nejspíš netipovali střílečku viděnou vlastním pohledem. Jako James Bond se budete muset probít ke kufříku s důležitými dokumenty. Kdo by alespoň na chvíli nechtěl stát agentem s povolením zabíjet?
Harmony… 65%
Harmony - pekelná souhra (41.7 MB)
Doom? Zaznělo tu slovo Doom? Ne, to je střílečka Harmony, jež z této legendy čerpá. Nelekejte se, nejedná se žádnou poetickou akci plnou úžasné flóry a fauny, ale o pořádný krvák. Všechno se odehrává na Marsu, nebo někde jinde? To už je fuk.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z