Critical… 55%
Critical Damage - chráníme lidské životy kulometem (43 MB)
Rychle lidičky, běžte se schovat! Řítí se na nás invaze z vesmíru! Rychle, dokud je čas, vlezte do toho bunkru! Kdo jiný může zvrátit bezvýchodnou situaci než vy?
Hydorah… 75%
Hydorah - oldschool vesmírná střílečka (82.1 MB)
Kvalitní vesmírná střílečka s perfektním nezapomenutelným zvukovým soundtrackem a retro grafikou, to je freeware hra Hydorah. Zavzpomínejte na léta minulá v kokpitu bojového letounu, v němž vás budou ohrožovat davy nepřátel.
Star Defender… 75%
Star Defender 2 – vesmírné řádění (5.5 MB)
Piloti a pilotky, nažhavte motory u svých vesmírných stíhaček a pojďte nakopat záludné emzáky do zadku, nebo co to vlastně emzáci mají, v zábavné střílečce s názvem Star Defender 2, která snad vaše choutky po vesmírném boji dokáže uspokojit. Tři, dva, jedna a start!
Privates… 85%
Privates - jedna, dvě, AIDS už si jde pro tebe! (95 MB)
Vyrazte do boje proti pohlavním nemocem! Zapomeňte však na letáky a poučná videa, vy se totiž chopíte zbraně a půjdete si to s bacily vyřídit pěkně z očí do očí.
Gun Girl… 90%
Gun Girl 2 - prostřílejte si cestu na svobodu! (120 MB)
Zrovna se povalujete v posteli, když náhle zjistíte, že svět za oknem už není čím býval. Rozbořené domy, panika v ulicích a pochodující zástupy zombií.
Alien… 94%
Alien Swarm - kooperativní nářez zdarma! (2 GB)
Akční nářez Alien Swarm byl na Steamu před několika dny uvolněn zadrma ke stažení. Stojí to za to? Ano, jednoznačně stojí!
Too Many… 55%
Too Many Troopers - řítí se na nás! (1.6 MB)
Svět hvězdných válek poznamenal nejednu generaci. Kdo nechtěl být v dětství jediem, jako by nežil. Naštěstí si můžete tento dětský sen splnit díky moderním technologiím. Čelte obří přesile v Too Many Troopers a ukažte, na čí straně je síla.
Sky Fight:… 75%
Sky Fight: WW2 - Messerschmitt na druhé hodině (28.7 MB)
Po průměrném prvním díle tu pro vás máme pokračování letecké arkády Sky Fight s podtitulem WW2. Co to znamená? Ano, podíváte se na nejslavnější válečný konflikt v lidských dějinách hezky z ptačí perspektivy!
Teppoman… 75%
Teppoman 2 - nemilosrdný polonahý zabiják (1.6 MB)
Ačkoliv je polonahý a má rád přezrálé hnědé banány, je hlavní hrdina freeware hry Teppoman 2 chladnokrevný zabiják. V postupu za exotickým ovocem mu projde rukama mnoho zbraní a nespočet nepřátel vydechne naposled. A vy můžete být u toho!
Super… 65%
Super Samurai - neohrožený zabiják (3.3 MB)
„Jsem muraj, samurai a zachráním vaše království,“ řekl ninja, při pokusu zachránit svého krále. Super Samurai je hra, která rozhodně nehledí na historické reálie, ale zaměřuje se převážně na čistokrevnou akční řež, jíž není nikdy dost.
Tower… 75%
Tower Bombarde - Kontakt! Akrivovat štít! (17 MB)
Chcete si zahrát akční arkádu, aniž byste vypustili jediný výstřel? Myslíte, že hra, jež je postavena pouze na obraně, musí být nudná? Mýlíte se! Tower Bombarde je toho důkazem.
bLight… 75%
bLight - zbavte se plísně rychle a spolehlivě! (37.6 MB)
Že už hry od DigiPenu nejsou to, co bývaly? Že už tato líheň mladých vývojářů nemá hernímu světu co nabídnout? Ale kdeže, ostatně titul bLight uzavře pusu všem pochybovačům. Nebo spíš otevře. Dokořán.
Action… 75%
Action Fist - rubačka ze staré školy (5.6 MB)
Co tak člověk udělá, když mu někdo ukradne oblíbenou šálu? No, někdo nad tím mávne rukou, ne však hrdinové akční skákačky Action Fist. Ti se rovnou rozhodnou chopit zbraní a hurá na zloducha. To si přeci nemůžou nechat líbit!
Meteor… 75%
Meteor Defense - záchrana galaxie (6 MB)
Galaxii napadli cizáci a vy jste shodou náhod jediný, kdo tomu může zamezit. Radši moc nekoukejte a upalujte startovat váš vesmírný koráb, protože tohle nebude žádný med.
Ninjammin… 75%
Ninjammin Beat-jitsu - býti ninjou (9.5 MB)
Máte chuť na dynamickou hopsačku podpořenou zajímavě ztvárněnými souboji? Co takhle atmosféru s energickými skladbami? To vše s chrabrým ninjou v hlavní roli!
I Gun… 70%
I Gun Zombies - hon na zombie (4 MB)
Soutěžit lze v lecčem. Třeba i v zabíjení zombíků. Právě v tomto titulu, v kůži nekompromisního maníka, se vydáváte vystřílet co nejvíce nemrtvých, protože když neeliminujete vy je, oni zabijí vás!
Pixelry… 70%
Pixelry - rytířem z vlastní vůle (10.4 MB)
Dnes mezi nejoblíbenější klukovská povolání patří voják, policista nebo fotbalista. Jaké to však bylo před dejme tomu pěti sty lety? Takový rytíř tehdy určitě nebyl out. Titul Pixelry vám názorně předvede proč.
Orbital… 40%
Orbital Destruction - agresivní akce (41.6 MB)
Usínáte s hvězdným mečem pod polštářem? Vedle počítače máte model Enterprise? Sníte o tom, jak se jednou vydáte do vesmíru napráskat mimozemšťanům? Pro všechny milovníky černého nekonečna je určen titul Orbital Destruction!
Au Sable… 70%
Au Sable - hororová noční můra (9.3 MB)
Hrdinku freeware hry Au Sable neustále pronásledují dvě oči, které jsou snad předzvěstí hutné hororové atmosféry. A že by se dala krájet! Všude je tma, krev a pekelný oheň. Je to všechno realita, nebo jen velmi špatný sen?
Paper… 45%
Paper Dreams - lidským terčem (9.4 MB)
Zejména při vybíjené má člověk pocit, že je prachobyčejným lidským terčem. V titulu Paper Dreams si ještě pohoršíte - budete skutečným terčem, který se snaží zničit nebezpeční nepřátelé. Budete dostatečně rychlí na to se jim vyhnout?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z