Invaders:… 70%
Invaders: Corruption - příšerky útočí (10.6 MB)
Stovky a stovky roztodivných příšerek se rozhodly, že uspořádají hon na vaši raketku. Nezoufejte však, jste proti nim dobře vyzbrojeni a pomohou vám i nejrůznější bonusy!
Steel… 85%
Steel Storm Episode 1 - řinčící zbraně ve 3D (258.5 MB)
Komerční hra Steel Storm láká hráče pomocí první epizody, která je poskytnuta kompletně zadarmo! Nasedněte tedy do svého letounu a ukažte kovovým protivníkům, kdo je tady pánem!
Burning… 50%
Burning Thirst - za chlast! (126 MB)
Krvelační mutanci ovládli a zničili Zemi. Postavit se jim může jen jeden odvážný Takže celá záchranná akce zase spočine vašich bedrech? Nikoli, vám teď půjde pouze o sehnání kvalitní pálenky.
Barista… 75%
Barista 1 – Doomeček ze stejného těsta (4.5 MB)
Vzpomínáte na hodiny hraní Dooma? A chtěli by jste si vše připomenout a k tomu okusit ještě zajímavý příběh? Tak právě Barista 1 je přímo pro vás!
Dead Steel… 80%
Dead Steel - akční řež v pěkné grafice (200.6 MB)
Kdo by se zombíků bál, chce se mi říct. Člověk však změní názor, když se na něj v mrazivé atmosféře freeware hry Dead Steal valí hordy příšer ze všech stran. Pak nezbývá, než si najít pořádnou zbraň a doufat v lepší zítřky.
ShinRa… 55%
ShinRa Mako Run - 2D Final Fantasy (20.4 MB)
ShinRa Mako Run je fandovský projekt ze sousedního Německa, který vás vtáhne do podmanivého světa Final Fantasy. Odoláte mu?
LEGO Wolf… 75%
LEGO Wolf 3D - kostka nostalgie (32.9 MB)
B.J. Blazkowicz je zpátky a po vzoru Star Wars nebo Indiana Jonese dostal nový, kostičkovaný kabátek. Vítejte v nacisty prolezlém LEGO světě!
Adrenaline… 70%
Adrenaline - multiplayerová akční zábava (6.8 MB)
Akční střílečka viděná shora, ve které můžete rozsekat jak počítač, tak lidské protivníky přes internet? Proč ne, Adrenaline vám přesně tuto možnost nabídne. Vyberte si jednu z mnoha map, zvolte si zbraň a hurá na nepřátele!
Vrop N… 70%
Vrop N Pew - nekonveční sho´em´up (15 MB)
Spousta barev, stovky nepřátel, nekonečné množství munice a vysoce odolní bossové. Jestliže máte zájem o kvalitní sho´em´up jízdu, nesmíte minout Vrop N Pew.
Dash and… 75%
Dash and the Stolen Treasure - zabte žraločí bandity (166 MB)
Ani když se stanete pirátem a schováte si svůj poklad na opuštěném ostrově, nemáte vyhráno. Takový Dash z dnešní freewarovky se ke svému bohatství bude muset probojovat přes krvelačné žraloky.
Alien… 80%
Alien Outbreak 2 - mimozemská invaze (10 MB)
Když se tři mimozemské rasy spojí a společně zaútočí na Zemi, má problém jediné řešení: najmout si vás, hráče, abyste se postavili ohromné přesile a pobili alieny v této osmdesáti levelové střílečce!
Combat… 65%
Combat Force - mutanti, to je hnus (5.8 MB)
Žoldák Sam byl poslán na záhadný ostrov, kde prý "Temná společnost" páchá nekalosti - lépe řečeno vyvinula mutanty, kteří se vymkli kontrole. Ti mají na Sama celkem spadeno a je na vás, abyste ho z té bryndy vytáhli!
Pigeon… 60%
Pigeon power - s nenažraným ptákem na cestě (17 MB)
Sedíte si takhle ve svém hnízdě v Baltimoru, když vás napadne snítst ty hranolky, co se válí na podlaze. Bohužel to byl moc moc moc špatný nápad. Nejen pro vaše zažívací ústrojí.
Solace… 80%
Solace - prostřílejte se lidskými emocemi! (96 MB)
Neobyčejná arkáda. Možná jste toto tvrzení četli už mnohokrát, Solace vás ale zaručeně nezklame. Ne dnes - prostřílejte se lidskými emocemi v rytmu hudby!
Alien… 60%
Alien Assault - přeživší proti invazi (9 MB)
Někdo by mohl říct, že teď je život hodně těžký. Možná že by měl pravdu, ale ve srovnání s blízkou budoucností ve hře Alien Assault, to je procházka růžovým sadem. Proč? Ano, správně. Je tu další mimozemská invaze.
Project:… 65%
Project: Firestart - nezdařený genetický výzkum (12 MB)
Píše se rok 2061. Na výzkumné lodi Prométheus, probíhá výzkum, jehož cílem je vyvinout silné a vytrvalé dělníky schopné těžit vzácný nerost. Ale celý projekt se vymkl kontrole.
Hanuro… 65%
Hanuro Hawk - návyková vesmírná raketka (15.7 MB)
Radar pípá a hlásí kopu nepřátel na dvanácté hodině. Je tak na čase chopit se kniplu, pokropit protivníky dávkou olova a nikoho nešetřit. Jen tak se dostanete k lepším zbraním, a co víc, hlavně přežijete.
LentilWars… 65%
LentilWars - Bulánci na sladko (22 MB)
Legendární bojové vřavy jsou opět tady! Lahodné lentilky jsou minimálně stejně krvechtivé jako polštářky v Buláncích, které střídají v podobně pojatém titulu opět z Česka!
Mind Jolt… 70%
Mind Jolt - vřava v mozku vaší manželky (5.8 MB)
Mind Jolt je netypická akční střílečka se spoustou nepřátel, kteří přímo čekají na to, až je sestřelíte. A jelikož to nejsou žádní gentlemanové, vrhnou se na vás ze všech stran v ohromné přesile. Přežijete?
Teppoman… 55%
Teppoman - naháč znovu na scéně! (895 KB)
Nedávno jsme vám přinesli netradiční akční skákačku Teppoman 2. A právě dnes pro vás máme jejího předchůdce, tedy první díl, který však není tolik frustrující. Chopte se tedy brokovnice či samopalu a hurá na protivníky.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z