Monster… 70%
Monster Plant Story - kytka jedlík (21 MB)
Masožravá květina dokáže člověku nahnat pořádný strach. Ale když jste to vy, kdo květinu ovládá, je to docela i zábava. Pořádně šílená zábava!
Timescale… 65%
Timescale - po všem střílím, co se hýbe (14 MB)
Žádný fotbalový klub, učitel matematiky, rozhodčí ani dopravní policista s bločkem. Vaším největším nepřítelem jsou od nynějška obří kostky a kvádry.
Yeti Hunter… 75%
Yeti Hunter - bezpečnostní prádlo s sebou (5 MB)
Zapomeňte na F.E.A.R. nebo Amnesii. Teď je tady Yeti Hunter! Myslíte, že máte dost odvahy na to, abyste šli do lesa lovit yettiho? Tak to si opravdu jen myslíte.
Prison… 60%
Prison Break - zvláštní útěk z vězení (5.3 MB)
Kdo by neznal seriál Prison Break, v němž hlavní hrdina složitě plánuje únik z vězení. Ve stejnojmené hře to bude značně jednodušší; stačí postřílet pár protivníků a je to! A nebo ne?
We Want… 65%
We Want You - krutý život vojáka (41.4 MB)
Válka je krutá a s nikým se nepáře. Všude jen krev, zohavená těla a rachot zbraní. A do této vřavy jste bez rozpaků vhozeni s jediným cílem - přežít a stát se válečným veteránem.
Team Fortress… 80%
Team Fortress Arcade - remake rubačky na druhou (11 MB)
9 rozdílných povolání a devět různých zabijáků. Vyberte si toho, který vyhovuje nejlépe vašemu hernímu stylu a pusťte se do akční řežby - ať už sami či v doprovodu svých přátel v multiplayeru.
Sake Express:… 70%
Sake Express: Pro Wrestling - nic pro ochránce zvířat (34 MB)
Že je wrestling jenom pouhá komedie, ví většina z nás. Přesto není vůbec špatné stát se na chvíli wrestlerem a zmasakrovat nevinně vyhlížející pandy či strážce vesmíru.
eXtermination… 75%
eXtermination - zombie masakr (30.5 MB)
Je na dav zombíků lepší brokovnice, motorová pila či třeba granátomet? Není nic snadnějšího, než sednout k freeware hře eXtermination a zjistit odpověď na vlastní kůži!
TAGAP… 92%
TAGAP 2 - bacha na tučňáky! (207 MB)
Dlouho očekávaný akční nářez TAGAP 2 právě přichází na vaše monitory! Zapomeňte na Chucka Norrise nebo Bruce Willise, tentokrát jdou svět zachraňovat tučňáci.
Shoot… 70%
Shoot 'N' Loot - zloděj a zabiják zombíků (8.6 MB)
Chudáci zombíci, nikdo je nemá rád a všichni jim jdou po krku. Nejinak tomu je v dnešní freeware hře Shoot 'N' Loot, v níž kromě této vražedné činnosti budete mimo jiné také vykrádat lidská obydlí.
Roger… 70%
Roger Fastman - rychle a zběsile (33.6 MB)
Roger Fastman má rychlost zakódovanou i ve svém jméně, a tak se není čemu divit, že akce s ním je zběsilá a dynamická. A díky speciálnímu ovládání spojeném se střílením i velmi netradiční a zábavná.
Army Assets… 80%
Army Assets - krásné vojandy v akci (6.4 MB)
Zrzky, brunetky či třeba blondýnky? V uniformách to sluší všem ženám bez rozdílu barvy vlasů! A když se jim přidá pořádný kvér do ruky, dokážou být jindy křehká stvoření pěkně nebezpečná.
Save Ultimate… 50%
Save Ultimate Wainbow Kitty - ozbrojená babča versus dálnice (8.1 MB)
Každou chvíli je ve zprávách, že nějaký udatný hasič zachránil kočičku ze stromu či ze střechy domu. Ale co když se kotě dostane na druhou stranu rušné dálnice? No, tak pak jedině vzít kulomet a dojít si pro něj!
Helic… 75%
Helic - zdařilý simulátor vrtulníku (66 MB)
Atraktivní simulátor bojového vrtulníku vás posadí do kokpitu moderního stroje a přenese vás do víru neutuchající akce. Kdo by tomu dokázal odolat?
Underground… 80%
Underground Tour - stařec zabiják (12 MB)
Ačkoliv většina důchodců vypadá naprosto neškodně, není dobré je házet do jednoho pytle. To takový stařec z freeware hry Underground Tour zvládne nakopat pozadí nejrůznějším kostlivcům, rytířům a dokonce drakům. A vy mu v tom můžete pomoci.
Ranger… 70%
Ranger - vesmírný ranger (15.6 MB)
Být kapitánem vesmírné lodi s sebou nese obrovskou zodpovědnost. Když například ztroskotáte na cizí planetě a vaše posádka skončí zajmuta, musíte jim právě vy zachránit pozadí!
Radial… 75%
Radial Plus - střílejte odrazem (6.1 MB)
Po dlouhé době vám můžeme představit první inovativní vesmírnou střílečku, která konečně přichází s něčím novým. Na nepřátele budete muset jít totiž fikaně a sestřelovat je jedině odrazem.
Duty Calls:… 80%
Duty Calls: The Calm Before The Storm (762.7 MB)
Tady je tvůj cíl: Blablabla, tajná základna. Blablabla, nukleární raketa, bla. Spoléháme na tebe, hodně štěstí. Přesně takto začíná vynikající parodie od tvůrců her Painkiller a Bulletstorm ukazující, kam až došla série Call of Duty.
Epsilon… 75%
Epsilon - neonové přestřelky (19.9 MB)
Nabijte kanón, zkoncentrujte svou mysl a hurá do boje proti obrovské přesile vesmírných raketek. Tentokráte navíc v členitém prostředí, které může být vaší výhodou - nebo naopak?!
Super… 80%
Super Hover Blast - tank střílející vzduch (49.4 MB)
Řídit tank je jistě snem mnoha z vás. My vám dnes nabízíme možnost, jak si ho splnit - ve freeware hře Super Hover Blast. V ní usednete do karikaturního obrněnce, jenž je vysazen za nepřátelskou linií.
1 2 3 4 5 6 7 8 969 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z