Záhada… 75%
Záhada Becherovky: BECHEROVKA GAME 07 (10 MB)
Pomozte nebohému hrdinovi najít cestu z bohem zapomenutého souostroví. Zbavte toto společenství proradných pirátů, kteří zde tropí neplechu. Nikdo jiný než vy to nedokáže, proto jednejte rychle!
Záhada… 80%
Záhada ukradeného Pentia (1.1 MB)
Taky jste se jednoho krásného rána probudili a váš počítač nikde? Že ne? S tím já naštěstí také nemám zkušenost, zato hrdinovi dnešní adventury, Chuckiemu, se podobná věc přihodila. A to je Chuckie ještě ke všemu programátor! Rozhodl se tedy, že vypátrá, kam se jeho počítač poděl. Netuší ale, kam až ho jeho pátrání zavede...
Zlatý… 85%
Zlatý kalich (3.5 MB)
Je to skoro až neuvěřitelné, ale je tomu opravdu tak. V silné konkurenci více než čtyřiceti herních titulů se opět podařilo v letošní Becherovka Game prorazit týmu Enteron a jejich hra dokázala porotu složenou povětšinou z redaktorů herních časopisů ohromit natolik, že jí bylo uděleno první místo. Po dlouhém hraní této hry těm všem musím dát za pravdu, neboť vítězství je to opravdu zasloužené.
Zázračný… 87%
Zázračný lék (19.2 MB)
Tato kvalitní adventura byla vyrobena do soutěže Becherovka Game 2000 a zcela jistě zde po právu obsadila první místo. Velký vliv na to měla grafika, která je opravdu pěkná a také kompletní namluvení celé hry, což se u freeware her v dnešní době jen tak nevidí. Obtížnost není vysoká, řekl bych, že je dosti jednoduchá a hráč pozvolna postupuje a rozplétá vlákna zajímavého příběhu, jež ho po celou hru provází. Chybky zde nejsou skoro žádné, jen trošku asi zamrzí velikost hry, která není nikterak malá. Na domovské stránce si můžete stáhnout hru po částech rozdělených po 1.44 MB.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z