Vogue… 75%
Vogue Tale - oblékejte hvězdy (35.1 MB)
Pravda, hvězdy zde zrovna oblékat nebudete, ale i tak je to pořádná makačka. Přiznám se, přestože jsem muž, tato hra mě chytla. Prosím nekamenovat. Oblékat lidi je neskutečná švanda, však si to můžete zkusit sami ve hře Vogues Tale, třeba i právě vy se stanete švadlenou.
Velký… 5%
Velký svinctvo 1: FEŤAK (1.8 MB)
Nová česká adventura Velký svinctvo nabízí kromě prozaického názvu i ohromnou spojitost s oblíbenou sérií Život není krásný. Podařilo se Svinctvu alespoň pokořit další fanouškovskou variaci ZNK: Jack Sadistic, nebo není nakonce ještě lepší než původní hra?
Vetřelec:… 40%
Vetřelec: PODLE FILMU (1.9 MB)
Vetřelec. Legenda a podle mnohých nejlepší sci-fi film všech dob, se konečně zjevuje na našich PC miláčcích v této akční adventuře od tvůrce fenomenálních Raum Cars. Překoná snad Vetřelec tuto vysoce posazenou laťku?
Vulvara 87%
Vulvara (3.1 MB)
Pokud rádi hrajete adventury a pijete Becherovku, tak si zahrajte naši dnešní adventuru Vulvara, která se v letošním ročníku soutěže Becherovka Game sice neumístila příliš dobře, nicméně za pokus rozhodně stojí.
Voodoo 89%
Voodoo (3.2 MB)
Není mnoho napínavých freeware her s mystickým námětem. Výjimkou, která potvrzuje pravidlo, je právě dnešní Voodoo. Tato 1st-person point&click adventura odehrávající se v sedmi aktech je dobrým příkladem toho, že kvalitní dobrodružné hry ještě nevymřely.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z