Sea Journey… 80%
Sea Journey - bitva za bitvou (30 MB)
Čekají vás plavby, bitvy, poklady a mnoho dalších možností, které se rovnají ohromnému množství dobrodružství a zábavy. Láká vás tato nabídka? Doufám, že ano, bezpochyby se vyplatí ji přijmout!
Saw Deluxe… 75%
Saw Deluxe (Remake) - horor už podruhé (17 MB)
Milovníci hororů pozor! Je tu druhé zpracování hry Saw. Přesně jak název říká - předlouhou byl stejnojmenný film. Jak dopadl souboj hra vs. filmový snímek? Pojďme se na to podívat v této recenzi!
Sen Tmavomodrej… 40%
Sen Tmavomodrej Korytnačky - není korytnačka jako korytnačka (38.9 MB)
Ne, Sen Tmavomodrej Korytnačky skutečně není dokumentární titul ze snového života modré želvy. Těžko říct jestli naštěstí nebo bohužel, ale každopádně se připravte na další titul z brněnského Animefestu 2009.
Shifter… 75%
Shifter's Box: Outside In - jako v Říši divů (8.8 MB)
Adventura Shifter's Box: Outside In nás zavede do pohádkového fantasy/sci-fi světa plného trpaslíků, robotů a války. Do světa v krabici. Pakliže vám téma připomíná Alenku v Říši divů, jste na správné notě; a věřte mi, že nudit se zde nebudete!
Stargate… 85%
Stargate Adventure - důstojná adaptace (95 MB)
Po několika více či méně nepříjemných faux pa je tady konečně hra ze světa Hvězdné brány, která se směle může zařadit mezi nejlepší freeware adaptace seriálové předlohy. A dost možná, že dosáhne i na pomyslný královský trůn těchto počinů.
Search… 80%
Search for the Don – soukromé očko v akci! (6.8 MB)
Soukromý detektiv Norman Cooks řeší další zapeklitý případ. Tentokrát ho o pomoc požádal přítel Baldie, kterého zabili v parku ještě dřív, nežli stačil říci soukromému očku, do jakého maléru se dostal. Zdánlivě banální případ však poodhalí i jiná tajemství.
Speculum… 90%
Speculum Mortis: ZRCADLO SMRTI (2.3 MB)
Je půlnoc, prší a já nemám nejmenší tušení, proč jsem tu stopařku nenechal stát u krajnice. Nasměrovala mě k zvláštnímu starobylému stavení a potom prostě zmizela. Nejhorší ale je, že někdo za mnou zamknul bránu a já se odsud nemůžu dostat. No, vypadá to na další pěknou hororovou noc.
Sam &… 95%
Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die: HUMOR PŘEDEVŠÍM! (84 MB)
Elegantní pes Sam a jeho společník, šílený králík Max, dostali další případ. A tentokrát budete mít co dočinění s volbami a politickým systémem Spojených států amerických. Vše je okořeněno skvělým humorem a co je nejlepší - nezaplatíte ani korunu!
Strategic… 55%
Strategic Oil Reserve: CHRAŇTE OLEJ (2.3 MB)
Z nebe náhle začaly padat meteority... A míří si to rovnou na olejové barely! To přece nesmíte nechat jen tak, musíte ty nebohé sudy zachránit! A že to nebude vůbec jednoduché.
Stranded:… 60%
Stranded: Ať žije dovolená! (4.5 MB)
Nucený pobyt na neznámém a nepříliš pohostinném ostrově? Poslední dobou se nám tento druh dovolené dostává, alespoň zprostředkovaně, často. Ať už díky nepříliš úspěšné reality show Trosečník, či výjimečnému filmovému jmenovci, případně výborných Ztracených. No a nyní máme další možnost - jen hlavní aktér v této akční adventuře s prvky RPG budete právě vy!
Sky Hero… 81%
Sky Hero Adventure: 3D PacMan (2.3 MB)
Legendární postavička PacMan opět ožívá a tentokrát přichází ve zcela novém 3D kabátku. Je pravdou, že mnoho remaků je nekvalitních a často nudných, ale Sky Hero Adventure se rozhodně neřadí mezi podprůměrné a laciné tituly. Neváhejte a stahujte!
Sunset… 75%
Sunset Over Imdahl: KRESLENÁ ADVENTURA (8.2 MB)
Přestože může zpočátku Sunset Over Imdahl působit jako líbivá RPG, věřte, že vás zdání jenom klame. Jedná se o počin ryze adventurní, avšak na zábavnosti přesto nic neztrácí. Vžijete do role malého chlapce, který se ze všech sil snaží zachránit rodné město. Ptáte se před čím? Pojďte to zjistit.
SkyRoads… 74%
SkyRoads Xmas: VESMÍR A VÁNOCE (600.1 KB)
Znáte stařičkou komerční hru SkyRoads? Svá nejlepší léta už má za sebou, to je jisté. Proč si však dobu její největší slávy nepřipomenout v příjemném vánočním provedením. Zasedněte tedy do kokpitu vesmírné stíhačky a překonejte všechny nástrahy desítek map. Odvahu s sebou, kapitáne.
Siggies… 40%
Siggies Quest (2.6 MB)
Siggies Quest je klasická point and click adventura. Hra vypráví příběh Siggieho, jenž se ocitá na ostrově ne zcela vlastní vinou. Pomůžete mu vyřešit několik jednoduchých úkolů a opustit ostrov? Jen podotýkám, že to nebude zase až tak snadný úkol!
Schloss… 70%
Schloss MORB (4.2 MB)
Adventura sem, adventura tam, co já s nimi udělám. Stoprocentní pravda to ovšem není. Kolikpak vydařených freewarových adventur jste za svůj život okusili? Jistě jich nebylo mnoho, poněvadž tento žánr je zastoupen v našem “oboru“ velmi málo. Ale když už se nějaká taková hra naskytne, stojí většinou za to. Nejinak tomu nebude ani dnes. SchlossMorb je totiž adventura, jako řemen. A má ještě něco navíc.
Sam: The… 60%
Sam: The Pirate Monkey (487.4 KB)
Den se sešel se dnem, týden s týdnem, a my tu pro vás máme další z velké řady freeware adventur, které byly vytvořeny s pomocí systému Adventure Game Studio. Jmenuje se Sam: The Pirate Monkey a inspirace slavnou sérií adventur s Guybrushem Threepwoodem v hlavní roli od Lucas Arts (tehdy ještě Lucas Film) je více než zřejmá.
Scooby… 30%
Scooby Doo in Monster Manor (2.9 MB)
Kdybychom v dnešních dobách chtěli spočítat, kolikrát se nějaký komiksový hrdina objevil v počítačové hře, asi bychom se nikdy nedopočítali. Zvlášť když takovýchto her stále přibývá. Ani Scooby Doo in Monster Manor není výjimkou. Jak již název napovídá, hlavním hrdinou této adventury je slavný pes Scooby, tedy pokud se dá mluvit o adventuře
Schiffbruch 85%
Schiffbruch (996.1 KB)
Dnes jsme si pro vás připravili jednu skutečnou perličku, a to povedenou strategii Schiffbruch od DP Software. V této hře se vžijete do role jakéhosi človíčka, který ztroskotal na pustém ostrově a nyní má strach o život a o budoucnost, která ho čeká. Vy mu teď musíte pomoci. Pomocí lupy, jediného nástroje, který mu zbyl najdete pár vhodných ostrých kamínků, seberete větve a postavíte stan, ořežete je a máte prut a zajdete lovit ryby. Napít se můžete z potoka a postupně si také lze vyrábět nové a nové předměty a zdokonalovat si tak své obydlí. Pak jen stačí čekat na loď a ta až se objeví, vyšlete signál SOS a jste zachráněni. Ale nemyslete si, že to bude až zas tak jednoduché, jak říkám, hra zase tak primitivní není a asi vám dá dost práce než ji dokončíte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z