RexTexas… 65%
RexTexas – objevte svět kostek (43.6 MB)
Kdo má rád plošinovky, ten je tu správně. Rex Texas vás vezme na planetu Zemi, která je ale speciální tím, že se skládá z různě velkých plošinek. Nezbývá tedy než obout kvalitní obuv a vyrazit do světa plného skákání.
Ranní… 75%
Ranní show Evropy 2 - Co v rádiu neuvidíte? - případ gorila (4.6 MB)
Český Handjoy si na své konto před několika dny připsal nový přírůstek s názvem Ranní show Evropy 2 - Co v rádiu neuvidíte? Je vám to jméno povědomé? Aby také ne, když se jedná o jedno z nejznámějších českých rádií. Nicméně teď má problém s jistou gorilou.
Room Escape… 55%
Room Escape 2 - únos syna (5.2 MB)
Jestliže máte rádi dobré české adventury, ocitli jste se na správné adrese! Room Escape 2 je sice svým rozsahem menší a technickým zpracováním nedokonalý, avšak určité kouzlo v sobě skýtá. Tušíte, co to je?
Rob Blanc… 65%
Rob Blanc 2: OCHRÁNCE VESMÍRU (691.2 KB)
Co se stane, když takovému obyčejnému looserovi z Horní-Dolní dají místo normálního mozku biotronický superpočítač a udělají z něj správce naší galaxie? To poznáte záhy poté, co začnete hrát tuto adventuru. Rob Blanc přichází a občas vás rozesměje velmi povedenými hláškami.
RTFS:… 80%
RTFS: Adventure Episode One: RAYMAN SE VRACÍ (7.7 MB)
Všichni určitě znáte legendu Raymana a jeho historii, dnes tu máme předělávku do kreslené podoby v adventurového příběhu. Jak se zvládnete poprat s loupežníky a pomoct tak kamarádům? Ve hře RTFS: Adventure Episode One si to můžete náležitě vyzkoušet.
Reactor… 92%
Reactor 9: VÝBUCH A VELKÝ ÚTĚK (5.2 MB)
Jste jaderný fyzik toho času ve vězení (sedíte za vraždu...). Snem každého vězně je pochopitelně co nejrychleji se zdejchnout. Jenže paní štěstěna (či smůla?) zařídí výbuch reaktoru, jež sousedí s vaší věznicí. Co tomu čert nechtěl, dokonce samotný strážný upadl výbuchem do mdlob a co teď?
Raymond´s… 40%
Raymond´s Keys (67.6 KB)
Raymondovy klíče. Jak prozaický název pro adventuru, která má ty nejlepší předpoklady, aby vás pobavila, přestože je to tragédie nejvyššího ražení. Hra, která zřejmě nemá v příslušné rubrice našeho serveru obdobu, skvěle vypadající a prapodivně se hrající projekt autora Porn Questu Grundislava.
Rena Two:… 43%
Rena Two: Time Four (744.5 KB)
Představte si jednu dámu, která již zrovna není nejmladší, do důchodu má však ještě daleko. Tato dáma je velmi čilá, a proto zavítá do městečka, ve kterém mají jeho obyvatelé problémy. Někde v jejich domech se usídlili tři hrozní bossové a ona chuděrka je musí zabít. Při cestě však narazí na pár problémů.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z