Octodad… 75%
Octodad - táta chobotnice (336.4 MB)
Nikdo určitě nezpochybní, že rodičovství je pěkná fuška. A to si teprve představte, jak to může být složité, když je otec chobotnice! Neustále se snažit ukrýt svoji identitu, chůze po dvou… Jestli nevěříte, vyzkoušejte si to sami.
Odot Tamat… 85%
Odot Tamat On: ROZTOMILOST NADEVŠE (63 MB)
Odot Tamat On, název dnes recenzované adventury. Vskutku zajímavé jméno, že ano? Nicméně tvůrci chtěli být do značné míry styloví, a tudíž udělali z ohraného konceptu klasických adventur něco více.
Out Of… 90%
Out Of Order: V JINÉM SVĚTĚ (8.4 MB)
Představte si, že se jednou ráno probudíte, vyjdete z pokoje a najednou zjistíte, že nejste ve vašem rodném domě, ale na úplně neznámém super technicky vybaveném místě. Nechápete, co se kolem vás děje. A počítače na vás mluví.
Okulděje… 74%
Okulděje III: VĚČNÝ STRACH (4.7 MB)
Okulděje III je hororová adventura, jejíž napínavý scénář se opírá o skutečné události. Tajuplné městecko, po němž je pojmenována tato hra, skýtá nevšední rozuzlení. Prozkoumáte desítky lokací, kde na vás čeká spousta záhad. Tak vzhůru za dobrodružstvím!
Ostrov:… 60%
Ostrov: PODIVNÝ SEN (1.3 MB)
Snili jste někdy o tom, že byste ztroskotali na opuštěném ostrově, nejlépe s pořádnou zásobou alkoholu a krásnými jedinci opačného pohlaví? V dnes recenzované hříčce se vám váš sen vyplní, i když možná trochu jinak, než jste si mohli představovat.
Odcizená… 75%
Odcizená láhev (6.4 MB)
Jde o adventuru, která se umístila na skvělém třetím místě v Becherovka Game 2004, takže je jasné že příběh se bude točit kolem tohoto nápoje. Chcete se dozvědět, jak se hra líbila nám? Čtěte dál a uvidíte.
Originál 30%
Originál (5.1 MB)
Volně šiřitelné adventury jsou skutečně tak vzácné, jako šafrány a jen občas se nějaká nová na scéně objeví. Nám se však podařilo pro vás na dnešek jednu sehnat a je jí krátká hra Originál od týmu Bliwoi. Nemáte chuť vyřešit jednu vraždu v roli agenta soukromé detektivní kanceláře?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z