Nelly… 75%
Nelly Cootalot - Spoonbeaks Ahoy: ZACHRAŇTE PŘEKRÁSNÉ PTÁKY (14.9 MB)
Dívka v nesnázích. Chopte se klávesnice i myši a pomozte vyřešit její peripetie. Pirátka, jež zachraňuje vymizelý druh ptáků, se musí ohánět seč jí síly stačí a každou pomoc velmi ocení. Pomozte jí!
Nathan… 82%
Nathan's Second Chance: DRUHÁ ŠANCE (6.3 MB)
Jednou ráno tak vyjdete z domu, zapálíte si obvyklou cigaretku a najednou – najednou vám zaskočí, pocítíte slabost u srdce, poté bolest a pak už nic. Na ulici před vámi doletí žlutý autobus, který vás odveze někam do země za životem.
Nukleární… 84%
Nukleární Karel (21.6 MB)
Poměrně kvalitní českou adventurkou, kterých je v poslední době skutečně jen minimum je právě dnešní Nukleární Karel od AlbiSoftu. V něm se dostanete do časů temného středověku, přesněji řečeno do hradu, v němž sídlí prazvláštní sekta rytířů, ze které však vy jakožto sir Karel budete díky jedné divoké pitce vyhozen a vaším úkolem bude si najít opět někde nějaké uplatnění. Avšak záhy se dozvíte něco, co nevědí ostatní a ukáže se, že právě na vás bude záležet osud celé matičky Země. Projít však nebudete muset pouze přes logické úkoly, ale čeká na vás především také několik akčních meziher, mezi nimiž najdete třeba Hledání min, Střílení prasat ve stylu Moornhuhn či Partička karet s šíleným fanatikem. Zkrátka to nebude nic jednoduchého, ale přesto lze hru za několik desítek minut dohrát. Máte-li však rádi adventury a nevadí-li vám trošku horší grafické zpracování, pak vám Nukleárního Karla vřele doporučuji a doufám, že se vám zalíbí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z