Lost In… 60%
Lost In The Nightmare - vítejte v noční můře (88.3 MB)
Tři ztracení studenti, temné lesy a detektiv trpící nočními můrami plnými vražd a krve. Dokážete v jeho kůži přežít a odhalit, co se skrývá za tajemným zmizením?
Luigi´s… 60%
Luigi´s Big Adventure – zpět k legendě (718 KB)
S chutí se vnořte do role slavného hrdiny Luigiho a pomozte mu zdolávat nebezpečné překážky v podobě malých příšerek a hlubokých propastí! Přesvědčte se, že Luigi je minimálně stejný borec jako Mario!
LostFellas… 90%
LostFellas - adventura z českých luhů a hájů (96 MB)
Máte někdy nutkání splnit si „americký sen“? Zde se vám naskýtá jedinečná možnost. Jako bonus zmasakrujete několik lidí, a vyhodíte do povětří jednu skládku. To vše v roli vymahače dluhů a bouchače v jedné osobě. Jdeme na to!
Little… 60%
Little Girl in Underland - pokřivená pohádka made in Russia (7.6 MB)
Slyšeli jste již o Alence v říši divů, ale tak nějak máte pocit, že ji Lewis Caroll nevylíčil zrovna podle pravdy? Pak bychom tu pro vás měli alternativu v podobě výborně namluvené freeware hry Little Girl in Underland, která si nebere servítky a plete do příběhu i politiku!
Last Rose… 75%
Last Rose In A Desert Garden - cesta do neznáma (4.5 MB)
Prázdno. Písek, obloha bez mráčku a neúprosné slunce. Občas se po zemi povaluje nějaká ta pneumatika, kyblík, klec pro papouška či jiná věc, která již dávno ztratila svůj původní smysl. Vítejte do postapokalyptického světa.
Lure of… 80%
Lure of the Temptress: LÁKAVÁ SVŮDKYNĚ (1.7 MB)
Čeká na vás napínavé dobrodružství ve světě meče a magie. Tvůrci série Broken Sword uvolnili své první kusy veřejnosti. Můžete se těšit na příběh obyčejného člověka, ze kterého se stane pravý hrdina. Zahrajte si adventuru okořeněnou kvalitním humorem!
La Croix… 60%
La Croix Pan: Z VELKÉ VÁLKY (9.3 MB)
1944. Krásný to rok! No, tedy až na tu válku. A La Croix Pan? Nádherné to město! Tedy nebýt té války… Ta druhá světová sice už dávno skončila, ale Druhá Světová® Válka™ je tu s námi pořád. A dnes překvapivě ve formě adventurní!
Little… 69%
Little World: ZE ŽIVOTA HMYZU (7.3 MB)
Viděli jste někdy malátně se pohybující včelu, omámeného motýla či zhypnotizovanou mouchu? Nevěděli jste, co se jim stalo? Pili Becherovku? Že hmyz alkohol nepije? Odpovědi na tyto vyřčené otázky nalezneme v dnešní hře, která se honosí prestižním oceněním – Nejlepší adventura z nedávno skončené BG 2005.
Legend… 80%
Legend Of White Whale (24.5 MB)
Znáte tu legendu o bílé velrybě? Že ne? Tak to urychleně napravte. Třeba prostřednictvím dnešní hry Legend Of White Wale, v níž se dozvíte všechny indicie potřebné k vyluštění jedné veliké záhady. A kdo ví, možná narazíte i na poklad!
Lumír… 81%
Lumír Lánský: Případ otrávené becherovky (5.6 MB)
Letošní ročník Becher Game se nesl mimo jiné ve znamení kvalitních adventur. A právě Lumír Lánský: Případ otrávené becherovky mezi ně rozhodně patří. Nenechejte příznivce dobrého pití na suchu a zjistěte, kdo otrávil Becherovku. Ať teče!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z