Kulivočko… 85%
Kulivočko - chlapec, který zachránil svět (243 MB)
Pohádkový svět české point and click adventury Kulivočko se vám nyní otevírá zcela zdarma. Studio Fat Funky totiž uvolnilo první epizodu série volně ke stažení.
Keys of… 70%
Keys of a Gamespace - bloumání minulostí (75.4 MB)
Když dostane náruživý hráč online her nůž na krk od své přítelkyně, nezbývá mu než přijít na to, proč počítačovým hrám propadl. A to znamená, že se musí vrátit do - ne vždy příjemné - minulosti...
Kablooey… 70%
Kablooey! - pozor, přiletí prezident! (28.7 MB)
Přijít s adventurou s úplně novým konceptem, to chce dávku odvahy. Ta očividně vývojářům z Vertigo Games nechybí, což ukázali v netradičním titulu Kablooey! V něm najdete na dvě stovky objektů, které lze mezi sebou kombinovat!
Krutá… 80%
Krutá cesta životem - pomsta je sladká (18.8 MB)
Myslím, že se trefím, když řeknu, že spousta z vás, má nudný stereotypní život. Staráte se o dobrou pověst, dodržujete morální zákony a budujete přátelské vztahy. Určitě vás napadlo, jaké je to být člověkem, kterému je to všechno jedno.
King's… 96%
King's Quest III: NESPOČETNÉ UMÍRÁNÍ NAPOTŘETÍ (50.3 MB)
Sierrácké adventury byly vždy na výsluní pařanského zájmu (samozřejmě, hlavně toho adventurního). Aby také ne, vždyť firma Sierra stála na počátku všeho; Ještě když slovo adventura znamenalo pár pixlíků a příkazovou řádku. A nyní se dočkáváme předělávky třetího Královského příběhu!
Knightsquire:… 80%
Knightsquire: DŮMYSLNÝ RYTÍŘ KNIGHTSQUIRE (870.4 KB)
Bývaly doby, kdy se hry vešly na jednu malou disketu, a přitom obsahovaly více zábavnosti, příběhu a humoru, než leckteré dnešní mega-kolosy na jednom, či několika DVD. Čím to? Mohli bychom o tom polemizovat, ale lépe bude, zahrajeme-li si jednu hru, přesně takovou, jako za starých časů!
Kutlers… 45%
Kutlers Story 3 (5.5 MB)
Nedávno jsme na našich stránkách zveřejnili jednoduchou adventuru Kutlers Story, která zrovna neoplývala originalitou a nesklidila také žádný překvapivý úspěch. Autor si zjevně dal laťku o něco výš, a proto se právě dnes setkáváme s Kutlers Story 3, v němž se ústřední postavička vydá řešit záhadné zmizení svého dlouholetého přítele. Povede se mu to? To už je jen na vás.
Kutlers… 30%
Kutlers Story: Hledání ztraceného světa (2.3 MB)
Hlavním hrdinou dnešní jednoduché české adventury, která je příznačná především svoji délkou, lépe řečeno krátkostí, se stává Kutler, jemuž došly poslední zásoby pro něj toliko potřebné marihuany. Jak se s touto situací vypořádá? To se dozvíte jen v tom případě, když kliknete a přečtete si naši recenzi.
Kolik… 77%
Kolik stojí Becherovka (5.2 MB)
Podle mě trošku nedoceněnou českou adventurou vzniklou při příležitosti soutěže Becherovka Game 2001 je právě dnešní hra "Kolik stojí Becherovka". V ní se vžijete do role velice dobře placeného zahraničního agenta Becherovky, Šimona Zešikma, kterého si jednoho dne generální ředitel pozve na řeč do své kanceláře, a tam mu sdělí, že takhle by to dál nešlo.
King´s… 96%
King´s Quest 1 (23.9 MB)
King's Quest je mnohým jistě známá to hra, která byla kdysi dávno vytvořena firmou Sierra a předznamenala tak úspěch dlouhé a úspěšné série adventurních her. O remake této slavné hry se postarala grupa s názvem Tierra, která ji kompletně předělala a se hrou tak nejsou problémy ani na počítačích s opěračním systémem Win 2000. Je to stará dobrá point-and-click adventura a je nesmírně rozsáhlá a komplexní a její dohrání vám zabere fůru času. Na grafice je sice trochu znát zub času, ale to se dá velmi jednoduše překousnout. Hudební stránka je naprosto skvělá a plně dolaďuje atmosféru hry, a proto tento titul všem adventuristům velice vřele doporučuji.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z